Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бійка собак?

До чого сниться бійка собак?

Зміст:

Сонник бійка собак

Вважається, що коли уві сні ви бачите собаку, то вона уособлює близьких друзів. Стає цікаво, до чого сниться бійка собак? Вважається, що це бачення обіцяє сновидцу неприємності як в особистому житті, так і в справах.

Побачити собак, що б’ються

Якщо побачили подібне бачення, вам варто, не відкладаючи, приготуватися до неприємностей. Якщо ви зумієте правильно розгадати посил вищих сил і отримати вірний прогноз, то зможете визначитися зі своїми подальшими діями.

Як вже говорилося, собака уві сні — це символ дружби. Відповідно бачити, як вони б’ються, означає, що вам доведеться зіткнутися з неприхованою ворожнечею, що буде виходити від ваших друзів.

Наснилося, що пси б’ються

Часто бійка собак розглядається тлумачами, як явне домінування сновидіння над своїм приятелем. Але тлумач вважає, що ведений один, нарешті, повстане проти такого стану речей, висловить свою думку в неприємній для вас формі. Чи не зумієте правильно відреагувати — почнеться справжня ворожнеча.

У нічному баченні стали рознімати двох собак і відчули укус, значить, незабаром доведеться пережити зраду рідної людини. Підготуватися до цього неможливо, залишається тільки налаштуватися морально.

Просто бачити здалеку, як собаки б’ються, — належить сутичка з колегами по роботі, сусідами, друзями.

Думка Густава Міллера

Сонник Густава Міллера по праву вважається найпопулярнішим серед інших подібних джерел. До нього найчастіше звертаються сновидіння, якщо хочуть отримати виразне і вірний прогноз.

Правда, Міллер розглядав бачення, в яких учасниками були кішки і собаки. Вважається, що коли вам приснилося подібне, то ви зазнаєте невдачі у важливій для себе справі. Можливо, ви вклали багато сил і часу на створення певного підприємства, але воно, на жаль, не принесе вам, ні прибутку, ні радості.

Міллер уточнював, що якщо вдалося розняти забіяк тварин, то в підсумку в останній момент ви зумієте вплинути на ситуацію і повернути її в свою користь.

Сниться як кішка нападає на пса

Кішка в нічному баченні нападає на собаку — вас чекають складності в любові. Ідеально, якщо ви виливаєте на них воду, тоді ваше особисте життя буде складатися найкращим чином.

Що скажуть інші тлумачі

Тлумачень про те, до чого сняться собаки, досить багато. При цьому доведеться неабияк потрудитися, щоб знайти пророкування того, що означає бійка між ними.

Сімейний сонник

Уві сні собаки б’ються — явний знак, що в реальному житті у вас є серйозні суперники.

Злий пес — символ ворога. Скажені пси — у вас є лютий ворог, який готовий піти на все, аби стерти вас з лиця землі.

Собаки, що гризуться уві сні, символізують швидку сварку з найближчою й рідною людиною.

Рознімати уві сні гризуться псів

Якщо в момент, коли ви їх розтягували, собака вкусила вас, то сонник радить вам бути більш акуратними зі своїми грошима. Вам не варто давати в борг друзям, висока ймовірність того, що гроші вам не повернуть, і через це ви назавжди посварився зі своїм приятелем.

Древній тлумач

Даний джерело дає цікаву трактування сну про те, коли пси билися за шматок м’яса. Це бачення можна розглядати з двох сторін:

Безіменний тлумач

Після снів, в яких ви побачили бійку собаки з кішкою, в реальності ви з легкістю зможете обчислити мнимого одного. Тлумач вважає, що незабаром приятель покаже себе, у вас буде конфлікт.

Багато собак, що б’ються між собою — ви повинні бути гранично обережними. Злі язики чекають найменшого приводу, щоб обмовити вас.

Отримайте урок

Як вважає сонник, бійка собак, що закінчується сумно для сновидіння, він отримує укус — це серйозний знак. Незабаром ви будете розчаровані в чомусь або комусь, що найдорожче для вас. Сновидіння може зрадити близька людина, або він зрозуміє, що вибрав не той життєвий шлях, не ту професію або супутницю життя. Сновидінню доведеться повністю переосмислити своє життя. Ви вже не зможете повернутися до колишнього існування.

Тлумач вважає, що ці випробування необхідні сновидцу. Він повинен пройти через них і винести певний урок. Змінити обставини неможливо, є шанс тільки внутрішньо підготуватися до важкого періоду.

Ще в сонниках можна знайти рада ретельно придивитися до окрасу тваринного, яке встигло вкусити вас. Якщо собачка була світлою масті, то смуга невдач незабаром пройде. Чорна або коричнева собака — вам доведеться довгий час намагатися втриматися в стресовій ситуації.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: