Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бійка?

До чого сниться бійка?

Зміст:

Сонник бійка

Незвичайне для повсякденного життя поведінка може з легкістю проявлятися в сновидіннях. Одним з таких снів є участь в бійці. Саме такі живі, яскраві і трохи агресивні картинки закликають швидше звернутися до сонником, щоб зрозуміти, до чого сниться бійка.

Сучасний цивілізований світ не схильний до силового з’ясування стосунків. Хоча в недалекому минулому принципові суперечки серед дворян вирішувалися дуеллю, а нижчих станів суспільства — звичайної бійкою. Також існувала така забава як «кулачні бої», якій віддавалися всі бажаючі скинути накопичене напруга.

Основне символьне значення бійки, яку побачив уві сні — активна дія, фізична можливість показати наявність себе в цьому світі. Первісна тяга відвоювати вигідне життєвий простір — завоювати його силою.

Якщо наснилася бійка — це відгомін первісних снів про добуванні їжі і простору для життя. Якщо ж зважати на стародавньою цивілізацією предків як зі становленням засад, які діють по сьогоднішній день, то бійка — це спонукання до активної дії для зміни ситуації, отримання місця в суспільстві або прибутку.

Значення дії для чоловіків і жінок

Битися уві сні

Для того, щоб зрозуміти, до чого сниться бійка, потрібно проаналізувати значення цього дійства в давні часи. А також згадати деталі сну і того, хто в ній брав участь.

Найчастіше в бійках беруть участь чоловіки. Саме для них існувала перевага вирішувати нерозв’язні суперечки за допомогою грубої сили. Жінкам подібної можливості не надавався. Виняток для кріпаків — бійка між дружиною і чоловіком. На основі таких традицій і виникло тлумачення снів про бійку.

Бійка приснилася чоловікові

Силове рішення суперечок сниться жінці

Бійка між чоловіком і жінкою

Тлумачення кулачних снів різними сонниками

До чого сниться бійка уві сні — зрозуміти дуже просто. Головне згадати, з ким довелося битися, як довго і які емоції були випробувані. Важливо також звернути увагу на те, чи було закінчено дійство, і хто переміг.

Тлумачення бою з давньослов’янського сонником (Велесов сонник)

Чекайте гостей

Стародавні слов’янські традиції тлумачать появу снів про бійку як про можливу зустріч з друзями, кровними родичами, або ж тлумачення говорить про появу нових знайомств. Основний критерій пояснення сну — бути побитим — обласкані, побив когось — чекай гостей або самому доведеться йти в гості.

Як тлумачить відведені уві сні бійку сонник Ванги

Дуже показово тлумачення Ванги снів, в яких довелося бачити бійку. Якщо приснився бій — значить, буде якесь активне дії з фігурують в ній людьми. Це відмінний приклад снів-перевертнів, по тлумаченню Ванги. Виявлення емоцій, які не можна виявити в реальному житті. Небезпека обіцяють тільки та частина снів, попереджає сонник Ванги, в яких чітко видно сліди від отриманих травм — синці, набряки, рани.

Якщо є пошкодження — зверніть увагу на здоров’я цих частин тіла

Важливо запам’ятати їх розташування, і пройти медичне обстеження. Цілком можливо це один зі снів, який попереджає, що якийсь орган вимагає пильної уваги лікарів.

Начальник б’є за провину — підвищення по службі.

Тлумачення сонника Міллера

Багато разів перевірене тлумачення сонника Міллера говорить про те, що бійка — це неоднозначний символ. Трактування побаченого, може бути дуже різною, — тлумачить сонник бійка адже — означає тиск, активна дія, роботу або агресію. Вона означає розвиток подій, активним учасником яких стане сновидец. Це рух, який не змусить довго чекати результату.

Сонник Фрейда

Б’ються жінки — до суперниці

Як трактує це широко відомий сонник бійка — це символ агресивної дії, вивільнення емоцій. Німецький психотерапевт Фрейд схильний також вважати бійку — символом статевого акту.

Бійка між дружиною і чоловіком — повна гармонія в інтимному житті.

Б’ються чоловіки — хтось хоче зайняти робоче місце сновидіння.

Жінки — до серйозної суперниці.

Битися з колишнім хлопцем — до скороминущої бурхливої ​​зв’язку.

Битися з одним / подругою — ця людина приховує свої справжні почуття, але скоро вони вийдуть назовні.

Битися з незнайомцем (незнайомкою) — нові відносини, флірт, можлива поява почуттів.

Тлумачення можливих ситуацій зі снів

Загалом, побачена уві сні бійки не передрікає конкретних поганих або хороших подій. Це сновидіння говорить про те, що сновидцу потрібно зробити якусь активну дію, і тільки тоді доля зможе відкрити можливі майбутні зміни. Але є кілька ситуацій уві сні, розуміння яких зможе застерегти сновидіння від можливих сумних наслідків.

Тікати від нападників, але вони завдають сильні удари — спроба приниження, змова, інтриги.

Якщо відповідати їм сильними ударами — значить, вийти захистити свою репутацію і отримати вигоду з ситуації, що склалася.

Байдуже спостерігати за великою бійкою — клопоти, витрачені гроші даремно.

Битися на дуелі — непередбачені обставини.

Яке б тлумачення не пророкував сонник бійка — завжди заклик діяти, а не спостерігати. Ось чому в свідомість пробиваються такі сни. Можливо, сновидец звик плисти за течією і користуватися плодами, яких досягли інші? В такому випадку, пора реалізовувати невитрачену внутрішню енергію і бути готовим до підкорення нових вершин.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: