Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться біла кішка?

До чого сниться біла кішка?

Зміст:

Сонник біла кішка

У кожній сім’ї є свій улюбленець, будь то екзотичну тварину або маленький і пухнастий клубок щастя. Вони примхливі і примхливий, а деякі види славляться вірністю і слухняністю. Домашні тварини часто є уособленням своїх господарів, видаючи їх риси та звички.

Як стверджує сонник, біла кішка — дуже багатогранний символ. Білосніжний колір надає побаченому події уві сні особливого відтінку. Найчастіше, ці улюбленці, хоч красиві і милі, не приносять добрих новин. Вони є провісниками незначних проблем і труднощів. Провідні провісники і психологи допоможуть розібратися в цьому неоднозначному питанні.

Зовнішній вигляд тварини

Перше, на що ми звертаємо увагу як наяву, так і уві сні, — це зовнішній вигляд домашнього вихованця. А вже після згадуємо, довелося його гладити або просто стояти осторонь.

Домішка квітів

Білосніжний звірок зазвичай сниться в тих випадках, коли наздоганяють життєві зміни.

Але при цьому буває й так, що поряд з цим переважаючим кольором змішуються ще й інші відтінки. До чого це бачити?

Біло-сіра

Приснилася біла кішка або був присутній і інший колір

На жаль, це недобрий знак, що попереджає про можливе обмані й зрадництві. Слід придивитися до свого оточення і вивести лукавих друзів на чисту воду. Особливо слід побоюватися, якщо вона застала Вас під самими дверима. Велика ймовірність того, що через інтриги і лихослів’я колег Ви втратите вакантне місце на роботі.

Чорно-біла

Чорна мордочка, хвіст або ж окремі вкраплення чорнильного кольору говорять про мрійливості Вашої натури. Слід зазначити, як вона поводилася уві сні. Якщо ж звір був добрим і лагідним, то незабаром всі мрії і плани чудесним чином втіляться в життя. Ну а в разі ворожості і агресії не варто очікувати легкого досягнення цілей. Для цього доведеться чимало постаратися, докладаючи всіх фізичні і перш за все душевні сили.

Руді плями

Бачити таке цікаве видовище, коли на білосніжному тілі видніються маленькі руді цятки, — безумовно, хороший знак. Можете не сумніватися в тому, що радість, веселощі, яскраві емоції будуть випробувані Вами в найближчому часі. Зараз саме час для безтурботних веселощів, захоплюючих пригод або ж звичайних, але не менш приємних вечорів з приємними людьми.

Стан звірка

В якому ж стані ця живність з’явилася перед Вашим поглядом? Зверніть увагу і на цей нюанс.

Розміри тварини

Якого розміру приснилася біла кішка? Чи був це маленький, беззахисний кошеня або ж складний досвідом звір?

Маленька

Бачити кошеня, гладити його — прекрасний символ. Це означає, що Вас чекають веселі і необтяжливі забави з маленькими дітьми. Не варто відмовлятися від пропозицій подруг, які попросять посидіти з їхньою дитиною. Ця зустріч принесе чимало теплих спогадів.

Велика

Неважливо, чи була вона стандартних розмірів або зовсім казкових, адже подібний образ — показник упевненості в собі і сильної особистості. Ви з легкістю справляєтеся з усілякими тяготами і неприємностями, не потребуючи допомоги інших людей. Ближнє коло друзів поважає Вас, і для багатьох Ви є прикладом.

Міллер стверджує, що в тому випадку, коли білосніжна кішка успішно спіймала миша, варто очікувати прибутку і багатства.

Яка була роль уві сні?

Якщо приснилося багато білих кішок

У світі нічних мрій нам уготована лише одна роль, при якій ми можемо або стояти осторонь, або вдатися до активних дій. Тому необхідно згадати цей важливий фактор, адже від нього безпосередньо залежить тлумачення.

Спостерігач

Що ж довелось бачити в обіймах Морфея? Чи можна назвати це чимось буденним або ж спостерігалося щось незвичайне?

Де довелося бачити?

При тлумаченні подій, які відвідали уві сні, необхідно враховувати і місцевість. Де ж звір знайшов свій притулок?

Учасник

Часом нам доводиться брати активну участь уві сні. Які ж обставини чекали в обіймах ночі?

Цвєтков стверджує, що кішка сама по собі є знаком переживань і недобрих думок. Біле забарвлення говорить про наявність підступного, ненадійного друга.

Хто ще був уві сні?

Дуже часто в обіймах Морфея присутні не тільки один об’єкт, але ще і інші живі істоти. Хто ж чекав в цю ніч?

Кішка і кошенята

Які були кошенята

Згадайте, в який колір були пофарбовані беззахисні кошенята. Якщо вони були такої ж білої забарвлення, як і їхня мама, то в будинку запанує довгоочікуваний спокій і гармонія.

Різнобарвні пухнасті грудочки принесуть доленосні зміни в особистому житті. Однак варто зазначити, що в разі, коли вони сильно відрізнялися від білосніжного кольору, слід бути готовими до невеликих розбіжностей з новим партнером.

Дії кошенят

Що ж робили ці пухнасті, неймовірно зворушливі істоти в Ваших мріях? Провидці знають відповідь і на це питання.

Миші і щурі

Якщо в Ваш сон проникло маленьке травоїдна тварина, то це говорить про наявність творчого потенціалу. Більш того, Ваші вміння і таланти незабаром помітять люди, які допоможуть досягти небувалих висот у творчій сфері.

У разі, коли щур або миша нападе на білу кішку, будьте обережні в своїх одкровеннях з друзями. Вони можуть не тільки позаздрити Вам, але і завдати шкоди. А ось миші, що бігають навколо великого звіра, є точною ознакою того, що заздрості сповнені близькі родичі. Тому краще обмежитися в оповіданнях про власні успіхи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: