Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться біла курка?

До чого сниться біла курка?

Зміст:

Сонник Біла курка

Курка — символ відтворення, материнства, провидіння.

Завуалированность снів

З слів Ісуса про те, що він не раз хотів зібрати дітей Єрусалиму, як курочка своїх пташенят збирає під крило, слід розуміння того, що сидить в безпеці, захищеним Всевишнім, не страшні суперечки, позбавлення, лиха. Тому курка уособлює уві сні захищеність, охорону скарби. Іноді, через характерної риси курей впадати в порожню невелику паніку, вони уособлюють думки людини, які дико скачуть одна на іншу. Подивимося що нам розкажуть сонники, до чого сниться біла курка.

Погляди класиків

Віщуни минулих трактують цю домашню птицю як щасливу сім’ю, радісну звістку, приємні клопоти.

Сонник Міллера

Уві сні біла курка віщує втішні посиденьки в сімейному колі. Вона може стати і віщун доброї вістки про поповнення в родині.

Біла кудахчущая квочка закликає не прислухатися до слів людини з вашого оточення, який надмірно балакучий. Його пишні фрази можуть засліпити вам розум, через що ви ризикуєте зробити невірний вибір.

Сонник Ванги

Якщо наснилася біла курка

Ця домашня птиця уві сні віщає про будь-яких приємних турботах.

Квочка з потомством обіцяє несподівані сюрпризи. А багато птахів сняться до гостей. Вони можуть приїхати негадано, але їх приїзд стане бажаним.

Коли уві сні довелося бачити, що ви годували цих тварин, значить вам уготована зустріч і розмова з людиною, якого давно бажали побачити.

Коли уві сні сплячого клювала біла курочка, то сімейна ідилія може порушитися і стати непоправною через підступи заздрісників. Спробуйте їх випередити, зробивши моніторинг відносин і при необхідності їх подкорректируйте.

Коли снилася жінці в положенні біла курка, що ходила по двору одна, чекайте народження малятка.

Сонник Фрейда

На думку майстра психоаналізу, білий птах сниться до прекрасних вістям.

Сталося вбити птицю, вказівка на фінансові втрати в реальності. Або це свідчення вашого прихованого комплексу неповноцінності.

Квочка з яйцями віщає про швидке щастя.

Погляди сучасників

Сьогоднішні віщуни розходяться в своїх думках. Часом вони категорично протилежні.

Сонник Федоровської

Сльози, печаль і втрати обіцяє цілителька того, кому сняться кури, особливо коли їх багато.

Якщо курка висиджувала яйця

Сонник Деніз Лінн

Майстер по Фен — Шуй, відома цілителька вказує, що цей птах уві сні є відображенням інстинктів заміжньої жінки, яка бажає зробити зі свого будинку затишне святилище.

Цей птах свідчить про задоволеність сновидіння життям.

Дворянський сонник Гришиной

Багато курей обіцяють дріб’язкові життєві клопоти. Але коли їх була величезна кількість уві сні, це віщує сновидцу важка праця на благо своїх цілей.

Якщо довелося бачити, як уві сні ви закололи птицю, наяву досягнете любові від людини, який давно був об’єктом ваших бажань.

Якщо квочка знесла яєчко, це сповіщає про радісну подію.

Відрубана куряча голова вказує на лист, який незабаром отримає сновидец.

Сонник Шеремінской

Цей птах віщує про випадковий гостя.

Клюють зерно віщує фінансове поповнення.

Циганський сонник

Самотня птах у дворі обіцяє прибуток, вагомі доходи.

Квочка з курчатами обіцяє одержання протекції, на яку давно і сильно сподівалися. Ця особа стане вашим постійним покровителем.

Удачу принесе курка, яка в мріях несе яйця.

Якщо вона була з курчатами

Куряче кудкудакання уві сні сповіщає про довгоочікуване потіхою болю.

Сонник Цветкова

Езотерик асоціює куряче кудкудакання з сумом. А квочку з курчатами — з грошовими втратами.

Сюжети в лабіринтах підсвідомості

Курячі сни щедрі на сюжети. Курка — домашня птиця, яка уві сні уособлює цінності і принципи сім’ї. Які посили може нести біла курка, перебуваючи в різних іпостасях, потрапляючи в різні ситуації? Для того щоб це розгадати, розберемо деталі наступних ситуацій:

Якщо сняться кури на подвір’ї, які все в одну мить дружно закудкудакав, значить не вберегтися від скандалу. А виною тому може стати схильність сновидіння слухати і довіряти пліткам доброзичливців. Посил даного сну прекрасно відображає прислів’я, яка говорить, що не потрібно слухати там, де квочки кудахчут, а там де несуть молитву Богу.

Якщо довелося бачити, як в мріях хтось сторонній підраховував ваших домашніх птахів, це попередження про можливе пристріту. Чи не розмовляйте про свої сімейні досягнення і доброти з надмірно цікавими людьми. Не розказуйте їм про свої плани, навіть незначних.

Якщо снилася птах, яка раптом закукурікав як півень, це ознака якоїсь біди, яка може прийти звідти звідки найменше очікувалося. Тому уважним і обережним потрібно бути скрізь і в усьому, аж до прийому їжі.

Якщо курка була рудою

Снилася руда птах, це відображення жінок певного типажу, який цікавить сновидіння. Це пустотливі, немов дівчата жінки, або турботливі, як бабусі, і привітні господині, і навіть пристрасні коханки. Сон також вказує, що одна з таких жінок, якій захопився сновидец, потребує його допомоги. Тому він повинен відкинути всі свої комплекси і сорому, і наважитися спитати її про проблеми.

Якщо довелося бачити, як руда курка перелетіла з одного місця на інше, це вказує на вісточку від родичів.

Велика руда домашня птиця мрій, віщує знайомство з владної і сміливою жінкою, яка в майбутньому зможе стати шикарною господинею.

Чорна масть цієї домашньої птиці вказує на особу, що володіє латентними знаннями. Від неї йде загроза для сім’ї. Сон волає не просто перекрити доступ цієї особи до вашого помешкання, а розірвати будь-які стосунки і зв’язки з нею.

Якщо дівчині довелося бачити на весільному столі блюдо із запеченої білої курки, значить в родині сновідіци справи, стосовно здатності до зачаття, йтимуть найкращим чином. Це стосуватиметься і майбутніх нащадків.

Коли сняться страви з цього птаха на вашому столі, проте приготовані кимось іншим, це означає що наяву ви перебуваєте під чиїмось, неабияким, впливом. Сон настійно рекомендує переглянути свої пріоритети і цінності без будь-чиєї допомоги і порад, і зробити самостійні висновки. Ваші погляди на багато питань ймовірно невірні, хоча вам здаються безпомилковими. Подумайте про це.

Довелось бачити багато курей з білим оперенням, серед яких ви вибирали одну для покупки, це є, свого роду, нагадуванням про дійсну необхідність поповнити їстівні домашні запаси. Тим більше привід для цього незабаром з’явитися, тому як отримаєте більший прибуток від бізнесу.

Якщо ж довелося бачити, що продавцем були ви, це віщує появу в житті сновидіння давніх, забутих друзів, які привнесуть свіжості і пожвавлення в усталений темп буднів.

Цікаві фрагменти

Сюжети у снах зустрічаються від найпростіших, до самих дивакуватих. Відповідно бувають і трактування цих явищ. А зустрічаються просто цікаві сюжети, які вимагають до себе пильної уваги.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: