Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться біла собака?

До чого сниться біла собака?

Зміст:

Сонник біла собака

У нічних сюжетах людина отримує зашифровані знаки, розтлумачивши які можна дізнатися про сьогодення і передбачити своє майбутнє. Адже як відомо, сни послані нам нашою підсвідомістю. Для правильного тлумачення нічний мрії сновидцу варто тільки детально пам’ятати приснився сюжет.

Пам’ятайте, навіть найменша деталь може кардинально поміняти трактування повного сюжету. Варто відзначити ваш емоційний стан під час нічного бачення.

Сон віщує

У реальному житті собаку вважають найвірнішим і кращим другом людини. Що означає бачення з собакою? Багато сонники асоціюють побаченого пса вночі з вірністю, любов’ю і дружбою.

Біла

Якщо приснилася біла собака

Але до чого сниться біла собака? Так як білий колір в нічних мареннях має сприятливе значення, значить, приснився білий пес з доглянутою і чистою шерстю віщує вірних друзів. Ви дізнаєтеся приємну новину, і вам буде дано шанс долею позбутися пліток. А також ви можете проти своєї волі виявитися в самому епіцентрі важливої події, яке в подальшому вплине на ваше життя.

У деяких сонниках біла собака натякає на те, що ваші діти вже виросли і мріють розпоряджатися своєю долею самостійно.

Приснився білосніжний пес знайомих — хороший знак, який вказує на силу духу сновидіння.

Довелось відчувати негативні емоції в нічний мрію і бояться білої собаки? Бачення віщує, що всі проблеми незабаром будуть вдало дозволені.

Руда

Руда вказує на наявність прихованих негативних думок рідних людей по відношенню до сновидцу. Ще рудий собака вказує на брехню і плітки в вашому житті.

Жінці сниться руда до сварки з коханою людиною.

Зовнішній вигляд тварини

Велика чисто біла собака віщує фінансову незалежність. Сновидець не знатиме проблем з грошима. Велика псина вказує, що ви досягнете даного положення завдяки впливової особи. Бачити нереально велику собаку — зміни в житті торкнуться не тільки вас, але і всіх оточуючих. Можливо, події будуть пов’язані з вашим містом, а може навіть з усією країною.

Велика руда добрий собака — сниться до матеріальної незалежності. Жінці велика руда собака віщує надокучливого залицяльника.

Маленька біла собачка — до новин

Нереально маленька біла собачка — до приємної новини.

Маленька руда віщує жінці поява суперниці в її житті.

Хвора біла собака — приділіть більше часу вашим рідним і близьким, адже вони дуже сильно потребують вашої підтримки.

Побачена маленька біла собачка — вказує сновидцу, що варто бути обережніше в реальному житті, так як до вас наближається небезпека у вигляді хвороби або великого конфлікту з оточуючими вас людьми.

Брудний білий пес сниться до сварок. Варто зазначити, що більш непередбачувана поведінка тварини було в нічний мрію, тим грандіозніше буде скандал.

Довелось бачити нереального пса, який:

Ваші дії уві сні

Мити в нічний мрію брудного пса і розчісувати його — належить доставити неприємність рідним людям, але ви обов’язково з усім впораєтеся.

Годувати тварину — сновидец дасть привід поширювати брехливі плітки заздрісникам. Біла собака вказує, що чутки будуть порожні і не принесуть багато клопоту.

Купити білого пса — у вашому житті відбудуться приємні клопоти.

Агресивну тварину кусає і нападає

Якщо собака була агресивною

Приснився не сильно чистий, але небезпечний пес? Бачення пророкує, що ви відчуєте небезпеку для фізичного і морального стану. Але не варто турбуватися, так як ситуація буде не дуже складна і не принесе багато шкоди.

Собака уві сні нападає і кусає — тлумачення має негативне значення. Але є кілька тлумачень сюжетів, в яких сниться, що собака кусає людину:

Чути злісне гарчання за своєю спиною — до інтриг, якими хочуть нашкодити сновидцу.

Бачити велику сучку з цуценям — для неодружених бачення віщує знайомство з людиною, з яким в подальшому ви зв’яжіть своє життя.

Поведінка тварини уві сні

Якщо собака була доброзичлива

Приснилася біла собака дружелюбна, і вона виляла хвостом? Нічна мрія вказує на майбутні складності в житті, а можете розраховувати на своїх друзів, адже вони допоможуть її вирішити. Можливо, на допомогу цієї людини ви навіть не розраховуєте.

Тварина гавкало і метушливо бігала? Є ймовірність швидкого розставання з близькою людиною.

Бачити уві сні сюжет: тварина кусає вас — даний сюжет є поганим знаком. Є кілька тлумачень:

Бачити сюжет, в якому отримали її в подарунок — сюжет вказує на добру душу сновидіння, ви не боїтеся поділитися з оточуючими вашої удачею.

Відчувати страх уві сні — в реальному житті пізнаєте випробування.

Як тлумачать нічну мрію популярні сонники?

Сонник Міллера

Відомий психолог Г. Міллер вважав, що побачена в нічному сюжет велика псина вказує на, те, що в реальному житті сновидцу допоможе його давній друг, якого він давно не бачив. Якщо в сюжеті нічний мрії ви не довіряли тварині — насправді настане складний період в житті.

Тлумачення Ванги

Довелось бачити поранену або хвору, на думку Ванги це вказує, на те, що в реальному житті хтось потребує вашої допомоги. Ви відчували уві сні сум і розчарування? Значить, насправді вас очікують зрада і розчарування.

Тлумачення сюжету по Фрейду

Фрейд вказував, що відведені біла псина уві сні символізує дитини. Наснилося, що тварина грайливо крутилося під ногами? Сновидець надмірно оббігав свою дитину. Пам’ятайте, адже у маленької людини теж має бути особистий простір.

Вигулювали тварина? Значить, ваша дитина сильно біжить вперед з планами про продовження вашого роду.

Вказує сонник: біла собака велика в нічний мрію полювала — це значить, що у вашого дорослу дитину безладне статеве життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: