Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться біла сова?

До чого сниться біла сова?

Зміст:

Сонник біла сова

Біла сова уві сні — вдалий символ. Таке бачення обіцяє швидке вирішення всіх неприємностей, набуття заступництва впливових осіб, удачу в справах.

Для жінок цей символ обіцяє романтичне побачення.

Сова з білим пір’ям

Часом вважає сонник, біла сова може бути і передвісником пліток, неприємностей, розмов за спиною у сплячої людини. Правда, при бажанні ви легко зможете впоратися з усіма неприємностями, що випадуть на вашу долю.

Щоб дізнатися, до чого вам приснилася саме біла сова, варто розглянути своє бачення детально.

Інтерпретація Густава Міллера

Наснилася хижий птах з білим оперенням

Побачена уві сні білого птаха — знак, що вам загрожує небезпека. Злі язики постараються звести наклеп на вас. На вас можуть напасти, до якого ви будете абсолютно не готові.

Разом з тим, білі пір’їнки говорять про те, що серйозного лиха все ж не станеться. Ви вмієте запобігти катастрофі.

Що скажуть інші тлумачі

Сама по собі сова є символом мудрості. Тому, яким би не було пророцтво, тлумачі снів будуть робити наголос на тому, що вам варто проявити всю силу свого характеру. Використовувати свої розумові здібності по максимуму.

Новітній тлумач

Даний сонник вважає, що сова з подібним оперенням обіцяє романтичне проведення часу. Вас може очікувати зустріч з цікавою людиною, що станеться пізно вночі.

Бачити уві сні випало у птиці перо

Тлумач віщих снів

У цьому джерелі дається вкрай негативний прогноз. Вважається, що сова білого кольору сниться в тому випадку, якщо сновидцу загрожує смерть.

Тлумач Прозорова

Якщо уві сні сова впустила на вас біле пір’їнка, то незабаром вам посміхнеться удача.

Тримати птицю в руках — ви зумієте зробити все, що запланували. Крім того, у вас вийде навіть перевиконати план.

Позитивні тлумачення

Наснилося сова може говорити про те, що в житті у сплячої людини намітилася складна ситуація. Разом з тим, білий колір означає, що у вас достатньо внутрішніх ресурсів і знань для того, щоб впоратися з усіма неприємностями і перешкодами на шляху.

Тримати в сні птицю в руках

Головне, про що говорить тлумач снів, вам не варто приймати рішення інтуїтивно. Для початку необхідно все гарненько обміркувати.

Даний символ говорить про те, що ваша інтуїція загостриться, і ви зумієте розпізнавати правду.

Наснилося сова може попереджати, що навколо вас ходять плітки. Правда біле оперення означає, що ви з легкістю зможете відшукати недоброзичливця і впоратися з ним.

Негатив сну

До чого сниться сова? Даний символ може попереджати вас про небезпеку.

Про що саме може попереджати вас приснився символ:

Дії нічного птаха

До чого сниться сова більш-менш зрозуміло. Але, що якщо ви запам’ятали її дії, чи може це кардинально змінити прогноз?

Крик сови завжди негативний знак, він попереджає про небезпеку, що насувається. В реальному житті ви повинні дотримуватися граничної обережності.

Якщо ви злякалися раптового крику, то незабаром дізнаєтеся приголомшливі новини. Правда тлумачі не беруть стверджувати, якими саме вони будуть, позитивними або негативними.

Сниться видобуток в пазурах птаха

Сняться протяжні крики сови — вас очікують злидні, нещастя, хвороби.

Коли птах кричить поруч з вашим будинком, то в родині буде поповнення.

Якщо птах не кричала, а ухала, то в реальності вас чекає зустріч з цікавою людиною, який зумієте передати вам свій безцінний досвід. Сонник радить прислухатися до його порад, вони стануть в нагоді вам надалі.

Сова несе в пазурах видобуток — ваші секрети стануть надбанням суспільства. Після такого сну ви повинні бути гранично обережними, варто уважно стежити за тим, що і кому ви говорите.

До чого сниться, що сова атакує маленьку пташку? В реальному житті ви станете очевидцем того, як людина, що займає високе положення в суспільстві буде безсоромно експлуатувати більш слабку особистість.

Сова в вашому сні зловила велику здобич — ви зможете впоратися зі своїми сильнішими ворогами. Вони отримають по заслугах.

Птах у будинку

Птах з снів намагається залетіти в будинок

Якщо сова сидить в нічному баченні на даху, або Ви знаходитесь у приміщенні, то вам варто приготуватися до важкого періоду в своєму житті.

Якщо ж вона літала по кімнаті, билася об скло і дзеркала, то для сім’ї сновидіння настануть важкі часи. Родичі почнуть хворіти, матеріальне становище значно погіршитися.

Сова намагається залетіти в будинок, б’ється об скло — отримаєте хороші новини або ж, нарешті, дізнаєтеся про довгоочікуваної вагітності.

Бачити її посадженою в клітку — ви не використовуєте свої можливості по максимуму, в результаті ви будете сильно шкодувати про це.

Приснився малюк

Що якщо вам наснився совеня? Якщо уві сні ви знайшли його в лісі, то незабаром ви отримаєте мудру пораду. Сонники радять прислухатися до нього.

Бачити уві сні совёнка — дрібні інтрижки, таємниці, наговори, які, втім, не доставлять вам особливих турбот.

Тлумачі снів говорять про те, що найчастіше сови залишають після себе негативні емоції, але в паніку вам впадати сновидцу не варто. Завжди пам’ятайте про те, що дана птах це символ мудрості. Чи не дійте зопалу, і зумієте впоратися з усіма неприємностями, які б, не піднесла вам життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: