Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться білий гусак?

До чого сниться білий гусак?

Зміст:

Сонник білий гусак

Сни з тваринами і птахами найчастіше є знаковими. Адже недарма давні говорили, що у відьми у дворі обов’язково живе її провідник в потойбічний світ. Тому, обов’язково варто розібратися в тому, до чого приходять уві сні образи білих гусей.

Якщо розібратися детально, то білий відгодований гусак незаміжньою дівчині сниться до сватання. Процес цей буде гучним, і в деяких аспектах змусить юну особу червоніти. Однак наречений буде багатим і з солідним становищем в суспільстві.

Що кажуть різні сонники

Думки різних тлумачів з цього приводу різні: від неприємностей у вигляді мерзенних чуток, до отримання значного спадщини. Найбільш оптимістичні прогнози древніх сонників. Негативними трактуваннями грішать психологічні тлумачення.

Древній сонник Велеса

Наснилася домашня птиця

Стародавнє слов’янське сонник, тлумачачи до чого приходить уві сні образ жирної домашньої птиці, запевняє, що білий гусак сниться до отримання того чи іншого подарунка. Це може бути реальний матеріальний предмет, несподіване отримання прибутку або ж неординарний подарунок долі. Як, наприклад, сватання або несподіване виконання давньої мрії, яка здавалася нездійсненною.

Цей тлумач різко відрізняє значення снів для чоловіків і жінок. Тому, їх варто розглядати окремо.

Значення сну для жінок

Жінкам білі гуси сняться перед приходом великої кількості гучних гостей. Юній дівчині подібний сон може обіцяти сватання. А заміжньої — злі плітки.

Значення сну для чоловіків

Молодого хлопця білий гусак з снів попереджає про те, що його наречена після весілля виявиться грубою жінкою і зовсім ледачою господинею. Якщо одруження уникнути не вдасться, чоловік буде глибоко нещасний у шлюбі.

Псіхоассоціатівное тлумачення Фрейда

Пояснюючи, до чого приходять уві сні образи домашньої птиці, Фрейд виходить із розуміння образу дрібних тварин. Молодим дівчатам подібні сни сняться як відображення бажання стати матір’ю. Заміжніх жінок подібне сновидіння попереджає про нав’язливих шанувальників, які стануть розпускати плітки про власні уявних сексуальні подвиги.

Психологічне роз’яснення Міллера

Общипана птах

Пояснюючи, до чого сняться подібні образи, Міллер говорив про те, що саме ці птахи дуже галасливі і безпричинно агресивні. Тому, якщо сниться, що гуси мирно пасуться на галявині або плавають у ставку, то можна очікувати деякого затишшя в справах. Але як тільки вони звернули увагу на сновидіння, потрібно побоюватися дурних і безглуздих суперників.

На жаль, до чого б ви не доторкнулися в реальності, все буде випадати з рук, якщо сняться гуси. Тому, навіть дурні або нерозторопні колеги будуть виглядати набагато вигідніше в вашому світі.

Аналіз власних емоцій

При подібних сновидіннях дуже важливо аналізувати не тільки символіку тих образів, які сняться, але і власні відчуття, випробувані уві сні.

Якщо молода дівчина або жінка милується угодованої птахом — значить має бути вигідне знайомство. Для юних осіб воно може перерости в міцний шлюб. А для зрілих жінок — подібне сновидіння означає підвищення соціального статусу

Опинитися оточеним сірими птахами, злякатися їх або хвилюватися через безвихідне положення — зазнавати через плітки і нечесних вчинків оточуючих. Вам буде здаватися, що виходу немає, хоча потрібно буде всього лише чесно зізнатися в тому, що ви не можете знати абсолютно все.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: