Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться білий кінь?

До чого сниться білий кінь?

Зміст:

Сонник онлайн Біла Кінь

Уві сні ми можемо бачити тварин, з якими контактуємо щодня, а можемо зустрітися і спілкуватися з казковими істотами. До чого сниться білий кінь? У реальному житті вона є рідкісним, але бажаним гостем і в більшості своїй ми змушені пізнавати її лише по картинках. З давніх-давен кінь відомий як символ свободи і сили духу, а стародавні індійці вважали, що саме ця тварина — провідник в інші світи. Не можна дати однозначне тлумачення, але будь-який сонник впевнений, що спіткала уві сні білий кінь — дуже важливий знак, який не можна ігнорувати.

Бачити з боку

Якщо наснилася білий кінь

Часто в світі мрій нам доводиться виступати лише спостерігачем і бачити основне дійство з боку. Згадайте і проаналізуйте спіткали деталі.

Якою вона була?

Для вірного тлумачення необхідно визначити стан тваринного, його вигляд. Постала перед Вами красива і доглянута коня або ж зовсім цирковий кінь?

Що вона робила?

Визначившись зі станом тваринного, згадайте, які дії доводилося бачити з його боку? Кінь може скакати уві сні, а може і зовсім стояти на місці. Всі ці деталі мають велике значення в світі заплутаних мрій.

Якщо сновидец приймав в їжу конину, то йому слід побоюватися обману і нещирості. Найімовірніше, небезпека таїться в близькому оточенні.

Взаємодія з твариною

Нерідко буває і так, що нам доводиться не тільки бачити з боку прекрасне тварина, а й кататися верхи, скакати або вчиняти будь-які інші дії. Сонник дасть відповіді на терзають питання.

Дії коні

Що робив білий кінь по відношенню до Вас? Навіть саме звичайне дію може нести дуже важливий сенс.

Ваші дії

Часто доводиться і самому брати активну участь в своїх мріях. Згадайте, довелося чи скакати на коні або сталося щось більш непередбачене?

Як стверджує сонник, перепливати річку на спині білого коня — до здійснення мрій і таємних планів.

Тлумачення Міллера і Медеї

Продовжуючи аналізувати спіткало явище, звернемося до великих провісників і психологам. Вони допоможуть передбачити майбутнє і дати вичерпне тлумачення.

Думка Міллера

Психолог давав неоднозначне трактування і робив акцент на тому, довелось чи просто бачити білого коня або якимось чином з нею контактувати.

Бути спостерігачем

Як виглядала кінь

Міллер вважав, що кінь білого забарвлення є прекрасним знаком і несе щастя і міцну дружбу. Але варто відзначити, що якщо він був брудним і перебував у занедбаному стані, то придивіться до близького кола друзів. Можливо, за спиною плетуть інтриги і будуються підступні плани.

Милувалися прекрасним створенням? Ви безперешкодно досягнете успіхів у всіх починаннях. Якщо ж такий сон збагнув представницю прекрасної статі, то можна сміливо очікувати знайомства з людиною, який стане щирим і надійним другом.

Брати участь уві сні

Довелось скакати на коні, яка не хоче Вас слухатися? На шляху до успіху чекатимуть безліч перешкод і труднощів. Не варто опускати руки і впадати у відчай. Перемога близька, якщо прикласти до неї максимум зусиль. У разі, коли вона Вас скидає, займіться своїм здоров’ям. Зараз організм знаходиться в уразливому стані і здатний підхопити будь-яку хворобу.

Сонник Медеї

Чаклунка вважала, що білий кінь є символом творчих ідей і душевного підйому. Бажання творити переповнює Вас і зараз настав найкращий час для направлення енергії в правильне русло.

В якому стані довелось бачити створення білосніжної забарвлення? Якщо воно було здоровим і доглянутим, то можете бути спокійними за свої відносини. Друга половинка безмірно любить Вас і зробить все заради Вашого душевного комфорту. Але якщо довелося спостерігати заморених тварина, то будьте готові до великих обсягів рутинної роботи, яка не принесе очікуваних результатів.

Що ж обіцяє ту обставину, коли Ви перебували в сідлі? Це означає, що Ви вільні від турбот. Даний епізод віщує веселощі в компанії близьких друзів і внутрішню легкість. А ось якщо довелося скакати на коні, то сновидец вийде переможцем з будь-яких ситуацій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: