Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться білий кіт?

До чого сниться білий кіт?

Зміст:

Сонник білий кіт

Народні повір’я свідчать, що такий символ як кіт, позначає велику кількість дрібних неприємностей, які з’являються в житті сновидіння. Але побачене тварина уві сні не завжди буде нести негативну енергетику. Розібратися, як правильно тлумачити нічні марення і зрозуміти, до чого сниться білий кіт, допоможе сонник.

Коли наснився рудий кіт — чекайте радісну звістку, а якщо сталося бачити білого кота, то розгубленість і нерішучість створюють дисбаланс вашого внутрішнього світу.

Тлумачення сну з білим котом

Сонник тлумачить: пухнастий домашній вихованець з білою шерстю, служить показником нерозбірливості під час знайомств. У цьому таких довірливих людей легко обдурити. Необхідно бути на чеку, щоб не опинитися в руках шахраїв. Психоаналітики і практики роз’яснять: до чого привидиться великий котик, чому уві сні один рудий, а другий білий.

Якщо бачили кота білого кольору

Сонник медіума Хассе

Міс Хассе тлумачить сновидіння, які відвідало тварину зі світлою шерстю залежно від сценарію нічних видінь.

Білий кіт по сонником Міллера

У більшості випадків, бачити білого кота уві сні до проблем матеріального характеру. Вони можуть виявитися незначними, наприклад затримка заробітної плати, або більш вагомими, такими як втрата бізнесу. До чого сниться білий кіт, розповість американець Джордж Міллер. Психоаналітик розмежовує сон з котами за кількома критеріями. Сонник Міллера умовно поділяє на мрії з твариною в залежності від статі сновидіння. Також, враховуються дії і рухи тварини по відношенню до навколишнього світу і людині.

Чого варто остерігатися чоловікові

Кот з білою шерстю уві сні для жінки

Якщо білий кіт приснився жінці

Пояснення по Сучасному сонником

На проблеми зі здоров’ям буде натякати зачастив в нічні сни білий кіт. Бачити, як він умиває лапи, до втрати душевного комфорту в соціумі. А якщо тварина випрошує їжу, то не варто розраховувати на допомогу родичів.

Сучасний сонник говорить: кішка білого кольору, яку сновидец гладить, віщує досягнення мети. Якщо в процесі гри з вами кошеня замурчіт, то в реальності вам дадуть відповідь вдячністю за ваші добрі справи.

Чого очікувати в майбутньому, якщо уві сні відвідав білий кіт?

Наснилося, що кіт зловив миша

Бачити великого попелястого кота до вибору між моральними принципами і кар’єрним ростом.

Можливі тлумачення

Якщо кошеня незалежно від кольору, будь він рудий або попелястий, ловить миша, то сновидіння наздожене прибуток.

Істерична нявкання світленькі кошенят повідає про те, що хтось потребує вашої допомоги.

Чим більше зібралося кішок в одному місці, тим більше проблем звалиться на голову сновидіння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: