Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться білий кролик?

До чого сниться білий кролик?

Зміст:

Сонник Білий Кролик

Білий кролик — це символ еротичності, плодючості і достатку. Сонник стверджує, що поява уві сні цього симпатичного тварини віщує сновидцу сприятливі зміни в житті і виконання заповітних бажань. Щоб тлумачення було вірним потрібно особливу увагу звернути на деталі нічних мрій.

Біла шерсть

До чого привиділися тварини з білосніжною шерстю? Зверенок є уособленням плодючості і сексуальної енергії. Сонник Міллера стверджує, що білий кроленя віщує щасливу і благополучне життя, обіцяє сновидцу численне потомство.

Якщо приснився білий кролик

До чого сниться кроленя жінкам? Для жінок білий кролик — це передвісник швидкої зустрічі з хорошою людиною. Для жінок бачення, в якому довелося слідувати за звіром, значить, що в найближчому майбутньому її чекає переїзд до коханої людини.

Сонник Менегетті стверджує, що одруженим чоловікам бачення, в якому приснився зверенок, обіцяє вірність подружжя, гармонію і достаток в сім’ї.

Білий кролик — це не тільки провісник втілення еротичних фантазій. Тварина передрікає сновидцу внутрішній розвиток і поява нових духовних ідей.

Великий або маленький

При розшифровці нічних мрій величезне значення має те, наскільки великим або маленьким був кроленя.

Маленьке тварина

Якщо уві сні був маленький кролик

До чого сниться маленький кроленя? Поява уві сні білого кролика свідчить про бажання сплячого стати батьком. Подібне сновидіння вказує на емоційну зрілість сновидіння.

Існує й інше тлумачення, яке говорить, що сон, в якому довелося бачити маленького звірка, віщує незначні труднощі і перешкоди.

Сонник Міллера каже, що для жінок грають кроленята є провісниками швидкої вагітності.

Сновидіння, в якому довелося бачити багато малюків з мамою, передрікає сплячому збагачення.

Великий кролик

До чого сниться велика тварина? Як правило, сон в якому ви бачили великого гризуна, символізує вашу симпатію до представника протилежної статі.

Чим більше кролик — тим краще

Якщо ж вам довелося бачити тварину, стрибає через багаття — це значить, що прийшов час діяти рішуче. Завзятість і цілеспрямованість — запорука вашого успіху.

Образ великого кролика уві сні посилює позитивність тлумачень.

Дії в нічних мареннях

Щоб зрозуміти до чого приснився кролик недостатньо просто заглянути в сонник. Необхідно згадати, як виглядав звір, яким було його поведінка і що робили ви. Найчастіше зустрічаються такі варіанти сновидінь:

В цілому, сон в якому сниться білий кролик, обіцяє прибуток, успіх у всіх починаннях і щасливий збіг обставин.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: