Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться білий щур?

До чого сниться білий щур?

Зміст:

Сонник білий щур

У світі мрій нас можуть відвідувати найрізноманітніші явища, починаючи від цілком буденних і буденних речей, закінчуючи казковими, міфічними подіями. А до чого сниться білий щур? У кожної людини виникають свої асоціації щодо цієї тварини. Хтось бачить у ньому невинного звірка, що викликає розчулення, а інші відчувають відразу, вважаючи його переносником інфекцій.

Так що ж означає цей неоднозначний гризун? Білий колір викликає у нас теплі почуття і асоціюється з чистотою і світлом. Але не варто робити поспішних висновків, адже обійми Морфея таять в собі багато загадок.

Що говорить тлумач?

Якщо наснилася біла щур

Щоб зрозуміти, до чого сниться білий щур, потрібно прояснити деякі деталі. Чи доводилося просто бути спостерігачем або робилися активні дії? Дані нюанси допоможуть прояснити ситуацію.

Бути спостерігачем

Часто нам доводиться бачити уві сні певні речі, але не вступати з ними в контакт. В основному гризуни сняться до несприятливих життєвих подій, тому очікувати хорошого результату не варто. Великі провісники дають неоднозначне трактування побаченого події, що призводить до протиріччя. До основних тлумачень можна віднести:

Вас оточують нехороші люди

Відвідала велика щур, яку довелося бачити далеко? Ви оточені безліччю ворогів, які готуються завдати удару. Будьте готові до можливих інтриг і пліток.

Одна чи багато?

Також необхідно визначити, приснилася чи один щур або ж їх було багато. А може їм компанію складали миші?

Можлива сварка

У тому випадку, коли пацюк приснилася юній дівчині або хлопцю, слід побоюватися сварок зі своєю другою половинкою. Необхідно поговорити з коханою людиною по душах, так як затяжний конфлікт може привести до розставання.

Брати участь уві сні

Іноді ми буваємо не тільки очевидцями різних подій, а й безпосередніми учасниками. Чи довелося бігати за твариною або з якихось причин довелося його вбити? Сонник відповість на ці питання.

Як стверджує сонник, укуси милого звірка обіцяють любовну зустріч молодій дівчині або хлопцю.

Тлумачення Міллера і Цвєткова

За Цветкову — поганий знак

Щоб тлумачення було максимально вірним і повним, слід звернутися до великих особистостей, які присвятили чимало років свого життя даного питання.

Передбачення Цвєткова

Цвєтков вважав, що в цілому подібна тварина не принесе жодних сприятливих моментів. Воно обіцяє біди, горе і багато сліз. До того ж бачити білого пацюка — до небезпек, які приховані від Ваших очей. Необхідно бути особливо уважними до людей, які Вас оточують.

Вбити бідну тварину — до успіху і вдалого результату справ. При цьому має значення розмір звірка. Чим більше він був, тим успішніше складуться життєві обставини.

Думка Міллера

Психолог також не давав оптимістичних прогнозів щодо даної події. Він стверджував, що звір принесе обман і розлади в сім’ї. Також слід бути особливо обережними по відношенню до колег. Вони можуть ускладнити Вам життя інтригами і лихослів’ям.

Міллер стверджує, що взяти мила тварина на руки — до чесної перемоги над своїми ворогами. Подібна дія характеризує Вас як цілісну, гідну особистість, зневажає людську брехню і занепад.

Сонник мандрівника вважає білого пацюка символом багатства, яке прийде через спокуса і принесе духовне розтління.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: