Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться білий тигр?

До чого сниться білий тигр?

Зміст:

Сонник білий тигр

Світ нічних мрій часто туманний і покритий таємницею. До чого сниться білий тигр і чому дане сновидіння не можна трактувати однозначно? Тигр здавна був знайомий сили, енергії, влади. Але також він уособлює і такі негативні риси як жорстокість і агресія. Будучи символом чоловічого начала і звіром, який має свою ієрархію, що спіткало сновидіння не може випромінювати великі біди і неприємності. Щоб достовірно прояснити таємниці підсвідомості, нам допоможуть провідні провісники, сонники і звичайно власна інтуїція. Адже не прислухаючись до внутрішнього голосу, неможливо передбачити прийдешні події.

Спостерігати за звіром

Якщо приснився білий тигр

Як розтлумачити сновидіння, в якому приснився білий тигр, але ніякого контакту не відбулося? Сонник дає своє трактування для безмовних спостерігачів в світі мрій.

У якому вигляді він постав?

Важливе значення має деталь зовнішнього вигляду тварини. Чи був це маленький пухнастий клубочок або агресивно налаштований тигр? Згадайте і проаналізуйте.

Білий тигр сам по собі є символом несподіваних звісток і подій. Зверніть увагу на те, в якому вигляді він прибув в світ мрій.

Де він перебував?

Тварина в клітці — позитивний знак

Щоб доповнити отриману картину, необхідно визначити, в якому місці знаходився приснився звір. Так, в тому випадку, коли тигра довелося бачити у власному будинку, Вас очікують підвищення по роботі і збільшення матеріальних благ. Але при цьому необхідно проявити надзвичайну силу характеру, адже разом з поліпшенням становища прийдуть небачені раніше зобов’язання і навантаження.

А що означає тигр, який сидить в клітці? Добрий знак, що говорить про швидку перемогу над конкурентами і недоброзичливцями. Сонник закликає бути безстрашним, але не виявляти підлості по відношенню до інших.

Сни про тигрів є одними з небагатьох, які не віщують необоротних подій в житті. Це уособлення могутності, сили і ярого прагнення до перемоги.

Зіткнутися з хижаком

Буває і так, що нам доводиться не тільки спостерігати за явищами, що спіткали уві сні, а й здійснювати з ними якісь дійства. Білий хижак також не є винятком. Щоб розтлумачити явище достовірно, звернемося до сучасних тлумачів.

Загрожувала небезпека?

Якщо тварина нападає — до перемог в житті

Як проявив себе тигр, що з’явився в світ нічних мрій? Що Ви робили у відповідь на поведінку тварини? Все це вимагає детального розгляду.

Безпечний контакт

Можливо і так, що білий хижак поводився досить дружелюбно по відношенню до Вас. Господар тайги зайшов в будинок? Всі намічені цілі і плани здійсняться найближчим часом. Удача стане вірною супутницею у всіх починаннях.

Ігри з тигром традиційно вважаються недобрим знаком. Вони пророкують зрадництво коханої людини, а також заздрість з боку друзів. А ось коли сам хижак грає з дитинчатами, то незабаром в Ваш будинок навідаються непрохані гості.

Незвичайний сон, в якому доводиться виступати дресирувальником тигрів в цирку. Сонник закликає відмовитися від сумнівних авантюр і йти перевіреним шляхом.

Що-небудь робити зі шкурою вбитої тварини — знак швидкоплинного і незначного успіху, для досягнення якого можуть застосовуватися протизаконні методи.

Різні тлумачення

Тварина з видобутком — до успіху

Для того, щоб тлумачення спіткало сновидіння було максимально точним, необхідно розглянути ситуацію з різних точок зору. Кожен сонник дає свою інтерпретацію, тим самим доводячи, наскільки сни з тигром неоднозначні і багатогранні.

Сонник Ванги

Якщо тигр поглинає здобич або полює за дичиною, то Вас чекає великий успіх. При цьому труднощі, які опинилися на життєвому шляху, зроблять Вас сильніше. Мирно відпочиваючий звір є передвісником несподіваного події. Сюрприз затьмарить Ваш настрій, змусить поринути в зневіру і тугу. А ось дресирований звір нагадує про те, що досягти бажаного можна за допомогою такту і делікатності.

Циганський сонник

В даному сонник хижак асоціюється з конкуренцією і неприязню по відношенню до кого-небудь. Вбивство віщує перемогу над своїми ворогами, а ось якщо присутній тільки бажання зробити це дійство, то Ви з легкістю переживете всі неприємності, які будуть доставляти недоброзичливці. Полювання говорить про Вашу обережності і спостережливості. Всі проблеми Ви зможете передбачити і обійти.

Езотеричний сонник

Згідно езотеричним тлумаченням, хижак є символом могутності, але при цьому не завжди доброзичливого. Якщо Вам довелося гладити уві сні тварини, то незабаром чекає відверта розмова з керівництвом. Його результат можна визначити по реакції звіра. А ось агресивний і нападник тигр обіцяє стягнення по службі. Присутність господаря тайги як таке пророкує спілкування з особами високого соціального класу.

Тигр — владика заходу і країни мертвих. Але в незалежності від того, який результат Вас чекав, пам’ятайте, що творцем долі залишаєтеся Ви самі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: