Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться білка?

До чого сниться білка?

Зміст:

Сонник білка

Якщо наснилася білка, то в найближчому майбутньому сновидіння чекає маса дрібних клопотів. Частина з них будуть приємними, а інша частина — виснажливими. Як і будь-які інші маленькі тварини, які сняться молодий заміжньої жінки, може означати швидке настання вагітності.

Бачити уві сні білку — символізує низку дрібних клопотів, які доведеться вирішувати одночасно і все відразу. Такий собі день бабака, який затягнеться мінімум на тиждень.

Якщо наснилася білка, то доведеться вирішити багато справ, які зовні будуть здаватися важливими, а насправді не коштуватимуть виїденого яйця. Але особливих неприємностей такі сни не обіцяють.

Оскільки ця тварина запасливий і господарське, то деякі сонники тлумачать появу його уві сні як домашній затишок, комфорт і достаток. Особливо якщо багато білок знятися молодятам.

Білка уві сні

Що кажуть різні сонники про символ

З одного боку метушливе тварина має нейтральне тлумачення про те, що на голову сновидіння обрушитися безліч дрібних справ. Для того, щоб всі їхні встигнути зробити вчасно, йому доведеться, немов білка, клопотати на роботі, з дітьми, з дому і ще встигнути допомогти друзям і родичам.

З іншого боку, є інше тлумачення, до чого сниться білка. У запасливо гризуна завжди все в порядку, завдяки його енергійності та невтомній роботі: багато кормів на зиму, доглянуті білочки, надійний будинок в дуплі на дереві.

Те ж саме можна буде сказати і про те, хто побачив уві сні цю тварину. Скоро в його будинок увійдуть достаток, комфорт і галасливі діти.

Тлумачення про білку сонник Велеса (давньослов’янське)

Основне значення таких снів позитивне. Як вважає давньослов’янський сонник, білка, побачена уві сні — передвісник сімейної радості.

Якщо білка вкусила

Це велике придбання, значні доходи, можливо, отримання спадщини. Є і нейтральне — скоро доведеться виконати роботу, але від неї буде тільки моральне задоволення. Третє тлумачення до чого сниться білка, негативний, якщо вона кусає, або лисиця розриває гризуна.

Білка як провісник знайомства в сонник Міллера

Добре перевірений на сьогоднішній день сонник Міллера, чиї тлумачення дуже підходять європейським жителям, тлумачить появу білки уві сні як ознаку швидкого знайомства з приємними людьми.

Зустріч з минулим в сонник Фрейда

Побачити білку не дерева

Німецький психотерапевт, який склав сонник на основі роботи людського підсвідомості, тлумачить сни з білкою як несподівану зустріч з людьми з минулого.

Власне сприйняття тваринного уві сні

Зустріч з таким тваринам в лісі, при гарній погоді, говорить про стійкість психіки і бажання особистісного розвитку. У такому випадку, як вважає сучасний сонник, білка з’являється уві сні до нових знайомств, зустрічей, можливих змін на роботі.

Якщо ліс брудний, ноги провалюються глибоко в мох, а білка нападає — потрібно готуватися до несприятливої ​​ситуації на роботі. Можливі плітки, інтриги і явне погіршення репутації.

Годувати і залучати білок на освітленій сонцем галявині — сімейна ідилія, вважає сонник Міллера. Фінансова ситуація стабільна, відносини зараз на самому піку, і значить саме час для появи спадкоємців. Гладити і тримати звіра в руках може бути передвісником зачаття.

Полювати і стріляти в гризунів з лука — суперництво виявиться нечесним. Сновидець буде в програші в будь-якому випадку. Проект краще не починати або поспішити вийти з розпочатої справи.

Загалом, поява такого символу уві сні вважається сприятливим знаком. Особливо, якщо деталі сну (погода, навколишнє оточення, ласкаве спілкування) принесло позитивні або нейтральні емоції уві сні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: