Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бити чоловіка?

До чого сниться бити чоловіка?

Зміст:

Сонник бити чоловіка

До чого сниться бити чоловіка? Якщо в нічних мареннях ви побачили саме таку картину, значить в реальному житті ваш емоційний стан далеко від ідеалу. Спляча людина спрямовує свою агресію не випадково, а тому треба розглянути всі деталі приснився сновидіння.

З чого все почалося?

Напевно, кожному було б цікаво, чому наснилася бійка з такими дійовими особами. Як пише сонник, бити чоловіка — досить цікавий знак, який відображає невдоволення власним життям.

Сниться побиття

Ви хочете перекласти відповідальність за все, що відбувається на кого-то, але стикаєтеся тільки з собою. Тільки ви здатні змінити своє життя на краще, а не хтось інший.

Незнайомець

До чого сниться бити чоловіка уві сні? У житті сновидіння занадто багато негативу, і він намагається знайти шлях позбавлення. Під гарячу руку може потрапити хто завгодно, а тому треба бути дуже пильним і не вступати в конфронтацію.

Є сенс розглянути і позитивне значення. Вдарити незнайомця — вірний знак того, що ваше бойовий настрій зможе привести до приголомшливого успіху.

Вам може наснитися, як б’ють якогось хлопця. У такому випадку вас чекатиме несподівана, але дуже приємна зустріч. Така подія може стати доленосним, і про це треба пам’ятати.

Кохана людина

Звернувшись за допомогою до сонником Хассе, можна побачити, що побитий чоловік віщує ідилію в сімейних відносинах. Вами був обраний правильний шлях, а тому можна розслабитися і насолодитися результатами своєї праці. Якщо представниця прекрасної статі бачить, як агресія була спрямована проти її хлопця, значить насправді вона стурбована відсутністю обранця. Жіночий сонник віщує зустріч з цікавою людиною, який подарує багато позитивних емоцій.

Приснився побитий чоловік

Якщо приснилися бійки повторюються уві сні постійно, то, на думку чаклунки Медеї, в ваших стосунках не все так гладко, як може здатися на перший погляд. Для вирішення такої проблеми треба влаштувати відверту розмову, де кожен розкриє причини свого невдоволення.

Чим били?

Для розшифровки сновидінь необхідно визначитися з знаряддям злочину.

Куди били?

Бійка становить велику загрозу для кожного, а тому важливо запам’ятати, в які частини тіла наносилися удари.

Особа

Сниться удар по обличчю

Якщо били по обличчю, значить в реальному житті вас чекатимуть не тільки матеріальні, а й моральні збитки. Варто відзначити, що удар по обличчю може символізувати радикальну рішучість заради поставленої мети. Незважаючи на це, сновидец не повинен переступати рамки, влаштовуючи беззаконня.

Бити колишнього хлопця — символ страху і безсилої люті. Швидше за все, сновидицей перенесла серйозну душевну травму, яка залишила певний слід.

Голова

Якщо хлопець б’є незнайомця по голові, значить незабаром його очікуватиме неприємний діалог з всезнаючої особистістю, яка дуже любить вирішувати чужі проблеми, маючи невирішену купу своїх.

Удари по голові символізують певні складності з самоконтролем у стресових ситуаціях. Ви боїтеся зірватися і дозволити люті вирватися назовні.

Інші тлумачення

Якщо вам треба побити представника сильної половини людства, треба визначитися з тим, приснилася жарт або реальна бійня. Такий символ показує потребу сплячого в домінуванні. Він хоче отримати все і відразу, не усвідомлюючи всю складність наміченого шляху.

Начальник, який в нічних мареннях б’є свого підлеглого, може сподіватися на зростання прибутку. Якщо жінка б’є сплячої людини, згідно снотолкователю Міллера, її чекатиме серйозна сімейна сварка.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: