Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бити дитину?

До чого сниться бити дитину?

Зміст:

Сонник бити дитину

Вважається, що, коли уві сні ви били дитину, то ви отримаєте незаслужені вами почесті. Але, звичайно, такий символ не може мати однозначного тлумачення. До чого сниться бити дитину уві сні ще?

Рукоприкладство уві сні

Це нічне бачення, на думку сонників, може свідчити про те, що сновидець незадоволений своїм теперішнім становищем. Також ви можете відчувати почуття провини за певні дії.

Щоб детально розібратися і мати вірне уявлення, варто переглянути кілька тлумачів снів.

Передбачення Густава Міллера

Фізично карати дитину у НСі

Якщо в реальному житті ви є батьком і уві сні піднімаєте руку на своє чадо, то сновидіння означає, що ви невірно його виховуєте.

Постарайтеся зрозуміти дитину, дати йому більше свободи, не обмежувати в усьому його дії.

Коли дитина сильно плаче від ударів, то майбутнє сплячої людини буде сумним. Ситуацію погіршує те, що почнуться неприємності зі здоров’ям.

Тлумачення інших сонників

Якщо передбачення Міллера не довелося вам до душі, то ви можете звернутися до інших тлумачів. Благо, існує безліч джерел.

Тлумач Ванги

Ванга обробила подібні бачення на дві частини, в залежності від самої дитини:

Сонник Цветкова

До чого може приснитися, що ви піднімаєте руку на гарну дитину? Тлумач вважає сон хорошим знаком. Він обіцяє гармонію в душі і в особистому житті сплячої людини. Якщо ви довгий час не могли довести свою правоту, то незабаром всі зрозуміють, що ви діяли правильно.

Коли ж дитина, що постраждала від побоїв, худий, негарний, голий, то вас чекають великі неприємності в реальному житті.

Тлумач 21 століття

Виховувати уві сні жорсткими методами чужого малюка

Як вважає даний сонник, бити дитину уві сні — негативно. Сновидіння означає, що ви неправильно вибрали методи виховання свого чада. Якщо ви не зміните тактику, то ризикуєте назавжди втратити його довіру.

Сонник Нострадамуса

Провісник не робив відмінностей в залежності від того, яку дитину ви будете бити, свого або чужого. Він вважав, що таке нічне бачення обіцяє неприємності в житті.

Жіночий тлумач

Коли уві сні ви караєте власного сина, то в реальності у вас є незакінчена справа. Коли ви завершите його, життя кардинально зміниться.

Використовувати уві сні ремінь

Бити дитину ременем — ви Примиріться з ворогами, з якими довгий час не могли прийти до єдиної думки.

Втома або депресія

Якщо в реальності ви маєте маленьких дітей, і впродовж дня проводите в домашніх турботах, то сновидіння про побиття свого чада може бути просто уособленням вашої втоми. Ви настільки втомилися від монотонності і турбот по дому, що готові дратуватися через будь-якої дрібниці.

Отшлепать незнайомого малюка — сон, що є знаком. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, головне — не зупинятися, а слідувати своєї мети.

Якщо довелося побити беззахисного немовляти, то бачення може говорити про жорстокість і безпринципності сплячого. Ви людина, яка готова на все, аби добитися бажаного.

Коли уві сні ви вирішили покарати хлопчика, то тлумачі радять вам взяти свої емоції під контроль. Останнім часом ви занадто дратівливі, така поведінка не йде вам на користь.

Бити уві сні немовляти

Зараз ви перебуваєте в складній ситуації, і тільки холоднокровність допоможе вам вийти з неї.

На ваших очах хлопця б’є інша людина — чекайте матеріальних труднощів.

Місце удару

Якщо ви б’єте свою дитину по попі, то попереду у вас складний період. Але вам доведеться набратися сил і впоратися з ним. Якщо ви не морально не зламаєтеся, то життя стане на порядок краще.

Добре розглядається сонником бачення, в якому жінка легенько ляскає малюка по попі. Такий сон може обіцяти появу багатого залицяльника.

Вдарити по обличчю — ви ризикуєте допустити прикру помилку. Потім ви сильно про неї пошкодуєте, але буде вже занадто пізно. Вдарити так, що пішла кров — родичу знадобиться допомога, так як він потрапить в неприємну ситуацію. Тільки в ваших силах буде врятувати його.

Спостерігати за тим, як діти отримують по обличчю від іншої людини — ваше фінансове становище поліпшиться. Незабаром ви отримаєте приємні звістки.

Пригадайте деталі сновидіння, тоді сонник зуміє дати вам точне тлумачення:

Бити чи не бити

Вчені до цих пір не прийшли до єдиної думки про те, чи варто карати своїх дітей. Існує безліч методик, які суперечать одна одній. Тільки від батьків має залежати прийняття рішення, чи варто карати їх чадо за певну повинність.

Якщо уві сні ви не просто грюкнули дитини рукою по попі, а цілеспрямовано наносили удари, тримаючи в руках ремінь, то сонник вважає, що обставини обернуться проти вас.

Варто також відзначити думку Зигмунда Фрейда, який вважає, що бити малюка уві сні — це любов до самозадоволення.

Такі сни можна сміливо віднести до розряду неприємних видінь. Адже завжди потрібно намагатися пояснити маленькій людині, в чому його вина. Любіть своїх дітей, і нехай дане сновидіння ніколи не стане реальністю.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: