Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бити посуд?

До чого сниться бити посуд?

Зміст:

Сонник бити посуд

Розбитий посуд уві сні апріорі не може передвіщати позитивних подій. У житті сплячої людини настануть зміни, і вони будуть в гіршу сторону.

До чого сниться бити посуд

Практично в будь-якому, навіть самому негативному сновидінні можна відшукати тлумачення, що обіцяє хороші події.

Уві сні про розбитий посуд така лазівка також присутній. Хороші зміни чекатимуть в тому випадку, коли сновидець б’є посуд навмисне.

Розбити посуд за сонником

Пропонуємо вашій увазі кілька найпопулярніших сонників, які користуються довірою читачів, щоб знайти ходові передбачення.

Сонник Міллера

Сниться, що ви берете в руки тарілку або чашку, а вона вислизає і розбивається — радість і успіх, що увійдуть в життя сплячої людини, будуть скороминущі.

Сонник Хассе

Розбита кухонне начиння

Розбити посуд уві сні — втратити хорошого друга.

Сонник Цветкова

До чого розбивати кухонне начиння в своєму сновидінні? У вашій родині буде мир і злагода.

Сонник Лоффа

Уві сні вийшло випадково розбити тарілку — будьте гранично обережними. Настороженість допоможе уникнути небезпеки, що постане на вашому шляху.

А ось спеціально бити посуд — на щастя в житті, при цьому, чим дорожче буде сервіз, тим сприятливіші буде ваше подальше життя.

Сучасний сонник

Спеціально розправитися з кухонним начинням уві сні

Сниться, що у вас з’явилося гостре бажання побити горщики — ви занадто сором’язливий і невпевнений у собі людина в реальному житті. Варто зайнятися підвищенням своєї самооцінки. В іншому випадку, ні в особистому житті, ні в кар’єрі ви не зможете домогтися видимих ​​результатів.

Езотеричний сонник

До чого бити посуд уві сні? Ви знаходитесь на межі нервового зриву, ваші емоції виходять з-під вашого контролю. Варто навчитися контролювати себе, інакше ви можете розлютити в самий невідповідний момент, чим суттєво зіпсуєте собі життя.

До чого сниться битий посуд у різних народностей

Слов’яни вважають, що спеціально бити посуд уві сні — щастя в домі і в житті. Коли вона розбилася у вас випадково, то по свою необережність ви можете потрапити в досить неприємну ситуацію, варто бути гранично уважним, тоді біда обійде стороною . Бачити вже розбиту — ваше життя різко поверне в кращу сторону.

У японців, китайців, бити посуд — не до добра. Якщо ви піднімаєте каструлю або миску, а у неї випадає дно, то ви можете втратити досить значущою для вас суми грошей, не виключено повне розорення.

Соціальний статус сновидіння

Сонники поділяють тлумачення в залежності від того, чи знаходиться спляча людина в зареєстрованих взаєминах або поки тільки збирається вступити в шлюб:

Інші тлумачення, до чого бити посуд

Спостерігати уві сні, як падає і розбивається

Якщо спляча людина розбиває не тільки посуд, а буквально трощить все підряд, то на його шляху виникнуть непередбачені і серйозні складності. Масштаб трагедії буде залежати від того, скільки предметів в цілому ви зламали.

Коли жінці сниться, що вона в момент сварки з чоловіком кидає в нього тарілки, і вони розбиваються на шматки — її чекає сварка з чоловіком, або, як мінімум неприємна розмова.

Розбити уві сні свою улюблену посуд — до втрати. Сонники не уточнюють, чи будуть це взаємини з дорогим вам людиною або цінна матеріальна річ. Але ви отримаєте серйозні душевні страждання.

Після того, як посуд впала, на ній з’явилася тріщина — займіться своїм здоров’ям. У вас може спостерігатися загострення старих захворювань.

Негативний тлумачення має сновидіння про розбиту посуді для дівчат, які мріють про зачаття дитини, і для майбутніх матусь. Першим тлумачі обіцяють неприємності з зачаттям, а другим передрікають складну вагітність і важкі пологи. Не варто забувати про те, що тлумачам властиво помилятися, і головне, на що повинен звертати увагу сновидец, це свої емоції в момент сну і після пробудження.

Тлумачі говорять про те, що, якщо ви із задоволенням били посуд уві сні, то навіть найбільш негативний прогноз обернеться для вас позитивними змінами в житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: