Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бити жінку?

До чого сниться бити жінку?

Зміст:

Сонник бити жінку

Якщо в реальному житті ми намагаємося не застосовувати фізичну силу, то уві сні нам можуть наснитися різні сюжети. Коли чоловік б’є жінку, це вважається верхом жорстокості. Тому, до чого сниться бити жінку, розглядається сонниками різнобічно.

Коли сниться рукоприкладство

Найчастіше подібне бачення вважається негативним. Що може передбачити вам тлумач снів? Ви станете страждати, переживете зраду, вас чекає розлука з рідною людиною. Вирішили дізнатися, що обіцяє вам сон? Тоді згадуйте своє бачення у всіх подробицях.

Якщо уві сні ви вдарили молоду жінку, то тлумач буде обіцяти вам тільки одне. Як не дивно, але попереду вас чекає щасливе сімейне життя. З майбутньою другою половинкою ви почнете жити.

Не виключено, що якась відома вам особа стане робити необдумані вчинки. Через такої поведінки може вибухнути грандіозний скандал.

Пророцтва інших тлумачів

Наснилося побиття

Побиття людини — справа неприємна, тому воно рідко розглядається в Тлумачі снів. Якщо ви спробуєте, то зумієте знайти необхідне пояснення.

Тлумач Ванги

Бити жінку уві сні, особливо, якщо це була молода особа — не дуже хороший знак. Вважається, що сновидець витрачає свої душевні і фізичні сили. Він не в силах вплинути на розвиток подій.

Тлумач Цвєткова

Якщо вам довелося бачити уві сні бити жінку, тоді можете налаштуватися на сприятливий період у своєму житті. Ви зумієте вирішити всі неприємності, що дошкуляли останнім часом. А в родині запанують мир і порядок, ви станете нормально спілкуватися зі своїми родичами.

Як не дивно, але бити людину уві сні — бачення, яке обіцяє початок нового, сприятливого періоду в житті сновидіння.

Мусульманський тлумач

Значення сну для подружніх пар

Як не дивно, але бити жінку уві сні — знак позитивний. Для подружніх пар таке бачення означає, що незабаром відносини між подружжям налагодяться. Якщо ви довгий час не могли завести дитину, то такий сон пророкує вам його появу. У сімейному житті сплячої людини все нормалізується.

Тлумач Зигмунда Фрейда

Якщо вам приснилося бити жінку, то в реальності ви розтрачуєте свою життєву силу. Один чоловік харчується вашою енергією. Даний сон для чоловіка може обіцяти початок неприємностей з потенцією. Не факт, що з жінками у вас все буде добре.

Тлумач Хассе

Сниться як б’ють особу жіночої статі

Як вважає даний сонник, чоловік б’є жінку — знак, що вашому подружньому союзу приходить кінець. Вам варто бути гранично обережним, щоб уникнути розпаду сім’ї.

Сучасний сонник

Коли у вашому сні б’ють особу жіночої статі, то таке бачення, на думку даного тлумача, може обіцяти тільки одне. Ви людина, досить невпевнений у собі, незадоволеність життям вихлюпується на оточуючих людей.

Езотеричний тлумач

На жаль, у вашому житті відбуваються не найкращі події. Ви не сприймаєте реальність, і тільки шукаєте, куди б скинути свій негатив.

Тлумач радить привести свої думки в порядок, не робіть своїх рідних «грушею для биття». Намагайтеся випускати негатив в іншу сторону, знайдіть своїм негативним емоціям правильний вихід.

Вам сниться рукоприкладство

Сниться удар по обличчю

Найцікавіше, хто є сновидцем. Для чоловіків і для жінок бачення буде розглядатися по-різному.

Що скаже сонник?

Кожен другий сонник скаже вам, що найголовніше — згадати, які думки були у вас при пробудженні. Якщо ви відчували себе добре, то не варто переживати з приводу нічного бачення.

Бити незнайому жінку по обличчю — до зрад. Якщо ви навмисно наносили удари по обличчю, то життя буде нелегким. Якщо це було обличчя і тіло, то варто приготуватися до негативних наслідків, які підуть за вашими діями.

Трохи конкретики

Що б не сталося з вами уві сні, будь-хто, навіть самий неприємний сюжет може підказати вам дії, які варто зробити, щоб не пропустити подарунок від долі. Навіть бити вагітну жінку може розглядатися позитивно, все буде залежати від деталей сновидіння.

Тепер постараємося згадати повну картину того, що ви бачили уві сні:

У снах ви б’єте жінку? Значить, не зайвим буде згадати, ким вона вам доводиться. Як вважає сонник, бити жінку — завжди погано. Єдине, в чому вам може допомогти тлумач снів — це підказати, в який бік повернеться справа. Постарайтеся згадати, як виглядала жінка у вашому сні, або ж ким вона вам припадала:

Бачити уві сні побиття брюнетки

Ви зумієте розібратися в ситуації, а також вжити відповідних заходів.

Куди припадав удар

До чого сниться бити незнайому жінку по обличчю або голові? Ваше оточення невдоволено вами, люди відчувають до вас негативні почуття, і це цілком обгрунтовано.

Приснився удар по обличчю

Даний сон може попереджати вас про те, що незабаром у вашому житті будуть відбуватися події, пояснення яким ви не зумієте знайти. Повсякденне життя стане повним хаосом, а щоб розібратися в ситуації, доведеться вдатися до сторонньої допомоги.

Якщо ви зробили удар несподівано для себе, наприклад, коли жінка була при вагітності, то таке бачення є знаком. Вам варто діяти більш рішуче, в іншому випадку ви нічого не доб’єтеся.

Дане бачення говорить про те, що вам пора самоствердитися, інакше ви ризикуєте загрузнути в повсякденній рутині.

Ви звернули увагу на те, що вдарили жінку по обличчю? Незабаром відбудеться подія, яка змусить вас засумніватися в своїй спроможності. Сновидець стане зневажати себе, применшувати свої заслуги, сумніватися у своїй спроможності.

Бачити кров уві сні

Якщо уві сні ви били жінку до крові, то незабаром вам доведеться зустрітися з родичкою, яку ви давно не бачили.

Бачити уві сні кров

Нанести один лише удар, і побачити, як бризнула кров — ваші родичі стануть на вас наговорювати. Вам же доведеться витратити багато часу на те, щоб повернути собі добре ім’я.

Зверніть увагу на дивні сни

Коли в нічному баченні чоловік побив вашу суперницю через те, що вона змогла від нього завагітніти, значить у подружньому житті буде все в порядку. Бачення говорить про те, що ваш чоловік усвідомлює свою помилку і стане робити кроки до того, щоб повернути все на свої місця.

Чи не бачили самого процесу, а лише помітили, як ваша вагітна суперниця побита? Значить, варто придивитися до того, що відбувається у вашій родині. Також сонник радить подумати над тим, чи варто в цілому рятувати ваш шлюб.

Також тлумач говорить про те, що якщо чоловік в реальності пішов з сім’ї, то бити свою суперницю при вагітності — до повернення чоловіка. Незабаром ваша друга половинка усвідомлює, що вчинила неправильно, і прийде просити вибачення.

Як говорить сонник, чоловік б’є жінку — до з’ясування відносин. Ви будете конфліктувати буквально з усіма, постарайтеся не піддаватися емоціям. Краще не починати сварку, ніж потім шукати шляхи примирення.

Як вважає сонник, бити колишнього чоловіка уві сні — ви не можете відпустити минуле, чіпляєтеся за нього. Якщо жінка б’є колишнього коханого, то вона ще сподівається на відновлення зв’язку.

Чим молодша сновидец, тим більш агресивними можуть бути дії в нічному баченні. Це пояснюється тим, що психіка людини ще не повністю сформувалася. Нерідко дані бачення докучають людям, які звикли стримувати себе в реальному житті, постійно перебувати в рамках.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: