Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться битися уві сні?

До чого сниться битися уві сні?

Зміст:

Сонник бійка чоловіків

Тлумачення сну про бійку практично нереально без урахування деталей побаченого. Тому що означатиме таке дійство уві сні може практично все що завгодно: від агресії знайомих людей, до приємного проведення часу з родичами, яких давно не бачив.

Якщо сниться бійка, то потрібно готуватися до стрімко розгортається подій у вашому житті. До чого приходять подібні мрії, чи принесуть вони користь чи шкода, підкажуть деталі сновидіння. Так дуже важливо згадати, чи брали участь в бійці особи протилежної статі, а також родичі або тварини.

Як правило, найбільш древні джерела вважають, що битися з ворогом уві сні — до поліпшення відносин з ним. А якщо шалені дії були спрямовані проти родичів, ще й з кривавими наслідками, то вам належить швидка зустріч з ними.

Дуже важливо згадати такі деталі побаченої уві сні бійки:

Завдання: ідентифікувати особу

Варто згадати, наскільки масштабною була бійка, і з ким саме вам довелося здійснювати бойові дії. Рукоприкладство родичів, в тому числі кровних, можна вважати знаменням скорої зустрічі. Якщо уві сні билися знайомі і близькі вам люди, значить, відносини з ними зазнають змін. Хороші — статут більш довірливими, а «натягнуті» — дійдуть до реального протистояння.

Реальні вороги, що б’ються з вами уві сні — в реальності відступлять, і, можливо, навіть знайдуть з вами спільну мову. А небіжчик, жваво наносить удари — намагається застерегти вас від складних обставин.

Битися з кровними родичами

Якщо уві сні вам довелося битися або відбивати удари від кровних родичів, знайте, що вони дуже переживають за вас і намагаються, навіть на відстані, благотворно вплинути на хід ваших справ. Побачити їх кров уві сні — хороший знак, ні до чого поганого така мрія не приведе. Вам просто доведеться скоро зустрітися в реальності.

Протистояння з батьком

Усередині битися з батьком, завдаючи йому удари один за одним — спроба отримати дуже важливий і слушну пораду у старшої людини. Якщо ж це він вас бив, і ви відчували біль від ударів, значить, тато дуже тривожиться за вас і незабаром завдасть вам візит. До чого призведе вашу розмову — ви вирішите свою проблему, або ж посварилися з батьком — поки не відомо. Краще, тримайте свої емоції при собі.

З ким билися

Уособлення невпевненості — битися з мамою

Будь-яке сновидіння з мамою вимагає найпильнішої уваги. І якщо саме вона провокує бійку — готуйтеся до конфліктів у власній родині. Подібний сон з мамою говорить про те, що ви зараз не в змозі впоратися з навалилася проблемою і вирішити її в поодинці, в той час, як відразу кілька близьких вам людей кваплять вас в цій справі.

Не поспішайте, і не панікуйте, а… порадьтеся з мамою. Навіть якщо вона не дасть вам однозначної ради, то в процесі розмови з мамою, ви дізнаєтеся дуже важливу інформацію, яка допоможе вам у пошуку рішення.

Сниться, як мама завдає удар один за одним, настає, а у вас не вистачає сил навіть на те, щоб захиститися, тому вам довелося тікати від неї — вам не вдасться сховатися від власних емоцій.

Банальність сну і реальності — бачити бійку з сестрою

Якщо в реальності ця особа існує, то битися з сестрою уві сні — ситуація зовсім не унікальна. Але тут важливо згадати емоційне забарвлення сну. Якщо бійка була небезпечною і тривожною — не варто бути занадто емоційним в спілкуванні з сестрою. Це може її поранити і відштовхнути від вас.

Близькі люди б’ються

У реальному житті про таке протистояння навіть подумати страшно. Якщо близькі люди, які не є кровними родичами, проявляють реальну агресію на вашу адресу — це не дуже погано. Чим сильніше вас б’ють, тим яскравіше виражені почуття до вас у б’ється.

Бачити бійку з чоловіком або коханим чоловіком

Якщо билися з чоловіком

Досить емоційний і яскраве сновидіння, в якому довелося бачити бійку з чоловіком або коханим чоловіком. Якщо в цьому заході ви не брали ніякої участі, а лише спостерігали за розвитком подій — улюбленого дуже скоро підвищать на службі.

Напружена ситуація з хлопцем

Бачити, що ситуація з хлопцем виходить з-під контролю, і зараз відбудеться кулачне протистояння — значить, ваші відносини поглибиться. Не варто плекати марних ілюзій. Якщо останнім часом з хлопцем ви ніяк не могли знайти спільну мову — то поглибиться саме проблеми. А ось тиша й гладь з ним буде означати новий рівень розвитку відносин.

Мірятися силою з другом або подругою

Для чоловіків немає нічого природніше, ніж поміряються силою з власним другом. Дружба — дружбою, а від реального кулачного суперництва з одним ніхто не відмовиться.

Щоб тлумачення подібних снів було адекватним, потрібно чесно зізнатися собі в щирості ваших відносин з одним в реальності. Якщо він надійний, а ви готові для нього в будь-який час прийти на допомогу, то бійка з ним уві сні означає загальне заняття. Це може бути як новий проект, так і веселий відпочинок в приємній компанії.

Битися з суперницею або ворогом уві сні

Битися уві сні з реально існуючою суперницею або ворогом — хороший знак. Він говорить про те, що ваші відносини набудуть інший відтінок, завдяки активним діям з обох сторін.

Нападає небіжчик

Досить гнітючий сон, в якому доводиться битися з небіжчиком. Для того, щоб тлумачення було вичерпним, потрібно згадати весь процес протистояння з ним.

Участь тварин в нічний боротьбі

Якщо билися щури

Бачити уві сні як б’ються тварини між собою, або ж боротися з будь-ким з них самостійно — досить рідкісне сновидіння. Будь-яка жива істота, має певну анімістічной силою, тому поява уві сні того чи іншого тваринного, нехай навіть нападника на сновидіння, має сакральне значення.

Учасників бійки щури

Якщо сняться пацюки, які нападають одна на іншу — вам доведеться потрапити в дуже поганий колектив, де процвітають підлість і лицемірство.

Загальна символьне значення, якщо наснилися щури — важка обстановка, ситуація, яка породжена інтригами і самими низькими людськими якостями. Тому, якщо щури уві сні гризуться одна з іншого, а ви — лише спостерігач, то цей сон можна вважати попередженням. Вам доведеться все емоції і творчі пориви тримати при собі і ні в якому разі не ділитися ними з колегами.

Головні учасники коти і собаки

Якщо сняться коти, що б’ються з собакою — будьте уважні, в скрутному становищі вам буде важко зрозуміти, хто ваш друг в реальності, а хто — ворог.

Корида по-нашому: нападають бики

Якщо сняться бики, які б’ються один з одним — вам доведеться брати участь в протистоянні серйозних людей в ролі третейського судді. Будьте готові, що відносини будуть зіпсовані з обома людьми.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: