Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться біжутерія?

До чого сниться біжутерія?

Зміст:

Сонник біжутерія

Ви зосереджені на вирішенні конкретної проблеми, можливо, ваші думки зайняті особистими відносинами. Сни, як відображення денних емоцій і вражень, можуть підказати, як діяти в тій чи іншій ситуації. Розібратися, до чого сниться біжутерія, можна, заглянувши в сонник. Біжутерія уві сні трактується як символ змін в особистому житті.

Приміряєте уві сні нову прикрасу — у ваше життя увійде нова любов, його втрата, навпаки, сниться до розриву відносин.

Загальні тлумачення

Оцінили візуально вартість приснився прикрас? Чи були це коштовності або дешева біжутерія ? Дорогоцінні метали та дорогоцінне каміння уві сні несуть іншу смислове навантаження, ніж позолочені фальшивки. Вам могли подарувати, ви самі могли купувати і просто приміряти недорогі прикраси.

Подарунок

Отримати в подарунок або дарувати

Даруйте біжутерію уві сні — до появи у вашому житті розлучниці, до суперечок і конфліктів. Одаряєте подарунком людини молодше себе — вийдете з цієї ситуації переможцем.

Купівля

Купуєте в магазині недорогі прикраси — вас чекають прикрі непорозуміння. Чи отримуєте прикраси в подарунок від знайомої людини — можливо, наяву він намагається ввести вас в оману.

Інші обставини

Біжутерія може приснитися як ознака того, що ви намагаєтеся прикрасити дійсність і зосередити на своїй персоні всю увагу. Також це може означати допомогу від впливового і сильного людини. Важливо згадати конкретно, які вироби вам наснилися, адже кожна річ має своє тлумачення.

Сережки

Сережки уві сні повідомляють про нове знайомство, яке переросте в пристрасний роман, також можливе поповнення в родині. Втрата однієї сережки може бути попередженням про розрив відносин. Золоті сережки уві сні застерігають, що не варто ризикувати, срібні — вас чекають грошові проблеми.

Кільця

Наснилося кільце

Кільце — символ вірності і любові. Уві сні бачили колечко у себе на пальці, на вітрині або на руці іншої людини.

Кольє

У вас на шиї кольє — бажання сподобатися, зачарувати кого-то зі свого оточення. Дане кольє також може сприйматися як обмеження, яке утримує сновидіння в професійному та особистісному зростанні.

Маленький скарб

Наснилася скринька з прикрасами, в якій всі предмети парні, кільця, сережки, браслети — сновидец скоро створить сім’ю. Поодинокі оздоби означають, що він індивідуаліст і йому важливіше власні плани і амбіції.

Тлумачення відомих провидців

Бачити прикраси на собі

Як простежити причинно-наслідковий зв’язок між подіями уві сні і наяву? Знання психології і накопичений досвід поколінь допоможе зрозуміти значення сновидінь.

Сонник Міллера

Бачити на собі прикраси означає, що ви завищуєте свої можливості. Чоловікові варто утриматися від самопіару, так як його можуть неправильно зрозуміти і підняти на сміх.

Сонник О. Адаскіной

Біжутерія не є коштовністю, а лише дешевою підробкою? Сон, в якому ви її бачили, обіцяє обман і шахрайство.

Улюблений уві сні дарує жінці дешеву біжутерію? Вона напевно відчуває фальш і награність з його боку. Наяву розкриється правда про його наміри і плани. Сниться, що купуєте недорогі прикраси — дізнаєтеся багато нового про свого обранця, за його удаваною щедрістю ховається скнара.

Сонник міс Хассе

Сновидіння чекає розкішна і безбідне життя, якщо йому приснилися багаті прикраси. Однак є й інше тлумачення — прийшла пора задуматися про сенс свого життя, адже надмірності ведуть до пороків і деградації.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: