Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться блискавка?

До чого сниться блискавка?

Зміст:

Сонник блискавка

Іноді ми стикаємося з незвичайними і видовищними явищами, які залишають глибокий слід в нашій душі. А якщо ми стаємо очевидцями яскравого сну, хочеться зрозуміти, яку долю приготувала нам доля. Блискавка — безумовно, видовищне явище. Ми не можемо обійти її стороною, не помітити і залишитися байдужими, відчуваючи захоплення поряд з ледь помітним страхом. Що ж вона уособлює своїм виглядом? Це символ небаченої потужності, нищівної сили, а в деяких випадках — нестримною ворожнечі та агресії. У стародавні часи кульова блискавка була оповита безліччю легенд, змушуючи відчувати трепет перед її швидкістю і своєрідною красою.

Так що ж принесе в наше життя тлумачення даного сну? Він викликає захоплення і в той же час лякає. Незважаючи на здавався негативний підтекст, бачити уві сні блискавку не завжди означає туманне, повне нещасть майбутнє. Можна сміливо очікувати і чимало добрих моментів.

Що говорить тлумач?

Якщо наснилася блискавка

Нерідко тлумачення сну залежить від тих чинників, ким ми є в реальному житті, яке займаємо становище і власне в який період приснилася блискавка. Подібні нюанси вкажуть вірний шлях по стежці долі.

Хто ви?

Важливим моментом є підлогу господаря спіткало сну. Ця деталь може кардинально змінити тлумачення.

Молода дівчина

Варто радіти, адже даний випадок обіцяє швидке заміжжя. Навіть якщо потенційного кандидата в найближчим часом не спостерігається, дівчині не варто турбуватися, адже він ходить десь поруч. Можливо, слід придивитися до близького оточення і бути більш лояльною по відношенню до чоловіків.

Жінка

Провісник дрібних побутових сварок і проблем у вихованні дітей. Слід набратися терпіння, бути поблажливою і терплячою по відношенню до дитини. Також жінці знадобиться життєва мудрість в усуненні конфліктів.

Чоловік

Чоловікові чекає серйозна розмова з начальством. Результат переговорів буде залежати від того, як Ви проявляли себе в робочій сфері напередодні. Чи буде це сувору догану, схвалення керівництва або нова посада, залежить від Вашої сумлінності і відповідальності.

Який був сезон?

Блискавка взимку або влітку

Важливо й те, в яку пору року вдалося стати учасником сну настільки незвичайного і запам’ятовується явища.

Літо

Тлумачення несе в собі позитивний сенс. Вам пощастило мати міцне здоров’я і ніякі зовнішні чинники не в силах на нього вплинути. Щоб і далі відрізнятися завидною самопочуттям, слід не нехтувати здоровим способом життя і звести до мінімуму шкідливі звички.

Осінь

Провісник того, що Вас чекають якісь важливі зміни на любовному фронті. Це може бути як доленосна зустріч, так і новий етап відносин зі своєю другою половинкою.

Зима

Стверджує сонник: блискавка, приснився взимку — знак того, що внутрішні сили перебувають під кінець. Вами опанувала апатія і песимістичний настрій. Спробуйте внести в звичний уклад життя трохи більше позитивних моментів, не даючи депресії і стресів поглинути Вас повністю.

Весна

Ви підете в далеку подорож з найближчими людьми. Місцевість буде незнайомій, проте внесе в Вашу душу вагомий внесок і змусить задуматися про незвідані, часом навіть філософських речах.

Закоханим людям блискавка обіцяє міцний і щасливий шлюб. Союз буде освячений понад і потребує роботи обох сторін.

Учасник або спостерігач?

Героя сну чекає доля або очевидця спіткало явища, або випадає можливість самому взяти участь у ньому. У зв’язку з цим нюансом тлумачення може різнитися.

Бачити з боку

Чи була гроза і грім

До чого сниться блискавка з безпечного для вас відстані? Вона може принести як довгоочікуваний успіх, так і прикрі неприємності.

Брати участь в мріях

Якщо вас ударила блискавка

До чого сниться блискавка, коли ми виступаємо не тільки свідками, але й учасниками? Це важливий момент, на який тлумачення сну дасть правильну відповідь.

Пророцтва Міллера і Ванги

Намагаючись знайти вірне і максимально повне тлумачення сну, доцільно звернутися до провідних особистостей в даній сфері. Пророцтва Міллера і Ванги давно завоювали авторитет і користуються великою повагою.

Що говорить Ванга?

Велика провидиця дає несприятливий прогноз. Вона вважає, що блискавка в будь-якому вигляді, будь вона лінійна, вулканічна або кульова, принесе горе і руйнівні наслідки. У тому випадку, коли їх кілька, слід побоюватися не тільки за цілісність власного будинку, але і за своє здоров’я. Подібна подія є ознакою смерті і може привести до проблем з диханням і травленням.

До чого сниться блискавка, яка потрапляє в неживий предмет або дерево, підпалюючи його? Жителям не пощастить стати свідками небесної кари Богів, які покарають недобрих людей за їх брехливі погляди і помисли.

Якщо хмари були темні

Думка Міллера

Психолог зазначає, що дана подія є передвісником небувалого щастя. Але варто зазначити, що стан ейфорії буде короткочасним і не затримається на довгий період. Якщо ж стихійне явище було пофарбовано в похмурий чорний колір, оточене густими хмарами, слід морально підготуватися до важких життєвих часів. Темна смуга триватиме тривалий час, але не варто забувати, що все погане коли-небудь закінчиться.

Що ж віщує яскравий відблиск у темряві? Вам доведеться випробувати втрати і розчарування. Необхідно бути більш уважними чоловікам, які зайняті в малому бізнесі. Велика ймовірність того, що справа може спіткати крах при незначних неприємності. Жінкам варто берегти сімейне вогнище, їхні діти, батьки і чоловіки потребують більш уважного догляду.

Цигани бачать в спіткало стихійне лихо радість і життя в достатку. Однак, якщо воно мало не торкнулося Вас, то можна опинитися в ув’язненні або далеко від рідних земель.

Інші тлумачення

Щоб отримати остаточну, максимально повну картину, звернемося до інших джерел. Кожен з них має свою точку зору, що доводить всю багатогранність світу мрій.

Мусульманський сонник

Мусульмани вважають, що Вас чекає добрий урожай. Матеріальний добробут відійде далеко на другий план, тому що тепер Ви не будете відчувати брак грошей, і відчувати бажання заволодіти ними.

Що ж обіцяє картина, в якій не спостерігалося ясного або зловісного хмари? Як це не сумно, скоро спіткає кара і розплата. Варто бути морально готовим до такого результату речей.

Сонник Нострадамуса

Що віщує яскравий спалах, осяяв небо? Ви отримаєте несподівана звістка з далеких країв. Бути може, до Вас в будинок навідається непроханий гість, з яким Ви водили дружбу в колишні часи. Бути більш стриманим закликає ситуація, в якій Ви опинилися жертвою стихійного явища. Вас можуть спробувати використовувати або втягнути в авантюрні справи, які не закінчаться добром.

Вдарив грім? Також недобрий передвісник, що закликає зануритися в свій власний внутрішній світ. Можливо, Ви йдете по невірної дорозі, і правильний шлях знаходиться в іншій стороні. Це знак того, що потрібно звернутися до своїх почуттів і при можливості переглянути свої цілі і амбіції.

Французький сонник

Даний джерело розглядає подібне явище глобально. Він вважає, що гроза або грім можуть стати причиною війни в світі або природних катаклізмів, зачіпаючи велика кількість людей. А ось удар в громовідвід є своєрідним попередженням. Постарайтеся не потрапляти в сумнівні й ризиковані ситуації.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: