Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться блювота?

До чого сниться блювота?

Зміст:

Сонник онлайн Блювота

Досить важко однозначно розтлумачити, до чого сниться блювота. Однозначних пояснень подібним баченням немає. Одні кажуть, що спостерігати свою блювоту як би здалеку — до несподіваних придбань. Інші, як, наприклад, сонник Міллера, говорять про зачаїлася хвороби.

Психоаналітичні практики, пояснюючи, до чого сниться блювота, схильні говорити про те, що незабаром відбудеться повалення всього того, що довго було всередині. Можливо, це буде різке прояв почуттів, і досягнення точки кипіння. Але без особливої ​​уваги оточуючих даний процес не пройде.

У деяких джерелах, як наприклад стародавнє слов’янське сонник, йдеться про те, що якщо приснилася блювота, то в найближчому майбутньому сновидец отримає значний прибуток. Бачити блювоту у іншої людини — до скандалу.

Езотерики стверджують, що подібні сновидіння виникають від того, що організму потрібно духовно очиститися, і якщо цього не відбувається в реальності, то підсвідомість намагається хоча б таким шляхом досягти бажаного рівня чистоти.

Очищення або публічний скандал — що говорять різні джерела

Якщо наснилася блювота

Різні традиції тлумачення того, що значить бачити блювоту уві сні, пов’язані з більш давніми або, навпаки, більш новими тлумаченнями. З одного боку, частіше за все, цей процес є патологічним. Адже він означає хвороба або потрапляння в організм шкідливих речовин. З іншого — якщо шкідлива речовина безповоротно пішло з тіла людини, то скоро настане полегшення і повне одужання.

Блювота як ознака багатства — стародавнє слов’янське сонник

Древній сонник схильний вважати, що бачити блювоту до отримання прибутку і всіляких почестей. Можливо це пов’язано з тим, що її спеціально викликали вельможі, переїду на балах, щоб встигнути спробувати якомога більшу кількість страв.

Негативний увагу — сонник Міллера

Європейські тлумачення, як наприклад сонник Міллера, стверджує, що подібне бачення може бути пов’язано з публічним скандалом (коли до сновидцу буде звернено максимальну увагу) або ж з зачаїлася хворобою, яку в даний момент не може бачити жоден лікар.

До душевного очищення

Очищення — езотеричний сонник

Блювота — один з ознак очищення на ментальному рівні. Вона часто відбувається під час зняття порчі або вигнання сутностей з організму. Для людей, які причетні і явищ магії і екзорцизму, подібні бачення не мають нічого спільного зі стандартними тлумаченнями. Тому що жоден популярний сонник не розглядає цей процес як вивільнення творчих або руйнівних енергій.

Коли лякатися не варто

Будь побачений образ уві сні несе в собі благо. Навіть кошмари, і ті покликані допомагати людям справлятися зі своїми проблемами і страхами найбільш безболісним шляхом. Але є декілька не дуже стандартних тлумачень про блювоті уві сні.

Бачити дуже чітко і повністю відчувати різкий напад нудоти — для жінки може означати вагітність. Особливо, якщо сон був побачений після третьої години ночі.

Йти по вулиці і бачити страждають від блювоти людей — доведеться довго доглядати за старим хворою людиною. Але завдяки цій праці, сновидец знайде цінний моральний стрижень.

Бігти і ховатися від усіх, щоб приховати свою блювоту або її напад — пошук свого місця в житті, боязнь відкрити свою душу і справжні устремління.

Якщо людина доглядає за маленькою дитиною або працює на швидкій допомозі — там, де цей процес практично щоденний, а іноді і дуже бажаний, то і особливо тлумачити, до чого сниться блювота не обов’язково.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: