Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бочка?

До чого сниться бочка?

Зміст:

Сонник бочка

До чого сниться бочка? Даний символ може мати зовсім різне тлумачення. В першу чергу пророкування буде залежати від того, чи була бочка порожня або наповнена. Якщо останнє, то чому.

Бочка уві сні

Коли приснилося, що бочка наповнена, то попереду у сновидіння буде біла смуга. Його життя забарвиться радістю і веселощами.

Порожня ємність — повеселитися не вдасться. Сновидець навіть не зможе спокійно пожити, постійно буде чимось стривожений.

Приснилася дерев’яна ємність

Коли уві сні бочка повністю наповнена водою, то в будинку сплячої людини все буде досить.

Порожня ємність — удача відвернеться від вас, правда, всього лише на час. Але за цей період ви зумієте зрозуміти, що таке нужда.

Коли бочка тріснула, такий сон пророкує конфлікти в родині, сварки з найближчими людьми.

Пророцтва інших тлумачів

Найчастіше все сонники кажуть про те, що наповнена ємність — знак позитивний. А ось порожню або з певних причин непридатну до вживання бочку пов’язують з негативними змінами в житті сновидіння.

Тлумач Симона Кананіта

Як вважає даний сонник, бочка уві сні наповнена водою — до прибутку. У той сновидець нехай з’явиться прибуткова справа, він зуміє отримати гроші в прямому сенсі з повітря.

Порожня — фінансові втрати, неблагонадійне підприємство, невірні друзі.

Сниться ємність з діркою

Сонник медіума Хассе

Вважається, що бачення про порожній бочці — знак, що попереду очікуються величезні неприємності. Наповнена до країв — до матеріального прибутку.

Якщо бочка була дірява, то сновидец втратить певну суму грошей за свою дурість.

Коли ємність була не одна, то матеріальне благополуччя обрушиться на всю сім’ю сновидіння. Уві сні ви встигли помітити, що на бочках намальовані номери? Виграєте в лотерею.

Малий Велесов сонник

Коли уві сні ви одягаєте на бочку обручі, значить, ділова сфера знаходиться в запустінні. Вам варто терміново зайнятися своїми справами, інакше ви ризикуєте залишитися без всього.

Далі ж сонник дає всі ті ж передбачення:

Бачити уві сні наповнені ємності

В цілому, бочка є символом веселощів і приємного проведення часу.

Сонник Дмитра та Надії Зими

До чого сниться бочка, що доверху наповнена нечистотами? Ви отримаєте довгоочікуване багатство, але воно не принесе вам ніякої радості. Тлумач вказує на те, що вам варто піклуватися про своє особисте щастя, а не думати про збагачення.

Зачерпувати воду з бочки — скрутне фінансове становище змусить вас звернутися до своїх запасах, які ви робили раніше.

Правда, даний сонник порожню бочку розглядає не так негативно, як інші видання. Якщо вона міцна і красиво виглядає, то сновидіння чекатиме фінансовий дохід. Можливо, він буде приходити до вас поступово, але на постійній основі.

Сниться порожня ємність

Сучасне трактування сну

В даний час існує ряд сонників, які вже більш адаптовані до нашого часу. Звичайно, ви можете довіряти старовинним тлумачам, але часто вони дають передбачення, що не підходять до теперішньої ситуації.

Йдете в ногу з часом? Тоді дізнатися, до чого сниться бочка, можна, використовуючи Сучасний сонник, сонник 21 століття, тлумач 2012 і інші видання.

Сучасний тлумач вважає, що стоїть в нічному баченні бочка застерігає від простудних захворювань. Коли ж вона котиться, то ви станете свідком неприємної сцени, коли при вас вибухне скандал, правда, брати участь в ньому ви не будете.

Тлумач 2012 говорить про те, що бочка уві сні — це завжди сигнал, що вам варто розібратися з самим собою, заглянути в свою душу. Якщо ви проводили з нею певні маніпуляції, то тлумачення буде іншим:

На думку Сучасного сонника, коли вам сняться бочки у великій кількості, які ви заносите або закочує в сарай, то вас чекає матеріально забезпечене майбутнє. Також дане джерело дає ряд досить цікавих прогнозів, яких не знайти в інших джерелах:

У нічному баченні з’явилася діжка? Тоді варто реально поглянути на своє життя, щось ви робите неправильно, ведете неправильний спосіб життя.

Що скаже Федоровська?

Даний сонник також ретельно підходить до розгляду даного бачення. У цьому сонник ви зможете знайти практично будь-який сценарій сну, в якому була присутня бочка:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: