Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться богомол?

До чого сниться богомол?

Зміст:

Сонник богомол

Рідко зустрічаються люди, які люблять різноманітних комах, черв’ячків, павуків. Що вже говорити про такі неприємні живих істот як богомоли.

До чого сниться богомол? Що, якщо таке неприємне бачення відвідало вас? Може, це просто відображення реальних страхів і нічого більше?

Неприємне комаха

Наснилося зелена комаха

Погодьтеся, важко знайти людину, яка б відчував до Богомолов приємні почуття. Ця комаха може викликати страх, неприязнь. Тлумачі вважають, що подібне сновидіння однозначно є знаком долі, який не варто ігнорувати.

Передбачення Міллера

Густав Міллер розглядає подібний нічний кошмар негативно. Він вважав, що обставини явно будуть складатися не на користь сплячої людини. Ви будете засмучуватися і відчувати незручності.

Позитивно вбити його уві сні. Тоді можна припустити, що всі неприємності вирішаться самі собою і вам варто лише трохи набратися терпіння.

Якщо вдалося перебороти свою гидливість, і ви зловили комаха, посадили його в банку або коробку, то ви досягнете успіху, отримаєте винагороду.

Пророцтва сезонних тлумачів

Останнім часом досить часто використовується пророкування, яке робиться на основі того, коли був народжений сновидец. Існує три основних тлумача снів, які поділяють пори року на три пори.

Весняний сонник

Значення комахи по весняному сонником

До чого може приснитися богомол — сновидцу доведеться тяжко працювати, при цьому він не буде отримувати ніякої подяки.

Побачений уві сні богомол може обіцяти неприємні новини. Сновидінню варто бути гранично уважним, щоб встигнути помітити будь-який підступ.

Даний тлумач розділяє подібне бачення для чоловіків і для жінок:

Головне, в будь-якому випадку ця комаха обіцяє неприємності і горе.

Літній сонник

Всі, хто народився в кінці весни і влітку, можуть зітхнути спокійно. Сновидіння обіцяє довгоочікувані новини. Що саме ви дізнаєтеся, можна зрозуміти з супутніх символів сну.

Осінній тлумач

Наснилося комаха темного кольору

Цікаво, що дане видання воліє ніяк не розглядати подібне сновидіння. Обумовлюється лише, що сон відноситься до розряду неприємних. Сновидінню варто покладатися на розшифровку супутніх образів.

Що кажуть інші сонники

Крім всіх перерахованих вище джерел існує ще ряд тлумачів, які намагаються розглянути даний символ. Пригадайте свій сон і беріться за передбачення.

Сонник Мандрівника

Комаха темного забарвлення — це попередження. Серед вашого оточення є люди, які бажають вам зла. Варто уважно придивлятися до всіх своїх знайомих і не довіряти сліпо всьому, що вам розповідають.

Як вважає даний сонник, богомол, що приснився жінці, вказує на те, що їй доведеться зберігати чиюсь таємницю. Цей обов’язок буде досить болісним, але вам важко буде від неї позбутися.

Навіть якщо ви зловили комаха і знешкодили, вам варто кардинально змінити свою поведінку в реальному житті.

Сімейний тлумач

Коли богомол проник в ваш будинок — чекайте сімейних сварок і скандалів.

Комаха уві сні проникло в будинок

Якщо ви просто його побачили, він не викликав у вас сильних почуттів, то можете очікувати довгоочікуваних новин. Правда, вони вас однозначно не порадують, — саме так говорить сонник.

Позитивно розглядається бачення, в якому ви змогли розправитися з ненависної комашкою. Сон означає, що ви зумієте подолати свій страх. Позбудетеся від речей або людей, які вас дратують.

Сонник Медеї

Богомол в вашій руці — зрада близької людини. Спостерігати за комахою в банку — завдяки своїм здібностям ви уникнете великої біди.

Укус комахи

Не виключено, що уві сні ви не тільки побачите богомола, але і відчуєте його укус. Коли богомол вкусив вас — незабаром доля сама передбачить вам майбутнє. Незважаючи на всю трагічність сну, таке бачення не обіцяє нічого поганого.

Вкушений людина зможе дізнатися, що чекає його в майбутньому. Як саме це трапиться, сонники замовчують.

Не виключено, що певна людина вже давно бажає повідомити вам важливу інформацію, але ви ігноруєте його.

Який би сценарій вам не приснився, включіть свою інтуїцію, вона підкаже вам правильне рішення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: