Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться Богородиця?

До чого сниться Богородиця?

Зміст:

Сонник Богородиця

Образ Богородиці може з’явитися уві сні і віруючій людині, і тому, хто не вірує в божественні сили. Даний символ має своє значення, і ігнорувати його не варто.

Сон про божественне образі

До чого сниться Богородиця? Дане сновидіння може обіцяти випробування, які випадуть на долю сплячої людини, але разом з тим воно віщує і приємні зміни в житті, радість і заспокоєння.

Щоб зрозуміти, до чого саме вам з’явився цей образ, варто переглянути передбачення, що дають сонники.

Пророцтва деяких тлумачів

Приснився образ Матері Господньої

Буде непогано, якщо ви запам’ятаєте всі фрагменти сну, ваші дії або відчуття. Будь нюанс допоможе вам краще розгадати сон і відкриє перед вами таємницю майбутнього.

Жіночий тлумач

Приснилася Богоматір, значить, у вашому житті скоро відбудеться важлива подія. Воно буде приємним та позитивно вплине на все подальше життя.

Життєвий сонник

Почути в сні голос Богородиці і розуміти, що вона говорить — вам буде вподобу удача в будь-яких ваших починаннях.

Важливо запам’ятати, що робила Богородиця уві сні:

Для батьків сновидіння, в якому вони побачили божественний лик — сприятливо. Значить, з дітьми все буде в порядку. Знайдете з ними спільну мову.

Молитися перед іконою

Перед вами стоїть ікона, і ви просите Бога за свою дитину — постарайтеся більше спілкуватися зі своїм чадом, не відпускайте його з поля зору. Ваша дитина знаходиться в небезпеці.

Нерідко приснився святий образ нагадує: ви давно не були в церкві. Знайдіть час і відвідайте святе місце, на даний момент сплячій людині потрібен мудру пораду священнослужителя.

Тлумач Г. Міллера

Густав Міллер вважав, що святий лик може приснитися в тому випадку, якщо спляча людина відчуває каяття за вчинений вчинок, можливо, планує зробити даремна робота воно. Після такого сну варто задуматися про свою поведінку, по можливості змінити його.

Не думайте про погане, не робіть підлих вчинків, адже за них доведеться відповідати.

Сонники за порами року

Дані тлумачі користуються досить великим попитом. Вважається, що сновидіння варто розглядати з позиції того, в день якого місяця народився спляча людина.

Іменинники перших чотирьох місяців можуть розраховувати на допомогу вищих сил у важкій справі, в тому випадку, якщо їм сниться Божа матір з немовлям на руках.

Світиться лик Матері Господньої

Народжені в літні місяці і в кінці весни можуть розраховувати на те, що їх спілкування з дітьми буде легким, без непорозумінь.

Решта іменинники повинні подбати про майбутнє свого потомства, не варто пускати все на самоплив і сподіватися тільки на волю Божу.

Що ще може означати сновидіння про Божої матері

Буває, що уві сні ви бачите себе стоять в храмі Господньому, а поруч Богородицю, яка молиться. Таке нічне бачення говорить про те, що ви станете свідком подій, які будуть виходити за всі рамки вашого уявлення про реальність. Нічого страшного не трапиться, тлумачі вважають, що все відбудеться саме навпаки, ви будете приємно здивовані.

Богородиця просить вас помолитися з нею — можете сміливо очікувати приємного сюрпризу від долі.

Перебувати в храмі, де світиться лик святий — ваші задуми здійсняться. Це станеться з тієї причини, що ви добрий і мудрий чоловік з чистими помислами.

Як писав Лоффа в свій сонник, Богородиця, що з’явилася з небес, говорить про те, що найсміливіші мрії сновидіння незабаром можуть почати виконуватися. Ваша віра непохитна, це надає вам внутрішню силу.

Бачили особа Богородиці в хмарах, значить, ви втратили віру в Господа Бога, зневірилися в своїх силах, втратили стимул рухатися далі.

Бачити уві сні Богородицю, яка стоїть посеред вулиці з Ісусом на руках — ви перестали близько спілкуватися зі своїми родичами, зосередилися на другорядних речах. Таке сновидіння говорить про те, що варто пам’ятати, що сім’я — це найголовніше в нашій мирського життя.

Свята діва обіймає вас уві сні — вам варто піти на примирення з людиною, з яким ви тривалий час перебуваєте в сварці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: