Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться болгарський перець?

До чого сниться болгарський перець?

Зміст:

Сонник болгарський перець

Паприка (болгарський перець), символізує досягнення цілей, інтригуючі і нестандартні ідеї.

Символіка снів

У снах болгарський перець є доказом того, що власник сну, особистість самодостатня і духовно зріла. Це, в повній мірі розвиненою і духовно багата людина. А такі люди, як правило, не бояться ризикувати, впроваджувати нові ідеї, тому їхні діла йдуть в гору. До чого сниться болгарський перець, дізнаємося, погортавши численні сонники.

Якщо приснився болгарський перець

Альтернативне тлумачення

Класичні сонники тлумачать появу болгарського перцю уві сні виключно в позитивному ключі.

Сонник Міллера

Сон, де приснився соковитий цілісний овоч, згідно з трактуванням психолога, віщує зустріч з імовірним супутником в житті.

Більш того, це буде самостійний і господарський чоловік.

Сонник Ванги

Якщо вашим гостем уві сні був солодкий перець, особливо з суботи на неділю, то вам обіцяні легкі перемоги і зміни в долі на краще. Однак, при нагоді, коли сон був чимось затьмарений, або в ньому були лякають моменти, це вказує на певні проблеми були. Але вони, при будь-якому випадку, ведуть до успіху.

Ісламський сонник

Розшифровка сновидінь в Ісламі, це одна з особливих наук. Кожне бачення глибоко індивідуально, потребує кваліфікованого, у всіх аспектах, підходу. Безпосередньо цим займався Ібн Сирин, мусульманський богослов.

На його думку, побачити уві сні червоний перець обіцяє накопичення грошових коштів.

Сучасне тлумачення

Нинішні тлумачення в своїх думках, стосовно причин явища у снах солодкого перцю, дають вельми оптимістичні прогнози.

Сонник Цветкова

Якщо перець був солодким

Езотерик впевнений, що якщо в царстві Морфея до вас приходив солодкий болгарський перець, значить він приносить з собою радість в будинок, обіцяє втілення всіх ідей в реальність.

Сонник Лонго

Білий маг стверджує, жовтий овоч віщує запрошення на вечірку, де будуть присутні екстравагантні, вельми дотепні співрозмовники, знайомство з якими стане дуже приємним і бажаним.

Якщо ж сновидец збирав цей овоч з грядок, то незабаром він зустріне свою долю.

Сюжети снів

У різноманітних сценаріях снів болгарський перець може трактуватися в різних інтерпретаціях. Все залежить від ролі і місця розташування в царстві Морфея. Який посил несуть перцеві сновидіння, беручи до уваги:

Якщо в ваших мріях перець був зелений, значить слід очікувати потоку грошових коштів. Трактування не обмовляють сам спосіб отримання фінансів. Або вони прийдуть в результаті якогось розіграшу, або стануть результатом ударної праці. При будь-якому випадку зелений тон, це прямий натяк на колір грошей. Так що фінанси пливуть до вас.

Жовтий, так само як і помаранчевий, овоч обіцяє довгоочікуваний шанс вийти вдало заміж, щасливу, гармонійну сімейне життя.

Червоний болгарський перець обіцяє захоплюючі, пристрасні стосунки зі своєю другою половинкою.

Куштувати різні страви, склад яких містив перець, обіцяє власнику сну новий, інший рівень відносин. Це стосується не тільки сфери інтиму, а відносин в сім’ї в цілому. Багато речей оцінюються з позиції якогось життєвого досвіду, багато всього довелося скуштувати, порівняти, багато чого зрозуміти. Настає період нових, грамотних, наповнених більш глибоким змістом, і пристрастю, відносин.

Якщо у снах ви готували страви з цього овоча, особливо коли це був фарширований перець, значить наяву ви зумієте ретельно облаштувати життя в усіх його аспектах. Це і побутова сфера і інтимні відносини і робочий момент. У вас вміння грамотно і логічно наповнювати життя вагомими деталями, на перший погляд здаються непрямими і зайвими.

Життя в стабільному достатку обіцяє сон, де ви займалися консервуванням цього овоча.

Якщо консервували перець

Якщо примарилося, що ви садили насіння, з яких повинен був зійти червоний болгарський перець, цілком можливо, що ви стояли перед якимось вибором і дозріли прийняти рішення, але сумніваєтеся в його правильності. Так ось, сон закликає вас відкинути всі сумніви, тому як ваше рішення вірно.

Сталося збирати на грядках червоний, зелений, жовтий овочі, значить про вас можна сказати як про людину, якій в житті дістається все найкраще. Ваше життя під безхмарним небом.

Сталося купувати червоний солодкий перець, гарантія рентабельності задуманого проекту. Можете сміливо приступати до його реалізації.

Якщо серед купленого червоного болгарського перцю затесався зелений і злегка порченний, значить хтось із вашого оточення, або учасників працюючого підприємства, будує перешкоди отримання прибутку. Потрібно обчислити і усунути цю людину від діючого проекту. Це у вас вийде.

Принагідно, якщо перець був сильно порченний, значить реалізовувати задуманий, і здається рентабельним, проект не варто. Він буде провальним. Він тільки здається рентабельним і високо прибутковим. Ризик в даному випадку не шляхетний.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: