Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бомба?

До чого сниться бомба?

Зміст:

Сонник бомба

Людство вже пережило дві світові війни. Міжусобні війни постійно ведуться між різними державами. Загроза ядерної війни нависає над нами. Чому дивуватися, якщо часом нам сниться війна? Одним з атрибутів війни, є, звичайно ж, бомба.

До чого сниться бомба

Бачити в сновидінні ядерні снаряди — вважайте це попередженням про підступи ворогів, зраду друзів, інших бідах.

А ось чути вибух — вас охоплюють, або будуть охоплювати сильні емоції, пристрасть.

Тлумачення, що дає сонник, бомба — це

Якщо наснилася бомба

Значення сну коливатися від негативного до позитивного, якщо приснилася подібна картина, краще вивчити сонники, в яких ви однозначно знайдете відповідь на питання: до чого сниться бомба?

Сонник 21 століття

Жіночий сонник

Бачити або чути вибух бомби в сновидінні — знайомство з людиною, з яким у вас буде всепоглинаюча пристрасть.

Сонник Медеї

Бомба уві сні, є попередженням про неминучу небезпеку. При цьому ви можете постраждати як фізично, так і морально, наприклад вас можуть сильно образити, принизити.

Потрапити під бомбардування — вашим планам не судилося збутися.

Сонник Міллера

Вибух бомби — поруч з вами організовується вигідна справа. Не відмовляйтеся від нього, воно обіцяє вам непоганий прибуток.

Якщо бомба вибухнула поруч з вами

У Міллера навіть є відповідь на питання, до чого сниться атомна бомба — до швидких матеріальним надходжень. Буквально на днях ви підхопите фінансову жилу.

Знешкоджувати бомбу — уникнете величезних неприємностей, так як вчасно відмовитеся від сумнівного справи.

А бомба, скинута з літака, обіцяє вам відрядження, яка в підсумку допоможе вам показати весь свій потенціал і піти на підвищення.

До чого сниться бомба, з точки зору психології

Ядерна бомба, означає, що в вас є прихований потенціал. Незабаром ви буквально вибухне, ніж приємно здивуйте оточуючих. Це може бути новий талант, прекрасна робота, відмінна мова, інше, що однозначно приверне до себе увагу.

Якщо уві сні бомба не вибухнула — швидше за все, ви обмануті у своїх очікуваннях. Виконана вами робота не була оцінена по заслугах, на вашу думку.

Бачити як бомби буквально сиплються з літака — в даний момент вас атакують з усіх боків. Але не переживайте, скоро це закінчиться, зате ви станете сильніше.

До чого сниться бомбосховище

Як говорить сонник, бомба, від якої ви ховаєтеся в бомбосховищі, символізує якусь проблему, від якої ви воліли б сховатися, обійти її стороною.

Ваш страх або небажання вирішувати питання, що накопичилися не дає вам мислити тверезо. Спробуйте відпочити, зберіться з думками, і з новими силами йдіть в бій. Ви здивуєтеся, наскільки швидко подолаєте перешкоди, які здавалися нездоланними.

Якщо наснилася бомбування з неба, від якої ви ховаєтеся в бомбосховищі — ваші нерви на межі, існує небезпека вибуху агресії, виплеску емоцій. Ви розумієте, що це ні до чого доброго не призведе, намагаєтеся сховатися в свою «раковину».

Наслідки сну

До чого сниться бомба? Як видно з усього вищесказаного, це не суто негативний сон. В такому сні ви можете бути попереджені від необачних дій, від зайвого поспіху, або довіри.

Крім того, в подібному сні, особливо якщо ви чули вибух, тлумачі обіцяють зміни в кращу сторону.

Щоб не привиділося вам в подібному сні, залишайтеся на позитиві, будьте відкриті світу, але при цьому не забувайте про прислів’я «довіряй, але перевіряй».

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: