Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бомж?

До чого сниться бомж?

Зміст:

Сонник бомж

Бомж, бездомний, це той же жебрак людина, яка уособлює бідність, відчай. Він є Божим людиною, бо не має ні двора, ні господарства, мандруючи з одного місця на інше, збираючи хліб, і на хліб насущний.

Знак бомжа у снах

Найчастіше образ бездомних людей у ​​снах уособлює негативне сприйняття сновидцем чогось, або кого-то.

Цей образ трактується двояко: і як відсутність духовності, і як уособлення милосердя, богоугоднічества, співчуття.

До чого сниться бомж, докладніше нам розкажуть тематичні джерела.

Класика трактувань

Якщо приснився бомж

Колишні професіонали сфери розшифровок сновидінь, трактують образ бездомної людини, як збої життєвих планів, що відбуваються через втручання ззовні.

Сонник Міллера

Бачити себе жебраком, віщує позбавлення, що підстерігають на кожному кроці.

Молодій жінці такий сон вказує на стороннє втручання в її особисте життя.

Щоб матеріальні втрати не торкнулися вашого бізнесу, потрібно правильно організувати режим робочого часу. Такий посил несе образ старого, старезного бомжа сновидіння діловим людям.

Принагідно, коли подавали милостиню бездомному, значить реально у вас проблеми, які змушують вас впадати у відчай. Погано, якщо марилося, що ви не дали милостиню бомжу. Ймовірна небезпека непоправності положення.

Сонник Езопа

Подавати милостиню жебракові уві сні, означає, що наяву ви вже покаялися в вчиненої дурниці.

Приснився бездомний на порозі вашої оселі, свідчить про те, що ви занадто захопилися фінансовою стороною життя, забули про духовність.

Бачити уві сні бомжа, яким були ви, підкреслює той факт, що реально складається все інакше, ніж хотілося. Це приносить великі розчарування.

Тлумачення сну, де з’явився бомж з повною торбою, обіцяє несподіваний достаток.

Як вказує сонник, бомж, яким уві сні став товариш сновидіння, і просив милостиню, вказує на вашу зацикленість на своїх проблемах. Відчуваючи самотність, ви не помічаючи тривог і сподівань близьких, які потребують вашої допомоги.

Модернізовані тлумачення

Нинішні віщуни трактують цей образ з позиції дій, що відбуваються уві сні. Позитивні дії трактуються в позитивному ключі, і навпаки: негативні — негативно.

Сонник Цветкова

Якщо просив милостиню

До чого сниться бомж, якому подавали милостиню? Це обіцяє піднесення сновидіння в очах оточуючих. Відмова в милостині віщує втрату високої посади.

Східний сонник

Тлумачення сну, де довелося дати притулок бомжа в будинку, обіцяють сновидцу безтурботність і стабільність життя.

Зигзаги нічних видінь

Сни, де вам з’явився безпритульний, часто несуть посил до обачності, особливо що стосується грошової сфери. Мрії акцентують увагу на сильній і слабкій стороні сновидіння. Тлумачення буде більш точним, якщо конкретно розглянути окремі фрагменти снів:

Тлумачення сну, де привидівся сюжет, в якому ви будучи багатим, раптом одним миттю зубожіли, обіцяє власнику бачення наяву неймовірний період виграшів, дивовижних знахідок, дорогих подарунків.

Незаміжньої жінки таке сновидіння обіцяє вигідне заміжжя. А заміжньої, у якій уві сні зубожів чоловік, обіцяє різке зростання добробуту сім’ї.

Якщо в сюжеті сну ви, ставши жебраком, не відчуваєте дискомфорту, і бажаєте вивчити цей спосіб життя, щоб оцінити красу минулого, це уособлює вашу свободу вибору значимого рішення.

Якщо вам зустрівся уві сні жебрак на вулиці, і викликав у вас співчуття, значить реально у вас є покровитель, про існування якого ви не здогадуєтесь.

Коли жебрак обсипав сновидіння прокльонами, це закликає зробити зупинку в боротьбі з хаосом справ бізнесу, і поїхати відпочити. Ви будете приємно здивовані, коли приїхав, виявите, самі собою, вирішені питання.

Якщо зустрівся жебрак вночі, це попередження про неприємності, причиною яких будуть уявні друзі. Пильно придивіться до тих, хто вхожий в ваш будинок, або коло спілкування. Можливо хтось з метою втирається в довіру, щоб нашкодити.

Сняться жебраки мандрівні актори, це попередження про зміни до гіршого. Причина в вашому довірі нещирим, фальшивим людям.

Сняться бездомні, що заполонили все місто, віщують стихійне лихо у вашій місцевості.

Коли сняться жебраки, які сидять у вашому будинку за столом, вказує на незліченні плітки за вашою спиною, які виходять від людей, яким ви не раз йшли назустріч і виручали.

Якщо приснився брудний жебрак, що з’явився на порозі в будинку, і ви його побажали погодувати, це гарантує можливість спокутувати, давно обтяжуючу вас, гріх.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: