Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться борода?

До чого сниться борода?

Зміст:

Сонник борода

Термін «борода» досить часто зустрічається в повсякденному житті. «Бородаті анекдоти», «сивина в бороду — біс в ребро», «залишитися з бородою» і т. д. Всі ці висловлювання мають в собі якийсь таємний сенс. А до чого сниться борода? Який посил несе це сновидіння? Що може статися після цих снів?

Таємний сенс снів

Якщо наснилася борода

Відомий факт, що людина, під час нічного відпочинку, стає більш сприйнятливим до знаків, посланим нам згори. І коли вам уві сні з’явився образ бородатого людини, не варто відмахуватися, вважаючи, що все це нісенітниця. Тим більше що цей символ, побачений вами, швидше за добре, ніж погано. Для початку, знадобиться згадати, в якому стані вона перебувала:

Важливим моментом є такі факти, як — у кого саме вона росте, її колір, довжина, маніпуляції проводяться з нею. Згадавши всі ці нюанси, можна починати розбиратися, до чого сниться борода.

Тлумачення снів

На сьогоднішній день ми маємо безліч різноманітних джерел, які дають різне тлумачення даного сновидіння. Розглянемо часто запитувані.

Езотеричний сонник

Дуже цікаво трактує даний сон Езотеричний сонник: борода обіцяє нові любовні захоплення. Коли сниться людині, у якого її немає — до нових захоплень. Голити волосся на нижній частині обличчя — соромиться того, чим займаєшся.

Сонник Густава Міллера

Сива борода — до невдач

Згідно з цим виданню рослинність на обличчі сниться до неприємностей:

За сонником Міллера вважається, що якщо молода незаміжня жінка уві сні доглядає за бородою, то підсвідомо вона хоче близьких відносин, порушити «обітницю безшлюбності».

Тлумачення за Фрейдом

Фрейд відповідає на питання про таких сновидіннях однозначно. Якщо заглянути в фрейдовский сонник, борода уві сні безпосередньо пов’язана зі статевою системою сплячої людини. Якщо з бородою все в порядку, то і турбуватися не варто, якщо ж вона не охайна, з залишками їжі — варто звернути увагу на стан статевої системи. Голитися — позбутися своєї статевої сили. Для жінки такий сон означає, що у неї є задатки до одностатевого кохання.

Сучасне тлумачення снів

Щастя у власному будинку чекає того, кому присниться бородатий чоловік. Якщо ж довгою бородою володіє сплячий, то він отримає шана і повага. Бородата жінка практично завжди несе за собою неприємності. Чоловікам такі сни пророкують серйозну хворобу.

Для заміжньої жінки такі нічні бачення чреваті можливістю розлучення зі своїм чоловіком.

Наснилася руда борода — ваші друзі підступні, будьте обережні.

Якщо уві сні волосся на нижній частині обличчя ростуть — людини чекає швидке збагачення. Збривати їх, навпаки, до втрати грошей.

Циганський сонник

Якщо в реальному житті немає бороди

Цигани вважають, що якщо приснилася борода людині, у якого її немає, то він має харизму. Цій людині абсолютно не важливо, що про нього подумають інші. На питання «до чого сниться борода» цигани відповідають — до неординарності людину, яка бачила такий сон.

Психоаналітичний сонник

Психоаналітика це ціла наука, і підходить вона до цього сновидіння дуже цікаво. По суті, борідка маскує нижню частину обличчя людини, і коли вам приснилася борода, то ви відчуваєте себе в даний момент в безпеці. Тлумачення сну зводиться до того, що якщо ви побачили уві сні бороду один раз, то у вас просто недавно сталася незручна, стресова ситуація. Якщо ж таких снів досить багато, то варто переглянути своє сприйняття життя, почати боротися зі своїми комплексами.

Сновидіння про бороді, згідно сонника Езопа

Уві сні була руда борода

Якщо приснився чоловік, у якого синяво чорна борода — будете ревнувати. Якщо ж у людини уві сні вона сива і при цьому він знаходиться під руку з молодою дівчиною — вас чекає зрада, розрив з коханим, розкриття ваших сокровенних таємниць, інші неприємності пов’язані з любовної сферою. Побачити уві сні людини з рудою цапиною борідкою — варто поберегтися, диявол хоче опанувати вашою душею. А якщо рослинність неймовірних розмірів, значить зовсім скоро відбудеться зустріч з мудрою людиною, який стане вашим наставником.

Сонник сучасної жінки

Трактує сон, в якому у вас росте борода як матеріальні блага, які з’являться у вас незабаром. Бачити уві сні шикарну бороду до набуття несподіваною захисту, руду до підступності від близьких людей. Чорна — обіцяє швидке одужання.

Тлумачити сни можна по різному, але якщо ви задумалися над питанням, «до чого сниться борода», то сприймайте всерйоз лише позитивні трактування. Тлумачення снів річ абстрактна і ніхто не дасть вам сто відсоткової гарантії в своїх прогнозах. Негативні ж думки, як і очікування біди, можуть залучити у ваше життя неприємності.

Тому всі вищенаведені джерела, такі як сонники Езопа, Міллера, Фрейда, а також всілякі циганські, сучасні, українські, слов’янські та інші сонники — це лише підказка для вас, але ні в якому разі не точне керівництво до дії. Приємних вам снів!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: