Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться брудна вода?

До чого сниться брудна вода?

Зміст:

Сонник брудна вода

Вода є джерелом життя, без неї людина просто довго не проживе. Але тлумачення снів може нести різний зміст. Зокрема, далеко не найпозитивніші знаки сонник обіцяє за те, до чого сниться брудна вода.

Про що скаже брудна вода, темна

Отримати подібне сновидіння може означати далеко не самий позитивні і радісні зміни, нехороші новини і ситуації. Але в цей момент важливо зрозуміти, що як і вода стікає в злив, так і все в цьому житті проходить. Так що просто будьте готові прийняти зміни і йти на зустріч долі.

Мутна вода

Якщо ви побачили уві сні брудну воду в річці, будьте на чеку. Такий знак під час снів має негативний тлумачення і обіцяє неприємності. Причому їх ступінь залежить від того, наскільки спокійно протягом водойми в річці: якщо воно плавне й тихе, то проблеми будуть незначні і ви зможете їх швидко вирішити, а якщо річка буйна, то доведеться змиритися з ситуаціями і поворотами життя, нехай і не найрадіснішими, але непідвладними вашому контролю.

В калюжі

До чого сниться брудна вода у вигляді калюжі? Тлумачення аналогічно, якби вам приснилася подібна вода в річці, в басейні, в ванній, відрі, з під крана і так далі.

Колодязь

Колодязь, сповнений брудної каламутної води, говорить про невдачі. Зараз не найкращий час для починань, з будь-якими проектами варто почекати, як каже сонник. Особливо, якщо справа стосується грошей, тут можливий застій або спад. Взагалі такий знак під час снів попереджає про наближення неприємності, до яких вам варто бути готовими.

Брудна вода в колодязі

Якщо ви не просто заглядаєте в колодязь, а дістаєте звідти брудну воду у відрі, ви ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію, скандал. Це може зіпсувати вашу репутацію, зіпсувати відносини з людьми. Плітки — невід’ємний атрибут соціуму, так що намагайтеся ретельно фільтрувати своє спілкування і коло довіри.

В приміщенні

Якщо ви побачили брудну воду під час снів в своєму будинку у ванній або басейні, то це попередження про негатив, який вас оточує. Це можуть бути заздрісники, пліткарі, вороги, енергетичні вампіри, конкуренти по роботі — все, хто бажає вам нещастя. Сонник радить бути уважніше з тими, хто крутиться навколо вас і тими, кого ви запрошуєте в своє життя, до свого дому, до свого серця.

Дії і ще раз дії

Згідно сонником велике значення того, до чого сниться каламутна вода, темна і похмура, мають ваші дії під час снів. Може бути, ви п’єте брудну воду, або ж плаваєте в ній в басейні або річці? А може, просто бачите, як вона тече струмком або з-під крана. Все це повинно в обов’язковому порядку враховуватися, щоб тлумачення сну було правильним.

Якщо вам сниться, що ви п’єте брудну воду під час снів, або вона просто темна і неприємна, то це може вказувати на хворобу в найближчому майбутньому, як каже сонник.

Зверніть увагу на здоров’я

Подумайте, до чого сниться брудна вода. Можливо, вас вже давно щось турбує: вічний головний біль, тиск, нудота і так далі. Вчасно пройти обстеження — це запорука швидкого і успішного лікування. А здоров’я є основою щасливого і довгого життя, хоч і розуміємо ми це тільки, коли хвороба нас вже «склала» в ліжко з температурою.

А ось виливати брудну воду з чашки або миски, ту, що була в відрі і так далі, під час снів має гарне тлумачення. Швидше за все чорна смуга у вашому житті скоро змінитися світлою, ви нарешті знайдете гармонію і залагодити свої проблеми. Виливаючи воду, ви очищаєте своє життя від негативу, полегшуючи своє буття.

Крім того, такий сон говорить про удачу. Незабаром ви знайдете її за хвіст і зможете досягти всього, про що мріяли. Причому чим більше води ви виллє, тим більше фортуни вас чекає! Саме це і обіцяє сонник.

Падіння в басейні, на річці, озері і так далі з брудною водою — це вказівка на зроблену помилку. Цей вчинок міг бути вирішальним у вашому житті, і неправильне рішення має негативні наслідки зараз. Озирніться і подивіться на своє життя, де і коли ви різко змінювали хід своєї долі, робили радикальні кроки. Можливо, з цієї миті вас переслідували невдачі, Всесвіт показувала і показує цим сном, що потрібно повернути все назад або дозволити ситуацію, що склалася.

Водоймище з брудною водою, в якому ви плаваєте, говорить про майбутні проблеми. Наприклад, якщо ви плаваєте в річці. Те ж тлумачення має сонник, якщо ви купаєтеся у ванні або в басейні. Але, пам’ятайте, що протягом проходить, як і всі життєві неприємності.

Якщо під час сну ви тоніть у водоймі (річці, озері, морі) або ванною (басейні) з брудною водою, це сигнал до того, що вас чекають обставини, які ви не зможете поміняти. У житті бувають моменти, коли потрібно просто піддатися течії, а боротьба тільки принесе зайві страждання. Відпускайте ситуації, прощайте і прощайтеся з людьми, змиріться з несправедливістю навколо — ось, що радить сонник.

Якщо сниться, що темна брудна вода витікає з крана (будь-то в ванні, в басейні), тлумачення обіцяє позитивні зміни в житті. Але для цього вам доведеться пройти ряд випробувань, перебороти себе, прийняти обставини. Але зате як винагороду ви отримаєте полегшення, світлу смугу в житті, удачу і успіх. Пам’ятайте, за щастя треба поборотися!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: