Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться брудний посуд?

До чого сниться брудний посуд?

Зміст:

Сонник брудний посуд

Брудний посуд — доля будь-якої господині. Скільки її вимиваються, все одно набереться знову. До чого сниться брудний посуд? Чи не означає такий сон, що ви сильно втомилися від домашніх справ?

До чого бачити брудний посуд

Можна припустити, що брудні тарілки і каструлі не несуть позитивного передбачення. Адже будь-яка брудна річ або домашнє начиння викликає негативні емоції.

Брудний посуд — сонники

Незважаючи на перше враження, не зайвим буде заглянути в сонник і знайти потрібне тлумачення.

Єврейський сонник

Сонник Мінделл

Яка посуд була забруднена

До чого сниться мити посуд

Чистий посуд — це ваше сімейне благополуччя. Відповідно брудна — символ неприємностей, що оселяться у вашого домашнього вогнища.

Мити забруднений посуд — ви намагаєтеся, щоб усім членам вашої родини було комфортно, усіма силами покращуєте не тільки побутові умови, а й психологічну атмосферу в сім’ї.

Мити посуд зі своїм чоловіком, дружиною, в реальності через недомовок і образ між вами склалася напружена атмосфера. Якщо найближчим часом не поговорити по душам, то такий стан справ може закінчитися грандіозним скандалом.

Якщо мили посуд

Для чоловіка бачити, як дружина не тільки буде мити тарілки, але і насухо їх витирати і розкладати по місцях — у вашому будинку скоро настане мир і спокій, все конфлікти розв’яжуться.

Якщо мити посуд уві сні буде самотня людина, то таке бачення говорить про те, що за останній час у сновидіння накопичилося багато невирішених проблем, з якими необхідно починати працювати без зволікання.

Крім того, подібне сновидіння може означати ваше підсвідоме бажання очиститися від негативних емоцій, які останнім часом оселилися в вашій душі.

Сонник Зигмунда Фрейда говорить, що для жінки сновидіння про вимивання посуду означає бажання обзавестися потомством.

Мити і без того чисті тарілки — у вашій родині все йде добре, але з якихось причин ви не повністю задоволені станом справ. Вам весь час здається, що може стати ще краще. Головне не сильно перестаратися, інакше результат може виявитися зовсім протилежним.

Якщо під час миття з крана тече брудна вода, то ви робите помилки з кожним новим кроком, все більше грузнучи в неприємності.

До чого сниться немитий посуд в чужому домі

Гора немитого посуду в чужому будинку говорить про те, що в вашому близькому оточенні знаходяться люди, які бажають вам зла. Розпізнати таких особистостей досить просто. Вони постійно пропонують свою допомогу і намагаються якомога частіше перебувати в вашому домі, але при цьому замість допомоги приносять тільки шкоду.

Якщо ви мили посуд в чужому домі, але прекрасно знаєте господаря цього приміщення — вам приємно спілкування з цією людиною, ви без зволікання кинетеся йому на допомогу. Тлумачі снів уточнюють, що це почуття взаємне.

Інші тлумачення снів про брудну домашнього начиння

Для незаміжніх жінок самим негативним вважається сон, в якому вона бачить магазинні полиці із забрудненою посудом. Таке нічне бачення загрожує поява в житті сновідіци чоловіки, у якого будуть далеко не порядні наміри.

Бачити тарілки із залишками засохлої на них їжі — ваше матеріальне становище останнім часом знаходиться під загрозою. Борги ростуть, в той час як дохід залишається на тому ж місці.

Спостерігати багато немитого посуду в абсолютно несподіваних місцях — нерозуміння серед найближчих родичів. Необґрунтовані звинувачення в якихось вчинках, яких ви не робили, будуть сипатися як з рогу достатку. Вам же залишиться тільки виправдовуватися.

Займатися брудними тарілками на роботі, в той час, як ваша робоча діяльність абсолютно з цим не пов’язана — грандіозні неприємності. Для досягнення благополуччя вам необхідно буде сильно потрудитися, при цьому, не нарікаючи на долю.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: