Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться букет квітів?

До чого сниться букет квітів?

Зміст:

Сонник Букет квітів

Квітка уособлює молодість. Зіркоподібна форма, конструюється пелюстками, являє собою символ сонця, уособлення земної кулі, центру. У деяких кольорах містяться різноманітні психотропні речовини. Чому вони шануються безневинними вісниками весни, більш того, прообразами плотських насолод.

Символіка снів

Уві сні, букет трактується в залежності, який символікою наділяє його кожна квітка в ньому. Ну і звичайно, грає роль, яке призначення букета. До чого сниться букет квітів, докладніше дізнаємося з сонників.

Альтернативне тлумачення

Виключно в позитивному ключі трактують образ букета уві сні класики онейромантіі, науки тлумачення снів, якщо тільки він не зів’ялий.

Сонник Міллера

Імовірність отримання вагомого спадку від заможного, але невідомого сновидцу, родича, обіцяє сонник Міллера, тому, кому приснився гарний букет ніжних квітів.

Очікування радісних зустрічей віщує сновидіння юним створінням, яким пощастило отримати в ньому зв’язку польових квітів.

Про хворобах, а іноді і смерті, прогнозує сон, де приснився пучок зів’ялих квітів.

В якій ситуації приснився букет квітів

Сонник Ванги

Якщо ви вибирали уві сні красиву квіткову композицію в подарунок, але все рослини в ній здавалися вам млявими і сухими, то не уникнути розчарувань і душевного самотності.

Сталося отримати як дар композицію з жовтих квітів від чоловіка, це сигнал віроломства коханого.

Збирати уві сні квіти в букет, відображення вашої втоми від буденності.

Коли сновидец дарує комусь квіти, це передвісник зради.

Штучні квіти прогнозують важкі захворювання.

Сучасні тлумачення

Нинішні трактування перетинаються з класичними тлумаченнями. Образ букета уві сні — гарне знамення.

Сонник Гришиной

Примарився букет квітів на столі, вазі, або просто лежить на ганку, провісник щастя в любові.

Якщо самі збирали букет

Самому збирати, або робити з різних рослин квіткову композицію, очікуйте приємні новини, які вельми порадують.

Коли уві сні ви були оточені великою кількістю букетів, це обіцяє вам цікаві знайомства.

Холодність любовних і сімейних відносин, обіцяє букет сухих квітів.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити пов’язані квіткові рослини у мріях відображає ваші найсміливіші устремління, і дає посил на їх реалізацію.

Але бачити в букеті присутність зів’ялих рослин, то вашим планам не судилося втілитися реально через вашу ж повільності.

Ісламський сонник

Трактування даються по Корану, а так само Сунні. Якщо трапилося бачити, як у снах вдихали аромат квітів з букета, який дарує чоловік, це обіцяє теплі відносини в родині.

Коли над зв’язкою рослин літають метелики — чекайте гостей.

Сюжети снів

Різноманітність квіткових рослин, які можуть становити єдине ціле композиції по різному трактується, примарилося. Більш того, як і наяву, в мріях букети можуть призначатися в подарунок, на торжество, на жалобні заходи. Залежно від цих нюансів розглянемо трактування:

Білого кольору квіти, які вам дарує хлопець, говорять про те, що наяву з’явиться шляхетний чоловік, який принесе безліч хвилин радості в потрібні моменти.

Рожеві та червоні тюльпани, які дарує у снах колишній хлопець, прогнозують невдачі і розлади в сімейному житті.

Зв’язка квітів, обв’язали чорної стрічкою, які дарує знайомий, пророкує хвороби.

Якщо сновидец дарує оберемок квітів представника протилежної статі, відбудеться зустріч з людиною мрії. А особі однієї статі зі сновидцем — доля пошле щирого друга.

Якщо це був букет польових квітів

Дарованому польові квіти у вазі на вікні закликають втілювати сміливо свої починання. Є велика ймовірність вагомою віддачі.

Приснився сюжет, в якому сплячому довелося збирати квіти в полі, або лісі і навіть під талим снігом, відображає пошук нових ідей, нових знайомств.

Букети на могилах, особливо ті, які трапилося збирати, або несомих людьми під час похоронної процесії, кажуть про сварки між партнерами, які стануть закономірними і неминучими. Що говорить про те, що ситуацію потрібно відпустити і не ворушити минуле. Буде вірніше все забути, почавши нове життя з чистого аркуша.

Бачити нарциси, закликають більше приділити уваги близьким, замість того, щоб плекати себе коханого. Інакше така відчуженість призведе до охолодження почуттів.

Збирати братки, так само як і айстри, натяк на особу, яка вельми пильно проявляє інтерес до сновидцу.

Приснився букет жоржин в руках, пророкує появу заможного покровителя. А бачити в руках гербери, прогнозує налагодження гармонії у вашому житті, що принесе довгоочікуване щастя.

Приснився букет гіацинтів, в якому їх було дуже багато, скоро Подих зими любов і ви відчуєте нові відчуття.

Бачити величезний букет з різних видів гладіолуса, значення такого сну пов’язане із вшануванням шанованої людини, на якому ви будете почесним гостем.

Значення сну, де був великий букет з калл, обіцяє значиму зустріч, а можливо, придбання солідної речі.

Великий букет конвалій у вазі говорить про майбутній зустрічі зі старими друзями, це можуть бути і однокласники.

Мариться букет, де багато червоних і, контрастних з ними, жовтих орхідей, обіцяє перемогу в судових позовах.

Сновидіння читачів

Багато хто з нас хочуть знати значення сновидінь, тому що впевнені, що підсвідомість посилає в них підказки вирішення складних, і не дуже, питань.

Гість з букетом

Дівчині приснився сон, як вона готувала оладки в літній кухні бабусиного будинку. Зайшов симпатичний хлопець, і простягнув букет, де було багато жовтих польових квітів. Дівчина заметушилася, побажала пригостити гостя оладки. Коли хлопець став простягати букет правою рукою, дівчина виявила на пальці обручку. Тоді він їй відразу став не цікавий. Взявши квіти, дівчина шукала, куди б їх прилаштувати в щілину стіни з зовнішнього боку будинку. Але їх було багато, вони розсипалися. Тут у двір вийшов хлопець, побачивши цю картину, збентежився і пішов.

Коментар фахівця

Сон є прямим відображенням ваших незрілих відносин з партнером. Ні ви, ні він не готові до серйозних вчинків. Або це сигналізує про обман вашого партнера, який, зустрічаючись з вами, приховує своє сімейне становище. Але незабаром ви дізнаєтеся про це і піде відторгнення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: