Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бутерброд?

До чого сниться бутерброд?

Зміст:

Сонник бутерброд

Як би не називали в різних країнах швидку їжу для перекусу, будь то сендвіч, хот-дог, гамбургер снек, для узагальнення існує просте слово — бутерброд. Наснилося апетитна булочка з начинкою може передбачати всілякі поліпшення: підвищення зарплати, зустріч справжнього кохання, вигідні умови для угоди. Деякі тлумачення матимуть протилежне значення, обіцяючи складності, сумні події. Яке ж вибрати значення сонника?

Блискуча кар’єра чекає сновидіння, який за сюжетом кусає гамбургер або сендвіч з великою кількістю листя салату, сиру, а відчувши в роті смак цибулі, наяву доведеться пережити сімейну драму, «виплакати всі очі».

Як запевняє східний жіночий сонник, бутерброд простий, без надмірностей, повідає жінці про вірність чоловіка, а шаруватий сендвіч пророкує безліч проблем, клопотів по дому.

Популярні тлумачення

Приснилася красива їжа на столі

Бутерброди на столі уві сні символізують достаток, — говорить сімейний тлумач. Також гарні снеки вказують на міцне здоров’я, величезна кількість енергії для реалізації творчих задумів.

Бачити нарізану булку, на думку психоаналітика Міллера — несприятливий знак, що пророкує поганий стан фінансів.

Справи йдуть погано, постійно виникають перешкоди, якщо мариться нарізаний чорний хліб.

Тлумач Н. Грішіной переконаний, що сюжет, де сновидец об’їдається намазаним маслом на хліб, готує до проблем з травленням.

Для весняних іменинників це просте блюдо символізує щасливий кінець справ, своєчасна виплата платні після мрій належить людям, які народилися восени, а зимові і весняні іменинники після бачення зіткнуться з проблемою пошуку роботи.

Перемоги, любов, успіх

Більшість тлумачень пророкують всілякі радості, безтурботне майбутнє, якщо напередодні після видінь в пам’яті сплив образ бутерброда.

Бачити уві сні апетитний сендвіч

Новаторські ідеї вийде реалізувати без зайвих затримок, — так сучасний тлумач розбирає бачення з образом гарячого бургера на тарілці.

Попереджувальні знаки

На жаль, далеко не завжди улюблена закуска у снах матиме значення безхмарного майбутнього. Чого очікувати після видінь про велику кількість булок?

Образ вуличної їжі сниться людям, які мало часу приділяють відпочинку, особистісному зростанню, сім’ї, а лише займаються роботою.

Готування бутерброда

Смердюча котлета або ковбаса — знак, що пора звернутися до фахівця, пройти профілактичний огляд, щоб запобігти розвитку серйозного захворювання.

Краще синиця в руках… Тлумач рекомендує задовольнятися тим, що є, а не гнатися за невідомим щастям, порожніми обіцянками, коли сняться маленькі бутербродики.

Готування хот-дога уві сні уособлює підсвідому тягу до протилежної статі, хіть, спрагу задовольнити сексуальні бажання, — говорить тлумач Фрейда.

Може наснитися, як хтось готує бутерброд перед кардинальними змінами, а сновидцу обов’язково почне дути попутний вітер.

Їсти сендвіч у снах

Є смачний сендвіч

Вдавитися гамбургером у снах — поганий знак, що передвіщає розчарування в улюбленому людині.

Є бутерброд з апетитом — сновидцу наяву належить зайнятися цікавою справою, можливо, знайти нове хобі.

З’їдений бутерброд з сиром для дівчат говорить про взаємну симпатію, пора зізнатися у почуттях об’єкту обожнювання.

Яка приснилася начинка

Різна начинка — різні тлумачення.

Слід бути уважним, щоб не потрапити на вудку зловмисників, коли снився бутерброд, який виявився пластмасовою копією справжньої їжі.

Чебурек або гамбургер

Якщо сниться хот-дог

Іноземна їжа сниться людям, яким набридли монотонні будні. Такі персони жадають відправитися в незабутню пригоду, відчути емоції безмежного щастя, страху.

Снек з червоною рибою може примаритися перед знайомством з чиновником, шанованою персоною.

«Класичний» шматок хліба з ковбасою у снах вкаже на простоту сновидіння, такі люди часто стають душею будь-якої компанії.

Закордонний хот-дог тлумач сновидінь розглядає як символ свободи, впевненості у власних можливостях.

Рідкісні тлумачення

Робити закуску з несумісних продуктів — намагатися наяву зловити двох зайців.

Вкрадений гамбургер сниться тим, хто наяву знаходиться в тяжкому становищі, потребує матеріальної допомоги.

Повільно пережовував бутерброд у снах людини тлумачі характеризують як прискіпливу особистість, готову піти на все, щоб довести власну перевагу.

Сновидець підсвідомо прагне відкрити для себе нові кордони, пізнати незвідане, коли за сюжетом пиріжок або бургер парили в повітрі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: