Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бузок?

До чого сниться бузок?

Зміст:

Сонник бузок

Відчути частинку весни в своїй душі в будь-який час року можна, якщо приснилася ароматна бузок. Це прекрасна рослина, квітуче виключно навесні символізує свіжі романтичні почуття. Переростуть вони в щось більш глибоке і тривале, залежить тільки від сновидіння.

Більшість тлумачень, до чого сниться бузок, пов’язано з романтичною чуттєвістю і серцевої сферою. Відчувати приємний аромат — знак швидкого знайомства з приємною особою. Букет запашних квітів — період залицяння. Квітучий кущ — початок яскравого почуття.

Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення, до чого сниться бузок, потрібно згадати сновидіння до найдрібніших деталей:

Як саме приснилася бузок

Щоб тлумачення, до чого сниться бузок, було повним, потрібно проаналізувати деталі сновидіння, а також не забувати про власні відчуття. Вдихати аромат, милуватися весняним днем, відчувати свіжість — це все хороші знаки. Рвати рослина — активні дії по догляду за сподобалася особливої. Бачити всохлі кущі або зів’ялий букет — символ розставання.

Велике рослина або кущ бузку

Якщо приснився зелений кущ серед інших рослин — дуже скоро ви познайомитеся з досить цікавою персоною. Бути може, ви вже бачили цю людину, але він ніяк не був присутній у вашому житті.

Тлумачачи, до чого сниться бузок, і її зелені кущі, не варто забувати, що цю особу ви, напевно знали в обличчя, а може бути, навіть по імені. Але зараз ви побачите її під зовсім іншим кутом і будете зачаровані нею. Якщо рослина цвіло — ця людина займе важливе місце у вашому серці.

Сняться яскраві листочки без квітів, значить, — це знайомство не матиме ніякого відношення до любовній сфері, але людина цей буде вам доріг.

Висаджувати на своїй ділянці кущі восени — ви маєте солодкі надії на майбутнє, каже сонник Міллера. Бачити, що кущі почали і випустили молоді клейкі листочки — ваш праця не пропаде даром, все бажання збудуться.

Якщо бачили кущі бузку

Сняться кущі, які рясно цвітуть, виділяючи приємний аромат — ваші таланти будуть помічені і щедро винагороджені. Рвати їх, і дарувати комусь — любов до праці, постійна робота рук і мозку не дозволить вам спочивати на лаврах, тому роботу ви будете продовжувати і досягнете авторитету в певних колах.

Важливо: колір рослин зі снів

Стрункі та доглянуті кущі можуть мати різноманітний колір: від блідо-рожевого до темно-бордового. Але початковим вважається білий колір. Саме така рослина називають символом чистоти і невинності, дівочої скромності і зародження першого усвідомленого почуття.

Чим темніше квітки зі снів, тим яскравіше будуть відчуття в реальності. Але насичений відтінок також може говорити про швидкоплинність почався роману

Біла бузок

Якого кольору була бузок

Якщо наснилася біла квітуча гілка за вікном — значить, у вашому житті з’явитися первозданний почуття любові. Воно не обов’язково означатиме відносини, але щирість і глибина його буде вражати вас.

Бачити, як про вікно стукає гілка ароматного чагарнику, погойдуючись на вітрі — будете запрошені на весілля. Якщо уві сні вам подарували такий букет, а ви почали шукати квітку з п’ятьма пелюстками, і знайшли його — скоро зустрінете свою справжню любов.

Бузковий кущ

Бачити уві сні, як розпускається бузкова або ніжно-бузкова гілка — відчути радість нового витка почуттів. Навіть вашим відносинам уже багато років, почуття спалахнуть з новою силою, особливо, якщо незадовго до сну, ви були впевнені, що вас тримає поруч тільки загальний побут і звичка.

Якщо в одному зі снів, ви, прогулюючись зі своєю половинкою під руку в парку, відчули стійкий аромат, а потім і знайшли джерело запаху, кущ ніжно-бузкового або бордового кольору — готуйтеся до романтичних переживань або спільного подорожі.

Букет

Подарований уві сні букет буквально означає початок нових відносин з особливою, яка його вам подарувала. Білий або світлий букет означає серйозне і глибоке почуття. Бути може, дарувальник досить юний або сором’язлива, тому не в змозі висловити все те, що є у нього на душі. Але ви можете бути впевнені в серйозності його намірів.

Темний букет — бордова або насичено фіолетова бузок означає бурю пристрастей і емоцій. Особливо актуально це тлумачення, якщо ви точно відчували уві сні її стійкий аромат. Але, як відомо, всі яскраві почуття схильні до изживанию себе, тому вам доведеться притримати емоції для того, щоб відносини змогли скластися і устояться.

Гілка

Побачена уві сні ароматна гілка може означати закінчення тривалої розлуки з тими, кого ви любите. Це не обов’язково особа протилежної статі, подібний сон може також вказувати на друзів або родичів.

Для матері, побачити уві сні гілку світлого кольору, означає візит дорослих дітей, з якими вона вже довгий час не живе.

Якщо уві сні ви побачили її на своєму ліжку — значить, хтось думає про вас, намагаючись познайомитися ближче і, можливо, спробувати побудувати відносини.

Зів’ялі квіти

Якщо сняться квіти, які зів’яли, значить, відносини з дорогим вам людиною скоро зійдуть нанівець.

Подарувати матері бузок в одному зі снів, а в її руках вона зів’яла — тривале розставання. Чим темніше квіти — тим довше буде тривати розлука. Швидше за все, вам доведеться від’їзд за кордон або тривалу морську подорож.

Ось яке тлумачення подібних снів дає сімейний сонник: бузок, яка зів’яла, означає розлад між подружжям. Якщо сняться ваш будинок і город, оточений зів’ялої бузком, — будьте уважні, будь-яке необережне слово може привести до грандіозного скандалу, результатом якого може стати розлучення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: