Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чайка?

До чого сниться чайка?

Зміст:

Сонник чайка

Найяскравішим враженням були чайки. Вони носилися над морем, полювали, а може бути розбійниці накинулися на вас? Найбільш поширене тлумачення такого сну — очікування біди. Однак правильно розшифрувати бачення і зрозуміти, до чого сниться чайка, допоможе сонник. Чайка не обов’язково несе в собі негатив, є і позитивні тлумачення.

Обставини сну

Важливо згадати сюжет сну і власну роль в ньому. Ви пасивний спостерігач і просто споглядає ширяють над водою чайок, а може бути годуєте або ловите птицю.

Уві сні летіти в хмарах в образі чайки означає, що ви готові до рішучих дій, тим більше обставини складаються на вашу користь.

Чайка приснилася заможній людині — до погіршення фінансового становища, бідняку ​​- до позитивних змін.

Дивитися уві сні на птахів в небі

Спостерігач

Уві сні задивилися на чайок. Невгамовні птахи можуть вести себе по-різному: красиво і безтурботно парити над морем або битися через видобуток.

Птахи в повітрі

Уві сні виглянули у вікно і побачили летить птаха — новини не змусять себе довго чекати. Дівчині може приснитися чайка, що летить над водною гладдю — її коханий відчуває до неї щирі почуття, його наміри серйозні.

Зграя білих чайок кружляла зі своєю здобиччю в дзьобах, сильні намагалися відібрати рибку у слабких — незабаром вам має бути споглядання неприємних подій. Хоча вас особисто вони не торкнуться, неприємний осад залишиться.

Літаюча в небі чайка асоціюється з неприємною новиною.

Біла чайка кружляє над сміттєвими баками — вашим планам не судилося втілитися в життя, замість прибутку ваші проекти створять додаткові проблеми.

На землі і на воді

Наснилося як птах полювати на рибу

Спостерігали, як чайки вдало полюють за рибкою — ви теж не будете голодувати, такий сон обіцяє сновидцу успіх і багатство.

Сидить в гнізді на яйцях або годує своїх пташенят — можливо, і у вас скоро з’являться батьківські обов’язки.

Учасник

Напад птахів, приснилося напередодні, може означати, що наяву ви перевтомилися, ваші сили закінчуються. Вам потрібен відпочинок.

Тлумачення популярних сонників

Залежно від сюжету сну, появу цих самобутніх птахів трактується по-різному. Варіанти відповідей на питання, до чого сниться чайка, подібні, але є й істотні відмінності.

Сонник Міллера

Приснилася мертва птиця

Чайки уві сні поводяться нахабно — будьте обачнішими в справах. Цей сон означає, що бізнес-партнери незабаром можуть вас підвести. Мертві чайки символізують довгу розлуку з друзями.

Східний сонник

Чайка опустилася вам на голову, села на руку або на плечі. Це означає, що людина незабаром зробить вирішальний вчинок. Приснився білий птах означає, що вчинок буде хорошим. Чорна — злочинним і злим. Різко зметнулася вгору птах віщує нещастя, крах надій.

Сонник Лонго

Сниться, що подорожуєте на кораблі, над вами кружляють чайки — вірогідні надзвичайні події, аварія, трагедія на воді. Одну або декількох з них змогли зловити або навіть вбити — уникнете серйозної небезпеки своїми власними силами або за допомогою друзів.

Сонник мандрівника

Чайка уві сні символізує людську душу, яка вимагає романтики, людині, що відбуває покарання, віщує швидку свободу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: