Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чаклун?

До чого сниться чаклун?

Зміст:

Сонник чаклунка

Люди по-різному ставляться до чаклунів і до магії в цілому. Хтось вірить в їх сили, інші геть заперечують подібне, треті просто побоюються та намагаються уникати зустрічей з подібними особистостями. Але абсолютно ніхто не застрахований від того, що в нічному баченні їх може відвідати такий символ як чаклун.

До чого сниться чаклунка? Чи присутній в такому сні частинка магії?

Нічна магія

Часто в реальності люди, які зневірилися в своїх силах, намагаються вдатися до допомоги потойбічних сил. Вони шукають магів, чаклунів, ворожок. Не можна однозначно сказати, кому підпорядковуються останні, силам темряви або світла. Але точно одне: якщо уві сні вас відвідала відьма, то варто постаратися розгадати дане бачення.

Сонники в допомогу

Наснилася ворожка

Насамперед людина, прокинувшись з ранку, якщо він бачив дивний сон, прагне зрозуміти, що хотіли підказати йому вищі сили. Тут їм на допомогу приходять різноманітні тлумачі.

Певні тлумачі снів користуються великою популярністю, так як допомогли чималій кількості людей дізнатися про своє майбутнє.

Езотеричний сонник

Даний сонник вважає, що будь-які нічні бачення, пов’язані з чаклунськими силами, обіцяють спокуса чинити не по совісті і в розріз із законом. Не піддавайтеся йому, не забувайте, що час розплати прийде.

Міфологічний сонник

Як вважає сонник, чаклун уві сні уособлює темну, гіршу частину нашої підсвідомості. Якщо вам наснився подібний сон, то значить, у вас намічається внутрішній конфлікт. Ви хочете чогось, але розумієте, що це суперечить законам.

Подібне бачення може говорити, що проти вас намітився змова, постарайтеся розкрити його.

Якщо ж уві сні ви чаклували самостійно, то в реальності ваш план, який спочатку здавався провальним, буде успішним.

Сонник Міллера

Бути уві сні свідком чарівництва

До чого може приснитися чаклун або чаклунка? Ви зумієте досягти мети, питання в іншому, чи буде вона для вас так само бажана, як на самому початку шляху? Міллер вважав, що в процесі ви повністю переглянете свої пріоритети і вже не будете бажати того, чого раніше.

Дивитися на те, як відбувається чаклунство — над вами нависла загроза, варто бути гранично обережним.

Якщо відьма чаклує над вашим хлопцем або чоловіком, то незабаром ваше спілкування стане дуже напруженим.

Сонник для всієї родини

Чоловік-чаклун уві сні обіцяє вам повний крах усіх надій. Якщо ви спостерігаєте за його діями, то ваші вороги знайдуть спосіб скористатися вашою слабкістю.

Самому займатися магією — ви занадто сильно вірите в свої сили, вам доведеться сильно розчаруватися тоді, коли доведеться виконати обіцяне. На жаль, ви не зумієте цього зробити.

Ваша дата народження

Згодом стає все популярнішим розглядати сновидіння з позиції дати народження сплячої людини:

Зла або добра ворожка?

Про снах про різних магів і чаклунів можна говорити дуже довго. Але головний момент, на який звертають увагу сонники, чи була чаклунка з вашого бачення доброї чи злої.

Зла чаклунка обіцяє пригоди, які, тим не менш, закінчаться для сплячої людини плачевно.

Коли відьма була ще й старої — це вірний знак, що не варто вплутуватися в сумнівні справи. Не здумайте піддаватися на вмовляння своїх друзів і знайомих. Вам можуть наобіцяти багато, в ваших інтересах не вірити. Якщо ви підете на угоду, то дорого за це заплатите.

Чаклунка агресивно налаштована, кидається з кулаками — вас чекають неприємності в сімейному колі. Найближчим часом ви не зумієте погрітися біля сімейного вогнища, постійні сварки і чвари позбавлять вас спокою.

Відьма проводить обряд і наводить на вас жах — потрапите під вплив людини, що має особливу вагу в суспільстві. При бажанні він зуміє повністю зруйнувати всі ваші плани. Якщо ви захочете йому протистояти, то вам варто заручитися підтримкою досить впливових осіб.

Зустріти уві сні добру чаклунку, що вилікувала вас від недуги — все неприємності, що обтяжували вас в реальності, незабаром самі собою зникнуть. Даний сон є дуже позитивним, значить, незабаром ви зможете жити спокійно і щасливо.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: