Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чарівник?

До чого сниться чарівник?

Зміст:

Сонник чарівник

До чого сниться чарівник? Спостерігати за фантастичними пригодами — до несподіваних, але приємним змінам.

Тлумачі снів впевнені в тому, що точну розшифровку вдасться вийти через якийсь час, оскільки багато другорядні деталі часто залишаються за кадром.

Виникли труднощі?

Як описує сонник, чарівник — цікавий символ, який пророкує отримання приємних звісток.

Приснився чаклун

Якщо сновидец правильно інтерпретує підказки від своєї підсвідомості, то перед ним відразу відкриються небачені перспективи. Пора приготуватися до того, що позитивні перетворення відбудуться швидко і легко, немов за помахом чарівної палички.

Хто використовував силу?

Магічними силами в нічний мрію можуть володіти різні люди, а тому так важливо відобразити це під час розшифровки. Сновидець повинен розуміти, що світ сповнений магії, а тому правильне духовний розвиток дозволяє досягти приголомшливих висот.

Сновидець

Приснився сон, в якому довелося використовувати магічні чари, — до невпевненості у власних силах. Сплячому складно приймати серйозне рішення, а тому часто відповідальність перекладається на плечі інших людей.

Якщо сновидец творив диво, то краще не забувати про супутні атрибути:

Чаклувати уві сні чарівною паличкою

Незнайомець

Зустрітися в нічний мрію з чарівником і взяти у нього кілька уроків — до зустрічі з добрим потойбічним духом. Снотолкователь радить записати почуті слова, оскільки вони можуть виявитися пророчими. Які наміри були у незнайомого чарівника? Можна розглянути декілька типових варіантів:

Побачити диво якогось відьмака — до пробудження внутрішніх резервів, що дозволяють досягти великих висот у житті. Важливо використовувати їх за призначенням, не відкладаючи в довгий ящик.

Бачити уві сні дії відьмака

Яка була енергетика?

Приснився чарівник не завжди дарує радість і щастя іншим людям, а тому важливо не забувати про настрої.

Біла

Якщо маг випромінював світлу енергетику, то, за версією снотолкователя Густава Міллера, в проблемну ситуацію втрутяться впливові люди і допоможуть налагодити поточний стан. Використовувати магічну силу для вирішення проблем своєї другої половинки — до отримання щедрого подарунка.

Чорна

Наснилося чорна магія — до сімейних неприємностей. Якщо така мрія стала сімейної жінці, то її чекає безліч безглуздих доручень.

Підприємця, який став свідком чорного чаклунства, очікує серйозне розчарування і втрата доходу, а тому краще вчасно відмовитися від підписання ділового угоди.

Сновидець повинен розуміти, що будь-які прояви чорного чаклунства принесуть тільки розчарування в інших людях.

Невелика підготовка

Сниться, як читаєте якесь заклинання, — до появи доленосних випробувань. Снотолкователь попереджає про те, що сплячій доведеться проявити всі свої найкращі якості, щоб гідно перенести їх. Тільки найвища зосередженість полегшить шлях до мети. Особисто вивчати науку чарівництва — до підсвідомого бажанням змін. Вам хочеться щось змінити, але зробити це не так просто, як здається, але при належному старанні все вийде. Зустрітися з магічними істотами — до виникнення дивного випадку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: