Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чемодан?

До чого сниться чемодан?

Зміст:

Сонник чемодан

Якщо будь-яка людина задумається, до чого сниться чемодан, перше, що спадає на думку — до дороги. Адже в реальному житті, він нам тільки для цього і потрібен. Збір валізи означає одне з двох, або ми збираємося в дорогу, або переїжджаємо, третього не дано. Ну, ще зберігати речі на антресолях. Заглянувши в сонник, чемодан може означати новини, важкий період в діловій сфері, проблеми із здоров’ям.

Звернемося до сонникам

Як правило, сновидіння всім людям сняться однакові, що дозволило зібрати тлумачення і передбачення в один текст і розмістити в Тлумачі снів.

Сонник Міллера

Якщо приснився чемодан

Міллер писав у свій сонник, чемодан — означає дві речі:

Якщо уважно вивчити текст сонника Міллера, можна знайти кілька особливих трактувань. Порожню валізу, розчаруєтеся в подружніх стосунках зокрема і в любові в цілому.

Наснилася сумка, де речі в повному безладі — сварка, або подорож, яке закінчиться погано. Для людини, більшу частину часу проводить у відрядженнях, позитивним буде сон, в якому перевіряє наявність вмісту сумки.

Бачити уві сні чемодан, який не вміщає всіх речей — просунуться по службових сходах.

Згідно сонником Міллера, якщо незаміжня дівчина намагається уві сні відімкнути свій кейс, скоро зустріне досить заможного молодика. Але зблизитися завадять обставини. А до чого сниться чемодан, який дівчина ніяк не може замкнути? У Міллера — майбутнє подорож обернеться невдачею. Варто давати звіт всім своїм діям.

Сонник Зигмунда Фрейда

Збирати валіза уві сні в дорогу — сваритися з близькою людиною.

Текст сварки буде таким, що ви ще довго не зможете забути образи.

Купівля сумки говорить про те, що в даний момент ви знаходитесь у скрутному становищі, і у вас одна надія на допомогу вірного друга. Сновидіння, де доводиться нести важкий баул, сняться тим людям, які встигли набрати море комплексів. Ви не уявляєте, наскільки цим псуєте собі життя.

Сонник Мандрівника

До чого сниться валізу? До змін в житті, від’їзду, якийсь таємниці.

Якщо купували валізу

Купити новий чемодан — нова любов. Порожній — розчаруєтеся в любові. Сумка в сумці, означає або народження дитини, або порожні старання. Сни, в яких ви укладаєте сумку, в реальності символізують приведення справ у порядок. Текст сонника розділений на дві частини, для чоловіків і для жінок.

Якщо валізу уві сні бачить чоловік, його очікує сексуальний зв’язок з молодою дівчиною. Жінці такий сон символізує її чистоту, і неготовність вступати в ближчі стосунки зі своїм чоловіком.

Сонник чаклунки Медеї

Тягнути важкий баул, набитий речами — не справляєтеся з обставинами. Чемодан уві сні порожній — неприємності (невдала поїздка, розрив відносин, проблеми на роботі).

Сам по собі валізу символізує скриню з нашим минулим, думками, почуттями, прагненнями. До чого сниться валізу, до бажання, щось змінити, зробити новий виток.

Езотеричний сонник

Якщо уві сні купили порожній чемодан — з’явилася можливість придбати нові знання, поповнити багаж вражень. Великий і повний саквояж — у вас занадто багато знань, вражень, емоцій. Текст ваших думок занадто складний, пора його форматувати, очищатися від старого і пізнавати нове.

Якщо валізу вкрали або ви примудрилися його втратити, забути, означає, хтось скористається плодами вашої роботи. Нести чужий чемодан — ви порушуєте закон, привласнюючи собі чужої інтелектуальної праці.

Увага на деталі

Який був чемодан

Жоден сонник або психолог не скажуть вам, що буде далі, до чого приснився сон, отримавши в підказку лише текст «Мені снився чемодан». Ви обов’язково повинні вказати:

І лише маючи всі ці дані, ви зможете отримати повну картину передбачення.

Зовнішній вигляд

Не мале значення має вигляд самого валізи, тобто його розмір, колір, стан. Якщо ви зможете дати відповідь всіма трьома пунктами, у вас вже позначиться сама суть віщування.

Старий або новий

Коли сниться старий чемодан з речами — то для жінки це сигнал тривоги. У вас явні проблеми сечостатевої системи. Якщо подібний сон бачить чоловік, значить, він глибоко розчарувався в прекрасній половині людства.

Новий, асоціюють зі статевою сферою життя. Для чоловіка це підвищене лібідо, а для жінки такі сни означають непорочність.

Колір має значення

Якщо приснився червоний валізу

Текст сонників говорить і про те, до чого сниться червоний валізу. Всім, кому він здасться, дається таке тлумачення:

Ви занадто захоплива, пристрасна натура. Будьте обережні, не нарубати дров.

Ще такі сни віщують розлуку. У багатьох сонниках червоний або білий валізи означають поїздку до родичів

Пред’явіть багаж

Значущим є так само вміст вашої ноші.

Важка ноша

Сни, де доводиться нести важкий чемодан, до роботи, яка не відноситься до ваших прямих обов’язків.

Приснився валізу, в якій немає багато речей, але він доверху набитий грошима — в реальному житті в чомусь сильно розчаруєтеся.

Порожні сумки

Сни, в яких вам привидівся порожній чемодан, приведуть до розчарування в шлюбі. Порожній баул — для заможних людей, віщує зраду або чвари в будинку. Всім іншим — марні надії, старання. Не виключається також отримання звістки про смерть.

Також порожній чемоданчик всім своїм виглядом показує на те, що варто дбайливіше ставитися до речей і оточуючим людям.

Втрата багажу

Іноді сняться сни про зникнення багажу. Його можуть вкрасти, ви можете його забути, або втратити. Сни, в яких багаж вкрали і ви виділи злодія, віщують брехливого людини. Якщо дізналися злодія, можете сміливо розривати з ним відносини в реальності, або, по крайней мере, ставитися до нього з побоюванням.

Втрата:

Інші передбачення

Всім сняться сни. Багато чого ми не розуміємо, не можемо знайти в сонниках. Наприклад, до чого сниться втратити чужий, порожній чемодан, або нам приснилося три однакових валізи з грошима. Звичайно всім їм не знайти трактування в стандартних тлумачів снів.

Що стосується кількості побачених валіз, то чим більше їх, тим складніше будуть проходити зміни у вашому житті. Але число три — божественне, задумане вами, врешті-решт, здійсниться.

Сниться, що ви несете валізу, і він занадто важкий — вам заважають старі комплекси, образи, жалю. Пора залишити цю поклажу і рухатися далі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: