Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться черешня?

До чого сниться черешня?

Зміст:

Сонник черешня

Наші сни можна умовно розділити на дві категорії:

Якщо ми розглядаємо сновидіння про черешню, то до першої групи можна віднести сни, які сняться після того, як ви цілий день збирали цю ягоду, сильно об’їлися, або навпаки вам сильно її хотілося.

Другий же варіант, ви й не думали про солодкої ягоді, але уві сні вона була ключовим символом.

До чого сниться черешня

Якщо наснилася черешня

Черешня символізує собою зародження чогось нового, відносин, роботи, знайомств, іншого. Щоб точніше дізнатися тлумачення ваших снів, варто вивчити найпопулярніші на даний момент сонники.

Що скаже сонник, черешня сниться

Сонники проводять поділ снів виходячи з того, що снилося, самі ягоди, або квітуче дерево. Саме ці моменти кардинально змінюють тлумачення.

Сонник Міллера

Бачити уві сні ягоди, на думку Міллера — скоро ви станете популярною персоною. Досягнете слави завдяки своїй доброзичливості і готовності допомогти близькій.

Їсти черешню — незабаром будете володіти предметом, якого давно бажали.

Навіть зелені і недозрілі ягоди, обіцяють сновидцу наближення щасливих часів.

Сонник Авадяевой

Велесов сонник

Даний тлумач снів вирішив йти проти течії, і вбачає негатив подібних снів.

На його думку, черешня сниться до сліз. Колір на дереві, до поганих пригод. А їсти ягоди, до дрібних клопотів, марному неспокою, саме таке тлумачення дає дане джерело.

Думки іноземних сонників

Англійці вважають, що якщо ви бачите сновидіння про черешню в зимову пору року, то воно обіцяє вам сильне розчарування не тільки в трудовій сфері, але і в сімейному житті.

Французи ж вірять в позитивний прогноз снів про черешні, вас очікують приємні новини, кумедні випадки, зустрічі з хорошими друзями. Негатив буде тільки тоді, коли уві сні ви їли кислу або зіпсовану ягоду, тоді тлумачення буде наступне: розчаруєтеся в когось або чимось.

Зовнішній вигляд черешні

Якщо наснилася жовта черешня

Уві сні черешня може бути самих незвичайних квітів і розмірів, але все ж ми розглянемо найосновніші сновидіння, в яких фігурують нібито реальні ягідки.

Жовта черешня

Для дівчини сон, у якому вона відчувала жовту ягоду, обіцяє пересуди за спиною. Деякі особистості намагаються зашкодити вашій репутації.

Для чоловічої статі подібне сновидіння навпаки, служить додатковою рекламою. Чи не занадто упередженим речі, які будуть про вас говорити, привернуть до вас нових знайомих, а також додадуть популярності у жіночої статі.

Викидати ягоди — уважно стежте за тим, що і кому ви говорите. Запам’ятайте, що необережно кинуте слово, може бути використано проти вас.

Червона ягода

Подібне сновидіння має два тлумачення:

Збирати, купувати, перебирати, продавати черешню уві сні

До чого сниться черешня, яку ви вирішили купити — таке сновидіння обіцяє вам повне позбавлення від боргових зобов’язань. Якщо хтось повинен вам, він незабаром поверне всю суму, повинні ви — розплатитеся в повній мірі.

Продавати ягоду — вдала угода, підприємство.

Збирати ягоди — у вас є багато прихованих талантів, якщо ви надасте собі працю, і почнете розвивати їх — досягнете запаморочливого успіху.

На ваших очах збирати ягоди буде інша людина або люди — ви природжений керівник. Незабаром ваше начальство це помітить, і ви підете на підвищення. Не виключено, що ви відкриєте власну справу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: