Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться червона ікра?

До чого сниться червона ікра?

Зміст:

Сонник червона ікра

Ікра ніколи не була продуктом широкого вжитку. І тільки ті регіони, які виготовляли даний делікатес, могли похвалитися постійним його наявністю в достатку. Тому, досить важко знайти вичерпне тлумачення, до чого сниться червона ікра, так як більшість сонників, тактовно упускали цей момент з поля зору.

Якщо наснилася рибна ікра, можна очікувати швидкого завершення прибуткової справи. Вона символізує безбідне життя і широкі фінансові можливості. Забитий цим делікатесом холодильник — життя на широку ногу.

Практично кожен сонник, пояснюючи такий сон, говорить про швидке зльоті по кар’єрних сходах, багатстві і процвітанні. Якщо офісний працівник побачив подібний сон — значить, дуже скоро він доб’ється дуже високого соціального становища.

Якщо наснилася червона ікра

З одного боку, це символіка недоступною їжі, яку могли дозволити собі лише обрані. Але з іншого — важливо також брати до уваги рибне походження продукту.

Таким чином, деякі джерела можуть вважати цей делікатес символом проблем або спливає крізь пальці удачі, а інші — обіцяти значне поліпшення фінансового стану або сімейної стабільності (деякі можуть говорити про народження спадкоємців як про прибуток в сім’ї).

Думка різних джерел

Всі доступні на сьогоднішній день джерела вважають, що головне тлумачення снів, в яких довелося бачити або їсти ікру, ґрунтується на прибутку. Це може бути спадок, несподіване фінансове надходження, або ж поповнення сімейства.

Стародавнє слов’янське (Велесов) сонник — приємна несподіванка

Цей древній сонник говорить про те, що ікра зі снів означає подив і багатство. Але на противагу цьому виступає і інше його тлумачення — якщо уві сні довелося їсти ікру, сновидец плакати буде.

Сонник Міллера — поповнення сімейства

Якщо купували ікру

Заснований на психоаналізі сонник Міллера, трохи по-іншому дивиться на цей символ. Оскільки продукт щільно пов’язаний з рибою, то молодий заміжньої жінки такий сон, в якому вона їла цей делікатес пророкує вагітність, а чоловікові — несподіване отримання прибутку.

Сонник Фрейда — вишукана життя

Створений німецьким психотерапевтом сонник, основою якого стали сексуальні і агресивні символи вважає, що червона ікра сниться до вишуканої життя, а чорна — до фінансового надлишку. Такий стан речей незабаром призведе до сексуальної пересиченість.

Індивідуальне тлумачення

Практично кожен сон вимагає аналізу власних відчуттів. Це — найважливіший етап для індивідуального тлумачення. Тому, важливо точно пригадати, які емоції переважали уві сні: позитивні чи негативні, яскраві або тьмяні.

У будь-якому випадку, бачення про ікру приємні і продуктивні, особливо якщо воно було яскравим і незабутнім. Тьмяні або сірі картинки, які практично позбавлені інформації та емоційного навантаження можуть говорити про загальну втоми або депресії.

Якщо людина володіє всім, що йому необхідно, і цей продукт в будинку у нього є настільки ж часто, як і хліб, то подібні сірі і тьмяні нічні марення говорять про пересиченість і, як наслідок, емоційної бідності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: