Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться червона помада?

До чого сниться червона помада?

Зміст:

Сонник червона помада

Макіяж з найдавніших часів несе смислове навантаження, як глибокий сакральний. В історичне існування Ведичної цивілізації семирічним дівчаткам несли інформацію про мистецтво накладення макіяжу.

Символіка мрій

Губи завжди асоціюються з чуттєвістю. Покровителькою вуст є Богиня благоденства, ім’я її — Лакшмі. Коли дівчата накладають на губи тон потрібного кольору, Лакшмі ними тоді вельми задоволена, і шле в їхнє життя грошове і духовне багатство. До чого сниться червона помада.

Альтернативне тлумачення

Якщо наснилася червона помада

Уста звикли сполучати з розумінням пристрасть, спокуса, потяг. Прообраз такого тону помади з’явився в стародавньому Вавилоні. Зараз це символ емансипації.

Сонник Міллера

За трактуванні психолога, сон, де жінка бачила яскраву губну помаду, говорить про її скритності. Це своєрідна маска, за якою ховаються холоднокровність і бездушність сновідіци, ніж вона відштовхує щирих друзів і потенційних коханих.

Сонник Ванги

На думку провидиці, приснилася губна, досить яскравого рожевого кольору, відображення бажання сплячої піти на спокуса чоловіки, який давно відчуває хвилюючі почуття до неї. Але сонник застерігає, що заграватися не варто, якщо далі, ніж інтрижка, цілі продовжувати відносини немає. Тому як у партнера дуже серйозні наміри.

Сучасні тлумачення

Нинішні трактування пішли далі колишніх. У своїх міркуваннях вони роблять акцент не тільки на діях сну, кольорі помади, але і відносно сновідіци до застосування мейк-апу.

Сонник Цветкова

Сам факт явища помади уві сні, вказує на фальшивість відносин.

Якщо спляча могла бачити червоний тон на губах іншої жінки, значить не варто довіряти близькій подрузі. Вона з вами не щира.

Якщо ви купували такий косметичний предмет для себе, стережіться незнайомців. Можливо вас спробують схилити до інтимних стосунків.

Сонник Хассе

Якщо приснився червоний блиск

Медіум впевнена, що сняться, нафарбовані червоним блиском, губи особам, які в своїх вчинках надмірно керуються емоціями. Медіум радить прислухатися до доводів близьких людей, які не один раз намагалися направляти ваші міркування в більш конструктивне, розумне русло.

Сонник Гришиной

Наносити уві сні тон на губи, значить хтось намагається ввести вас в оману.

Якщо сновидицей видаляла залишки червоної помади з губ, це віщує майбутній величезний обсяг роботи і мало часу на відпочинок.

Сюжети снів

Не завжди уві сні при трактуванні значиму роль грає колір, в який одягнені губи. Часто більший акцент має те, чи була губна куплена, або дарована, або щось ще. Дізнаємося, чому сниться червона губна помада, якщо:

Якщо підфарбовували губи

Якщо уві сні трапилося знайти цей засіб макіяжу для губ, яскраво-червоного, що викликає тони, значить сновидец схильний до інтрижкам на стороні, любить флірт і блиск, авантюри. Сон пророкує чергове запальне пригода.

Уві сні трапилося підфарбовувати губи, при цьому злегка збільшити сам контур, вказує на вашу амбітність і марнославний. Вельми часто ви, бажаючи самоствердитися, чините дуже нахабно і грубо. Коли-небудь це зіграє на руку вашим ворогам.

Якщо ці дії ви робите в поспіху і хвилюванні, значить у вас занижена самооцінка. Тому ви намагаєтеся весь час показувати себе з такого боку, яка вас характеризує як іншу людину.

Сон, в якому чоловік вибирав в подарунок своїй коханій губнушку, попереджає його про зміни в сфері бізнесу, у взаєминах серед колег. Щоб зберегти лідерські позиції, слід відійти від деяких принципів.

Сон, де самотня жінка, або дівчина купували собі червоний блиск для губ, свідчить про прийдешні пристрасних відносинах, результатом яких стане шикарне весілля.

Трапляється уві сні доводилося красти косметику. Це говорить про перешкоди на шляху реалізації задуманого проекту. Однак, коли серед предметів макіяжу була саме яскраво — червона помада, це свідчення того, що попереду вас чекають вогні салюту на честь перемоги.

Сон, де сновидицей, накладаючи яскравий, пекучо червоний тон на уста, зламала футляр помади, або її саму, вказує на відверте лицемірство її партнера. Він часто фліртує з іншими жінками, а до сновидицей не має щирих почуттів.

Поява нахабною і безпринципною суперниці передрікає сновидіння, де сталося побачити сторонню жінку, фарбувальну свої уста.

Буває у снах може приснитися нанесення гриму на обличчя і одягання тони на уста тим особам, які апріорі ніколи не застосовували це до себе. Особливо, коли сниться тюбик з червоною губнушкой, значить в світогляді сновідіци наяву відбудуться зміни, які змусять переглянути свої поняття і пріоритети. Ці метаморфози зіграють позитивну роль в тому сенсі, що змінившись, власниця сну стане більш бажана і приваблива для протилежної статі. І не виключена поява незабаром перспективного, заможного шанувальника. Більш того, вони обидва припадуть до душі один одному.

Бачити сон, де на сорочці коханого були сліди від яскравої червоної помади. Значить вас спробують принизити на очах суперниці. А партнер відкине вас, повіривши намовою, порахувавши збоченкою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: