Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться червоне вино?

До чого сниться червоне вино?

Зміст:

Сонник червоне вино

Такий шляхетний напій як вино, побачений у сні, говорить про хороше здоров’я і матеріальному процвітанні. Густе, червоне, ароматне — воно також може означати чуттєву сферу особистісних відносин. Однак слід точно розтлумачити, до чого приходять п’янкі нічні марення, тому що в одних випадках, сновидцу буде бажаний відпочинок в галасливій компанії, а в інших — виняткова обережність в своїх висловлюваннях і планах.

Якщо приснилося ароматне червоне вино в келиху — чекайте частування зі сторони не дуже близьких друзів. Стіл буде дійсно багатим, а пропозиція, яке там зроблять вам — вкрай вигідним. Пролити червоне вино на чисту білу скатертину — в реальності підмочити репутацію, жінці такий сон говорить, що її новий роман ні до чого доброго не приведе

Коли сниться цей п’янкий напій, важливо згадати основні деталі сновидіння:

Що означає сон

Якщо жінці наснилося червоне вино

Для того, щоб зрозуміти, до чого приходять такі сновидіння, потрібно спершу розібратися, яку роль відіграє вино для сновидіння в реальному житті. Якщо воно вживається вкрай рідко, в виключно святкових випадках, то і сниться воно до приємних несподіванок: отримання подарунка або ж нової перспективної посади.

Коли вино в реальності супроводжує практично кожен обід або вечерю, то і сниться воно до незначних, але приємних клопотів. Жінці такий сон може вказувати на її чуттєву прихильність до чоловіка. Але якщо келих в її руці дав тріщину, то, ні до чого хорошого цей зв’язок не призведе.

Як вживалося вино уві сні

Щоб тлумачення було простіше накласти на реалії життя сновидіння, важливо згадати, як і до чого споживалося вино. Споглядати просто красиво сервірований стіл з повною пляшкою або розлитим напоєм по келихах — до запрошення на свято. А ось купувати вино, щоб пригостити друзів або влаштувати бенкет — до спільного справі, але за його результат будете відповідати виключно ви.

Пити самому

Якщо сниться, що ви п’єте вино з красивого келиха за прекрасно сервірованим столом, повним різноманітної їжі, то це — дуже хороший знак. Швидше за все, ви дуже швидко просунетеся по кар’єрних сходах або отримаєте значну матеріальну винагороду за добре виконану роботу.

До чого сниться наливати червоне вино

Пригощати інших

Купувати вино, щоб влаштувати банкет або пригостити друзів уві сні — хороший знак. Він свідчить про широту душі і значних матеріальних можливостях, які ви вмієте використовувати на благо.

Отримати уві сні вино в подарунок

Споглядальне сновидіння

Просто бачити червоне вино уві сні — дуже хороший знак. Воно є символом багатства, заробленого чесною, наполегливою працею. Якщо сниться, що перебуваєте у власному погребі з величезними бочками червоного вина — вам належить отримати значну спадщину, але, щоб воно приносило стабільний прибуток, вам доведеться багато працювати.

Розпивати вино за багатим столом

Робити вино

Виключно хорошим сновидінням є сон, в якому вам довелося самостійно готувати вино. Він каже про сильну підприємницьку жилку в сновидцем, яка здатна принести йому стабільне і надійне джерело доходу. Цілком можливо, що вам запропонують новий проект, але ви, з часом, станете його хазяїном, а не просто керівником.

Аналіз власних відчуттів

Наснилося розлите вино

Для того, щоб тлумачення було повним, важливо врахувати також власні відчуття під час сну, а також відразу після пробудження. Якщо вам було приємно дивитися на вино в пляшці або келиху, а також подобалося його пити — значить, сон можна вважати хорошим. Але в разі, коли ви прокинулися з невеликим напідпитку в голові, як ніби насправді випили зайвого, це погано. Швидше за все, вас хочуть обдурити, видавши бажане за дійсне.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: