Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чистити рибу?

До чого сниться чистити рибу?

Зміст:

Сонник Чистити рибу

Риба, в християнській культурі, сполучається з образом Ісуса. Більш того, рибалки в давнину вважалися і носили статус найперших учнів Ісуса Христа. І лише в «воді вчення» вони перебували в безпеці.

Символіка снів

У численних міфах риб наділяли статусом ремісників, творців всесвіту. Адже це вони завдали мул, який спочивав на днище первозданного глибокого океану. З мулу була створена суша. Тому як риба народжена в воді і вона уособлює тишу, мовчання. Їй властиві такі якості як мудрість і смиренність. Все, до чого сниться чистити рибу, почерпнём з сонників.

Альтернативне тлумачення

В основному, риба уві сні є позитивним знаком, але такого процесу, як чистка мешканки вод, дають негативний тлумачення. Що з цього приводу скажуть популярні сонники.

Сонник Міллера

На думку американського психолога, звільняти рибу від луски уві сні, значить понести великі фінансові втрати.

Сонник Ванги

На думку провидиці, довелося уві сні чистити рибу, значить доведеться виправляти свої прорахунки у трудовій діяльності.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні чистили рибу

Так як місце проживання цієї істоти — водна стихія, значить це символ емоцій і свідомості. Образ мешканки вод сполучається з психологічним сприйняттям глибоких куточків підсвідомих емоцій.

Тлумачення снів, де довелося чистити і обробляти риб, у Фрейда зводиться до бажання досягти нового рівня в сфері чуттєвості і інтимних відносин.

Сновидінню не вистачає глибини відчуттів справжнього щастя від інтимних стосунків.

Сучасне тлумачення

У класичних трактуваннях, очищати луску з водних мешканців, передрікає втрату активів, брак чогось, або інші негативні наслідки. А ось в сучасному тлумаченні такі трактування втратили актуальність. І це природно, тому як настала зовсім інша епоха. І багато фахівців в цій області не згодні з трактуванням минулих років.

Дворянський сонник Гришиной

Довелось бачити, як уві сні ви чистили рибку, означає малу ймовірність реалізації ваших сподівань, що стосовно спадщини. Однак не поспішайте засмучуватися. Якщо за сценарієм сну, ви потім її їли, то ви станете спадкоємцем.

Сонник Цветкова

На думку езотерика, такий процес уві сні обіцяє взаємні й щирі почуття. Ці відносини будуть не тільки приємними, а й корисними, тому як багатьма знаннями поділяться партнери один з одним, розширюючи кругозір.

Якщо примарилося, що це заняття ви передоручили комусь сторонньому, значить наяву вас чекає неприємне завдання.

Сонник Лоффа

На думку пастора, чистити велику свіжу рибину уві сні, очікується великий фінансовий потік від вдалої оборудки.

Сонник Лонго

Білий маг, явищу цього процесу уві сні, дає таке тлумачення — до недавнього часу сплячий знаходився в скрутному становищі. І сон, де йому довелося займатися чищенням водного мешканця, є гарантією знахідки рішення виходу з цієї ситуації.

Знайдете вихід зі складної ситуації

Англійська сонник

Трактування снів з таким сюжетом в даному джерелі досить негативна. Бачити в мріях чищену рибу, передрікає небезпеку стати жертвою грабіжників.

Сюжети «рибних» снів

Точніше і ближче до суті, зрозуміти посил снів, де довелося займатися обробленням і чищенням водних мешканців, можливо тоді, коли будуть враховані всі деталі сну. Тут важливо не упустити такий момент, як емоції, з якими проходив цей процес. Тлумачення буде набувати різних смислові значення і в залежності від сорту, розміру риб. Розглянемо сюжетні подробиці. Що, якщо наснилося чистити:

Бачити себе в сні, що займаються чищенням риби, відчуваючи при цьому насолоду, говорить про те, що ви прагнете бути комунікабельні. І у вас це виходить цілком успішно. Це скоро буде помітно по тому, як розростуться і налагодяться ваші суспільні зв’язки.

Більш того, сон закликає вас бути відкритим щодо своїх близьких, більше оголювати душу, адже багато в чому близькі люди вам допоможуть і дадуть добру пораду.

Якщо ж довелося бачити себе в поганому настрої під час цього процесу, посил снів в тому, щоб сновидец приділив увагу своїх переживань. Мав контроль над мірою їх публічного висловлення. Показ емоцій — це, за великим рахунком, є інтимним процесом, де учасників тільки двоє.

Довелось бачити, як ви уві сні чистили рибку від кісток, констатує той факт, що наяву ви займаєтеся не благонадійність справою. Але це потрібно лише для заробітку. Ваша праця хоча і не зовсім вірний, проте, дуже копіткий. Тому гряде час змін. Ви зможете зайнятися більш солідним і безпрограшним справою.

Якщо чистили рибу з ікрою

Бачити в сюжеті снів фрагмент, де довелося чистити рибину з ікрою, означає, що комусь із близького оточення сновидец заподіяв біль, не бажаючи того сам. Все це сталося через навіженої характеру сновидіння. Йому слід бути більш стриманим у висловлюваннях, вміти підбирати слова.

Бачити у фрагменті сну, як довелося чистити рибу в воді, коли вона весь час вислизала, значить боротися з будь-якими труднощами.

Чи не сприятливий прогноз снів, де в процесі чистки, ви бачили як по воді розпливаються в різні боки лусочки. Це пророкує великі фінансові втрати.

Якщо за сценарієм сну вам довелося ловити риб у воді, плавають навколо себе, з метою приготувати їжу, трактування буде мати різне значення, в залежності від того, чи вдалося вам зловити і почистити водних мешканців.

Якщо хоча б одну рибину ви зловили і вдалося її почистити, то ви заткне рота пліткарям, вивівши їх на чисту воду. Досить викрити одного, як в шаховому порядку, інші самі себе скомпрометують.

Коли вам довелося бачити, що ви потрошили сиру рибину в каламутній воді, яка ставала прозорою на очах, значить вам вдасться відновити свою репутацію.

Прогноз снів, де марилося, що по воді плавала дохла живність, а ви стали її збирати і чистити, говорить про ймовірності сумнівного заняття, в яке вас спробують втягнути.

Сенс снів, де довелося чистити дуже велику, просто величезних розмірів рибину, обіцяє приємні клопоти. Це може бути пов’язане або з весільним торжеством, або з поповненням в сім’ї.

Цей сюжет може обіцяти великі виплати, в зв’язку з якимись пільгами, або акціями від держави.

Трапляється спостерігати в мріях, як довелося очищати річкову живність, у якій була відсутня луска. Це вказує на безплідні старання. Відмовтеся від своєї ідеї, бо вона нерентабельна. Мета гідна, але йдете до неї не правильним шляхом. Перегляньте тактику і стратегію. Зважте всі за і проти. Можливо ви просто ускладнюєте шлях. Все може бути на багато простіше. Не ігноруйте підказки товаришів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: