Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чистити зуби?

До чого сниться чистити зуби?

Зміст:

Сонник чистити зуби

Вам доводилося бачити уві сні, що Ви чистите зуби? Зафіксувалися в пам’яті незначні деталі і скрупульозні подробиці? За яких обставин, ніж чистили, який отримали результат? Все це допоможе точно і правильно інтерпретувати Ваше сновидіння.

Гігієна або містика

Запам’ятали, як розвивався сюжет уві сні? Відчули, що зуб виривають з кров’ю, або він сам випадає — до важкої, непоправної втрати. Догляд і турбота про свою порожнини рота мають більш приємні тлумачення. Як зрозуміти, до чого сниться чистити зуби? Як відіб’ється на здоров’я сновидіння і його родичів ймовірність бачити подібне уві сні.

Якщо приснилося як чистили зуби

Чистити зуби самому будинку

Зуби були брудні

Наснилося, що Ви намагалися відчистити зубною щіткою з пастою пожовклі, чорні зуби, забруднені кров’ю, вкриті зубним нальотом — можливо, спробуєте відновити свою зіпсовану репутацію. Бачити, що зубки побіліли, заблищали, то у Вас все вийде. Навряд чи, навколишні будуть знову Вам довіряти, якщо вони залишилися жовтими і непривабливими.

Посмішка сяяла білизною

Але, тим не менш, ви з ретельністю продовжували свої гігієнічні процедури, орудуючи зубною щіткою, змішуючи пасту з кров’ю з ясен. Тлумачення таких снів — бажання пустити пил в очі. Проявляєте зайву запопадливість — Вам хочеться здаватися успішніше, ніж Ви є насправді.

Зубна щітка

Зубочистка

На прийомі у стоматолога

Оригінальні тлумачення

У багатьох сонниках тлумачення снів схожі і практично ідентичні, але є і виключення.

Ісламський сонник. Бачити уві сні красиві, вичищені зуби — відчувати гордість за впливовість свого сімейного клану, пов’язаного однією кров’ю, самоповагу за його гідність, благородство і могутність.

Великий сонник. Чистити зуби з ретельністю і ретельно полоскати рот, означає, що заради порятунку свого щастя втягніть в нескінченну, виснажливу боротьбу.

Психологічний сонник. Просте тлумачення повторюваного, настирливого сюжету снів про зуби, їх втрату з болем і кров’ю — пора звернеться до стоматолога за кваліфікованою допомогою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: