Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чоботи міряти нові?

До чого сниться чоботи міряти нові?

Зміст:

Сонник чоботи міряти нові

Скільки разів в житті вам доводиться приміряти нове взуття? Так буквально кожен сезон. Що дивного, що даний сюжет може відобразитися у вашому нічному баченні?

До чого сниться міряти чоботи або інше взуття? Чи може такий сон обіцяти вам якісь зміни в майбутньому?

Примірка взуття

Тлумачі вважають, що чоботи уві сні говорять про те, що у вас порушиться монотонний хід буднів. У вашу звичну життя увірветься новий вихор емоцій і фарб.

Щоб розглянути сновидіння більш ретельно, варто попросити допомоги у тлумачів снів.

Самі часто запитувані сонники

Вибирати уві сні зручну пару

Найчастіше нам запам’ятовуються ті сни, в яких фігурують інші люди, або ж ми робимо певні дії. Рідше бувають сни, коли якась річ настільки врізається в пам’ять, що, прокинувшись з ранку, ми можемо в точності описати, як вона виглядала.

Деякі сонники досить чітко розглядають такі бачення і дають свої прогнози.

Тлумач Міллера

Міллер вважав, що примірка чобіт уві сні говорить про те, що сновидець може сміливо братися за будь-яку роботу, все вийде з першого разу. Яку б справу ви не задумали, воно буде прибутковим.

Сплячій людині треба зауважити, як виглядали чоботи. Чим розкішніше була взуття і чим краще сиділа на вас обновка, тим більше вдалими стануть справи.

Древній тлумач

Даний джерело робить передбачення, виходячи з того, якого кольору була взуття. Якщо чоботи уві сні були червоні, то займетеся тим, що станете турбуватися про майбутнє своїх дітей. Чоботи були дорогими і прекрасно виглядали на ногах — ви ризикуєте витратити набагато більше грошей, ніж можете собі дозволити.

Тлумач Ромеля

Вибирати, а після — купити взуття

Приміряти чобітки — удача буде супроводжувати вам в справах. Купувати їх після примірки — заведете корисні знайомства і зв’язки.

Уві сні ви приміряєте взуття, і вам її підносять в дар — в найближчому майбутньому будете зайняті роботою, яка безпосередньо пов’язана з відрядженнями і частими поїздками.

Тлумач 21 століття

Під час примірки помічаєте, що обидва чоботи на одну ногу — зазнаєте невдачі. Причиною стануть неправильні погляди сплячої людини, з якими він не захоче прощатися.

Думаєте, що чоботи міцні і послужать довгий час, до того ж вони красиво виглядають — зумієте впоратися з будь-якою перешкодою.

Ще нове взуття може обіцяти отримання подарунка — так вважає даний сонник.

Примірка взуття згідно тлумачу Зигмунда Фрейда

Примірка нових чобіт означає, що незабаром ви виявитеся зі знайомою людиною в незвичній обстановці. Ця ситуація допоможе вам поглянути на людину абсолютно іншими очима. Можете зустріти колегу по роботі на пікніку, серед своїх друзів, ви побачите, що це абсолютно не така людина, як ви думали.

Якщо ви приміряли гумове взуття, то більш ретельно ставитеся до своїх нових знайомих. Станете їм дозволяти зайве, і з другою половиною почнуться непорозуміння. Ваш супутник стане ревнувати, а це негативно вплине на почуття.

Уперед за обновкою

Коли жінка уві сні приміряє чобітки, то в реальності її може очікувати романтичну вечерю з приємним молодим чоловіком. Ви добре проведете час і повірите в існування казкового принца.

Примірка взуття уві сні обіцяє приємний вечір

Приміряти чужу пару взуття — не поспішайте брати на себе чужі обов’язки. Звичайно, ви керуєтеся благими намірами, але, як відомо, ними вимощена дорога в пекло. Люди можуть просто використовувати вас в своїх інтересах.

Погано, якщо один чобіт буде різко відрізнятися від другого — вас з вашою половинкою чекає розбрат, ви віддалитеся один від одного. Знадобиться багато часу і терпіння, щоб почуття знову взяли верх.

Уві сні ви перебуваєте в магазині, і продавець буквально вмовляє вас зайнятися приміркою — в реальності якась людина задумав обдурити вас, будьте гранично обережними.

Кольорова гамма

Уві сні вам можуть наснитися чоботи самих різних забарвлень, але ж кожен з квітів має своє значення:

Які чобітки ви приміряли

Якщо вони були гумовими, то ваші поточні справи будуть сильно затягнуті з певних причин, вас чекає паперова тяганина.

Кирзові — ви вступите в боротьбу з конкурентами або ворогами.

Жіночі на високих підборах — поступите несподівано навіть для самого себе.

Приміряти дитячі — ви хочете мати багато більше, ніж можете собі дозволити. На ваші запити у вас немає ні фінансів, ні вмінь, ні статусу.

Якщо взуття була зимова, то незабаром ви підете в гості до батьків або інших родичів. Головне, ви підете в те місце, де відчуваєте себе затишно, як в дитинстві.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: