Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чоловіче взуття?

До чого сниться чоловіче взуття?

Зміст:

Сонник чоловіче взуття

Взуття для чоловіка

Сон про чоловіче взуття може приснитися як чоловікам, так і жінкам. При цьому тлумачення однакового символу може кардинально відрізнятися.

Так як чоловічій половині населення подібне бачення буде більш звичним, то і тлумачення, що дають сонники, також не сильно вражає. Чоловік сновидец незабаром отримає більш високооплачувану посаду, укладе вигідну угоду, почне свій прибутковий бізнес. В цілому, якщо взуття виглядала пристойно, то чоловіка очікує зростання матеріального благополуччя. Тлумачі обіцяють, що положення почне поліпшуватися вже в найближчі дні.

Сон обіцяє успіх в діловому житті

Жінці сновидіння про чоловіче взуття може обіцяти появу на горизонті шанувальника з досить серйозними намірами. Головне — не упустити шанс, розпорошуючись на короткочасні романи.

Пророцтва тлумачів снів

До чого сниться чоловіче взуття, можна знайти в деяких тлумачів. Саме в них детально розглядається кожен сюжет, який може приснитися сплячій людині.

Сонник Міллера

Міллер негативно розглядає бачення, в якому жінці довелося самій купувати чоловіче взуття. Вважається, що дане бачення передбачає, що в недалекому майбутньому дівчині доведеться проявити себе не з кращого боку. Виникне ситуація, де вона покаже свої чоловічі якості, буде проявляти агресію, грубіянити, застосовувати силу. Звичайно, це не піде їй на користь.

Коли прекрасній половині доводиться не тільки купувати, але і приміряти на себе чоловічу взуття, значить, в реальності їй необхідно буде виконувати обов’язки, призначені для чоловіка.

Також Густав Міллер розглядав сновидіння, в якому чоловічі черевики на ваших ногах буквально розвалюються, від них відпадають певні частини, відвалюється підошва. Такий сон говорить про те, що в житті сплячої людини відбудуться разючі зміни, не складно здогадатися, в який бік.

Інтимний сонник

Наснилися стоптані або порвані черевики

Як вважає даний сонник, чоловіче взуття, охайна на вигляд, означає, що в інтимній сфері у сплячої людини все прекрасно. Ви щасливі з партнеркою, нічого не хочете міняти, і постійно отримуєте подяку від другої половини.

Подібна ситуація буде у вас ще досить тривалий час, хвилюватися абсолютно нема про що.

Коли ж взуття брудна, стара або, що ще гірше, рвана, то в найближчі дні у вас з другою половиною відбудеться серйозна сварка. Вона буде на грунті ревнощів. До цього призведуть ваші дії або ж плітки, які будуть розпускати заздрісники. Вам варто поводитися дуже обережно і постаратися запевнити супутницю в своїй щирості.

Сонник Цветкова

За сонником Цвєткова будь-яке взуття сниться до змін на життєвому шляху, і досить несподіваним для сплячої людини. Щоб зрозуміти, якими саме будуть зміни, варто придивитися до зовнішнього вигляду взуття. При цьому сам фасон і вид абсолютно не важливий, це можуть бути і сандалі, і чоботи, головне — зовнішній стан. Якщо взуття була брудною, порваній, старої, то і зміни на користь не підуть, а сновидец нічого не зможе зробити.

Чистий, нова, гарна взуття — що б ви не зробили, все буде на краще.

Сонник Юнони

Даний джерело розглядає сновидіння про чоловіче взуття в тому випадку, якщо воно сниться прекрасній половині людства. Що ж може означати подібне сновидіння для жінки:

Красиві начищені черевики

Який колір взуття

Уві сні ви чітко усвідомили, що вам сниться чоловіче взуття. Крім її стану добре б помітити колір, який переважав на черевиках. Уявімо, що вам наснилися доглянуті, нові чоловічі черевики, якого вони були кольору? Саме від нього залежатиме напрям того, куди вас приведе пророцтво:

Дії сновидіння уві сні

Наступний важливий момент, що саме ви робили з взуттям уві сні:

Інші тлумачення

Ношений чоловічий туфель, на якому утворилася діра, означає, що сновидець програє справу, втратить партнерів по бізнесу, втратить роботу, пропустить можливість вигідно вкласти кошти.

Коли взуття в вашому сні занадто груба, наприклад, це кирзові чоботи, то варто задуматися про те, як ви спілкуєтеся зі своїми рідними людьми. Швидше за все, родичів не влаштовує ваша поведінка, ви занадто грубі, самовпевнені, неуважні до найближчих. Сонник говорить про те, що варто змінити себе, в глибині душі ви самі розумієте, що сім’я — це найголовніше в житті, і ні друзі, ні робота не замінять вам домашнього тепла і затишку.

І для чоловіків, і для жінок, як вважає сонник, черевики, що стоять на вітрині магазину, і ви ними просто милуєтеся, обіцяють неприємності. У вас буде шанс значно поліпшити своє життя, але, на жаль, ви його пропустіть. Коли ж в кінці сну ви все ж наважуєтеся їх придбати — ваше оточення, нарешті, помітить ваші позитивні сторони, і гідно їх оцінить.

Чоловічі старі черевики на ногах можуть говорити про те, що сплячій людині належить нелегке життя. Доведеться важко і довго працювати для того, щоб забезпечити собі більш світле майбутнє. Таке тлумачення можна зустріти в більшості тлумачів снів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: