Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чоловік в труні?

До чого сниться чоловік в труні?

Зміст:

Сонник бачити уві сні чоловіка в труні

Якщо приснився труну — це не означає, що в житті підуть нещастя і негаразди. Швидка смерть сновидцу також не загрожує. Нехай це бачення і неприємне, але воно може означати і прибуток, і довге життя, і міцне здоров’я. Головне — уважно проаналізувати деталі, помічені уві сні, тоді буде легше розуміти, до чого сниться подібне.

Труна — символ вибачення з минулим.

Бачити в ньому чоловіка — значить він досяг того віку, в якому відбувається переоцінка цінностей. Він змінить деякі свої звички, стане цінувати здоров’я і сімейний затишок.

Похоронна процесія

Моторошно бачити уві сні кохану людину в труні. Але не варто впадати у відчай і судорожно шукати сонник. Цей символ не так страшний уві сні, як в реальності. Ні до чого сумного такий сон не призведе. Просто прийшов час проаналізувати минулі помилки і «поховати» їх.

Сни, в яких довелося бачити чоловіка в труні, умовно можна розділити на дві великі групи:

Живий чи мертвий?

Самий ключовий момент в тлумаченні — живий чи мертвий на даний момент чоловік. Це два абсолютно різні символу уві сні, тому значення їх буде різним. Важливо також звернути увагу на те, чи був чоловік уві сні мертвим (чи зверталися з ним, як з мертвим — прощалися, цілували холодне тіло), або все ж він лежав у труні живим.

Насправді живий

Символ міцного здоров’я

Бачити живої людини в труні — непоганий знак. Він обіцяє здоров’я і довголіття — так вважає древній сонник. Чому є звичайне пояснення древніх: це сон-перевертень. Більш сучасні тлумачення, засновані на психоаналізі, кажуть про зміну способу життя і початок нового етапу.

Давно немає в світі живих

Прислухайтеся до промов чоловіка

Практично кожен сонник розмежовує поняття сновидінь, в яких приходять померлі люди, і якщо сниться жива людина, але в труні. Мертві приходять уві сні, щоб попередити про щось, попросити чого-небудь або, як каже давнє українське сонник, до зміни погоди.

Різні тлумачення

Тлумачення, які дає практично кожен доступний сонник, потрібно адекватно застосовувати під свою індивідуальну ситуацію. При важливості фінансової сфери — переносити на відносини з роботодавцем. А якщо основна проблема — це сімейні розбіжності, значить, попередження стосуються саме їх.

Загалом, головне символьне тлумачення, якщо сниться чоловік в труні — зміни. Іноді вони можуть бути незначними (зміна погоди), а іноді — доленосними (одружитися або зміна місця проживання).

Стародавнє слов’янське Велесов сонник — до довгого життя

Закопували труну

Цей древній сонник не вважає побачену уві сні похоронну атрибутику символом швидкої смерті. Тому що перехід з яви в нав не означав втрату назавжди, а лише зміна форми людського існування.

Сонник Міллера — відносини

Створений на основі психоаналізу, сонник Міллера говорить про те, що якщо сниться жива людина в труні, значить, настає новий період розвитку особистості. З минулим пора розпрощатися, а майбутнє — має змінюватися разом зі сновидцем.

Негативний тлумачення, якщо приснився закрита труна, а сновидец його відкриває. Це означає, що лежить в ньому людина зберігає таємницю, яка може поранити сновидіння. Якщо під кришкою чоловік, а в реальності він живий — таємниця має позитивний характер, а якщо насправді він мертвий — сновидец новини не зрадіє.

Сонник Ванги — аналіз минулого

До з’ясування стосунків

Сонник болгарської провидиці говорить про те, що подібні сни сняться тоді, коли потрібно переглянути свою поведінку і задуматися про вічне. Доля підказує, що життя швидкоплинне і час, відведений для нас в цьому світі потрібно витратити з користю, щоб залишити після себе приємні спогади і добрі справи.

Як пережили втрату уві сні

Сильно плакати і ридати уві сні за померлим — дуже хороший знак. Якщо відношення до смерті нейтральне — значить, ви ще не готові різко змінити своє життя. До чого призведе ваше небажання поглянути на світ іншими очима — поки незрозуміло. Можливо доля потім все одно підведе вас до цієї необхідності.

Злякатися небіжчика — несподіванка. Можливо, скоро ви дізнаєтеся якісь новини. Вони стануть для вас повною несподіванкою. Але поганих подій не передбачається.

Клопотати біля труни, обходити, класти квіти і поправляти одяг — ви стурбовані зовнішнім антуражем життя. Це знак того, що внутрішня гармонія з’явиться тільки тоді, коли сновидець буде шукати відповіді не в матеріальних речах, а в стосунках і в самому собі.

Пильно дивитися на мерця і тримати його за руку — якщо насправді ця людина жива, то він шукає спілкування з вами. Будьте уважнішими і зможете розгледіти знаки уваги до своєї персони.

Не варто боятися таких сновидінь. Це або попередження, щоб ніякої біди не сталося, або своєрідне повідомлення про те, що пора щось змінити в своєму житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: