Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна хустка?

До чого сниться чорна хустка?

Зміст:

Сонник чорна хустка

Хустка — досить широке поняття. Він може бути різних розмірів, забарвлень, зшиті з будь-якої тканини. У нього кутаються, коли холодно, витирають сльози радості і печалі, покривають голову, пристосовують ще до безлічі речей.

Темну хустку

У даній статті розглядається хусточку чорного кольору. Але прогноз буде відрізнятися в залежності від того, з якою метою ви його використовували.

Наснилася темна шаль

Щоб читач снів видав вам правильне передбачення, важливо згадати, кого саме ви бачили в чорній хустці. Родичку, близьку подругу, абсолютно незнайому жінку, чи був це одна людина або ви бачили натовп?

Мама в хустці

До чого сниться чорна хустка на голові у матері? Ви часто думаєте про свою праматері, побоюєтеся того, що можете вчинити в розріз з її думкою, засмутити її.

Цей сон — це своєрідний голос совісті, який намагається уві сні підказати вам, що ви йдете абсолютно не тим шляхом, що визначений згори.

До чого ще може приснитися мати в траурному хустці? У вас є внутрішнє протиріччя. Спочатку дозвольте конфлікт всередині себе, і ви зможете сміливо рухатися далі.

Дочка в траурному хусточці

Сниться траурна шаль на родичці

Як вважає сонник, чорна хустка на голові вашої дочки обіцяє зміни. Незабаром відбудеться подія, яка буде і радісним, і сумним одночасно. Сонники припускають, що дочка вдало вийде заміж і покине рідну домівку.

Родичка в жалобі

Коли уві сні вам наснився чорну хустку, надітий на голову або недбало накинутий на плечі тітки, бабусі, свекрухи, сестри, то сновидіння обіцяє втрати і горе. Бережіться ошуканців і грабіжників. Також сновидіння може говорити про те, що якийсь впливова людина в самий останній момент не стримає дане вам обіцянку, що зіпсує ваші справи.

Тлумачі радять в такому випадку завжди мати при собі запасний план дій. Продумайте все ситуації і постарайтеся завжди мати запасний вихід, щоб обставини не були для вас трагічними.

Одягати хустку на себе

Коли хустка подібної забарвлення був у вас на голові, то сонники дають досить невтішні прогнози. Сновидицей після подібного бачення чекає ціла низка неприємних моментів і гірких подій.

Тлумачі пророкують: не в силах сплячої людини будь-яким чином змінити ситуацію, що склалася. Вам залишається тільки набратися сил і терпіння, і дрібними кроками долати всі труднощі, що впадуть на вашу голову.

Одягати уві сні темне покривало на себе

Головне — не забувати про те, що темна смуга не вічна, хмари над вами незабаром розвіються.

Сниться знайома жінка

Знайома вам в реальності жінка в чорній хустці — символ того, що ви перебуваєте в стані, не комфортному вам. Вас можуть дратувати навколишні люди, напружувати обстановка вдома або на роботі. Сонник навіть вбачає в такому сні початок депресивного стану, яке може вилитися у великі неприємності.

Що ще може символізувати подібний сон? Спляча людина знаходиться в емоційній напрузі. Такий стан загрожує наслідками. Вам варто подбати про своє здоров’я, по можливості дайте собі перепочинок.

Також вам варто придивитися до поведінки ваших знайомих. Можливо, хтось із них приховує свої справжні наміри мод маскою благодушності. Не вірте неприкритою лестощів і сентиментальним словами.

Безліч людей в жалобі

Сон, де ви бачите цілу юрбу в темних хустках, значить, що серед людей з вашого близького кола спілкування є досить багато недругів. Вони знаходяться поруч з метою зіпсувати сплячій людині життя.

Простежте за тим, щоб ніхто не міг поширювати про вас брехливі чутки. Варто заручитися підтримкою відданих і вірних вам знайомих і родичів, яким ви повністю довіряєте.

Що ще обіцяє темну хустку уві сні

Постарайтеся пригадати ваше сновидіння в найдрібніших деталях, це допоможе вам знайти істинно вірний прогноз. На думку сонників, чорна хустка означає:

Можна сказати, що бачити уві сні чорну хустку — негативний знак. Він віщує і втрати, і горе, і сльози, і недуги. Але якщо ви будете налаштовані оптимістично, і з посмішкою станете долати всі труднощі, то життя налагодиться.

Варто також звертати увагу на те, щоб річ була новою, чистою, без вад. Чим гірше буде виглядати хустку уві сні, тим більше негараздів доведеться вам пережити.

Пухова темна шаль говорить про те, що ви занадто уважні до різних неістотних дрібниць. Ви мучити причіпками своїх близьких, в той час як істинно важливі речі просто проходять повз вас.

Хусточка, зав’язана на шиї, говорить про те, що ви досягнете підвищення на роботі, але не отримаєте від цього задоволення. Совість замучить вас, адже ви вважаєте, що високу посаду отримали, йдучи по головах своїх співробітників і колег.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: