Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна кішка?

До чого сниться чорна кішка?

Зміст:

Сонник чорна кішка

З чорною кішкою пов’язано безліч повір’їв і чуток. Вони, як правило, несприятливі. Приснилася чорна кішка? Що це означає? Це негативний сновидіння? Щоб відповісти, варто заглянути в сонник.

Тлумачення сну

Абсолютно всі сонники не обходять стороною тлумачення образу — чорний котик. Але не варто спиратися тільки на їх думку, важливіше ваші відчуття під час сну.

Сонник Міллера

У Міллера є відповідь на питання: до чого сниться чорна кішка? Чи не вдалося уві сні нейтралізувати її — негативний сновидіння. Вона нападає на вас, кусає, значить, у вас з’явилися сильні вороги, які не зупиняться ні перед чим, в намірі нашкодити вам. Їх мета — ваша репутація, а можливо майно.

Для жінки, кішка, яка з кошенятами — участь в сумнівному підприємство, не по своїй волі.

Якщо наснилася чорна кішка

Крім загальних тлумачень, Міллер давав і конкретні підказки:

Сучасний сонник

Бачити уві сні котика — до невдач, в разі, якщо ви не можете від нього звільнитися.

Сниться, що кішка нападає, кусає — підступи ворогів. Знову-таки, щоб впоратися, варто вигнати тварину уві сні.

Біла кішка, значить, існує невелика перешкода, на яке ви не звертаєте належної уваги. Але вона може досягти вселенських масштабів. Дві кішки — дві перепони.

Сонник Менегетті

Чоловікові бачити в сновидінні кіт лащиться в пошуках їжі, значить, чоловік знаходиться в підпорядкуванні владної агресивної жінки, матері, дружини. Явище таких снів, означає, що йому не подобається такий стан справ.

Якщо жінці сниться, що вона кішка — займає домінуючу позицію в житті.

Сонник Гришиной

Що робили уві сні

Пані Гришина дає саму розгорнуту трактування снів про котів. А саме:

Загальні передбачення снів з котами

Бачити уві сні кішок, досить поширене явище. Вони можуть бути пухнастими, гладкошерстими, дикими домашніми, різноманітних забарвлень. Тлумачення снів залежить від поведінки кота, і ваших дій.

Знакова роль чорного кота уві сні

Чорний кіт персона нон-грата. Не допускаються думки, що чорна кішка — позитивне послання. Але сонник має своє бачення даного символу.

Негативні прогнози

Бачити просто проходить кішку, тлумачення — в найближчому майбутньому з кимось посваритеся.

Якщо переходила вам дорогу

Бачити, що вона переходить вам дорогу, або направляється до вас — у вас з’явився недруг, придивіться до свого оточення.

Чути її нявкання, але не бачити її — будете обмануті. Посил снів, в яких кіт нявкає на ваших очах, такий — ваша любов не взаємна.

Спіймати її — вам стануть відомі всі підступи про вас.

Кусає, дряпає знайома чорна мугикаючи — її господарі у великій образі на вас. Ймовірно, що їх помста вже сталася.

Бачити, як б’ється багато чорних котів — остерігайтеся нічного грабежу.

Боротися з чорним котом і перемогти його, сонник дає таке тлумачення — ви самі зможете впоратися зі своїми ворогами і неприємностями через них.

Позитивні прогнози

Не кожен сонник вважає, що чорні коти сняться до добра. Але все ж така думка існує.

Якщо уві сні велика чорна кішка веде себе мирно і не виявляє до сплячого ніякої агресії, то є надія на те, що скоро важкий період у вашому житті закінчиться.

Коли вона спокійно спить на килимі, значить, ваші вороги так само в стані спокою і поки не хочуть вам завдавати шкоди.

Якщо були і кошенята

Після снів, в яких між собою б’ються дві чорні кішки, у вас з’являється реальний шанс нейтралізувати своїх ворогів, здобути над ними перемогу.

Мертвий чорний кіт — ваш найлютіший ворог дуже скоро зникне без сліду.

Позитивним символом є чорно-біла мугикаючи — якщо вона лащиться до вас, скоро всі негаразди втихомиряться, і у вашому житті настане повний штиль.

Потомство

Чорна кішечка з кошенятами, мило, але тривожно, особливо для жінок. Такі сни сняться, як провісники зради з боку чоловіка. По крайней мере, суперниця у вас вже з’явилася.

Якщо кішечка годує кошенят — будете жити самостійно, йде з кошенятами — до переїзду. Багато кошенят — більше клопоту.

Нашкодити коту

Як і в житті, уві сні можна нашкодити котику, як випадково, так і спеціально. Звичайно, це вплине на тлумачення сну.

Головне правило, вбити кота уві сні повинні ви самі, тоді все негативне тлумачення зійде нанівець. У тому випадку, якщо уві сні, на ваших очах вбити кота зможе хтось інший, особливо вашого домашнього, зловмисникам вдасться нашкодити вам, не тільки в матеріальному плані. Можливо, загроза нависне і над вашим життям.

Вбити кота зі своїх снів — такий сон обіцяє багато. Чи збудуться всі ваші плани, при цьому ваші вороги залишаться з носом.

Для сімейних пар, вбити кота, обіцяє мир і спокій у вашому будинку.

Намагатися вбити кішку, але при цьому вона буде нестямно нявкати — ворог зачаївся серед найближчих друзів, обчислити і знешкодити його буде вкрай важко.

Що можна винести зі снів, де вам доводиться бачити багато агресивних котів, і ця зграя нападає на вас, кусає — здолати, вбити їх, значить, що вам будь-які труднощі по плечу.

Сняться сни з маленькими кошенятами, яких ви намагаєтеся втопити, як не дивно сонник розглядає як позитивну дію. Значить, ви впораєтеся з дрібними труднощами, що виникли на вашому шляху. Якщо їх багато, то ви зможете позбутися абсолютно від усіх перешкод.

Біла, не означає краща

Коли людям сняться білі коти, вони полегшено зітхають, думаючи, що такий сон, до добра. І сильно помиляються.

Якщо сняться чорні коти, ви попереджені про небезпеку і починаєте діяти. Протилежна ситуація, коли сниться біла, а адже вона передбачає абсолютно те саме, що і її подруга брюнетка. Тільки на початку вороги, неприємності — незначні, майже непомітні. Ви не звертаєте на них уваги, і вони розростаються як сніжний ком, погрожуючи розчавити вас. Цим біла вихованка негативніше чорної.

Підсумок

Які б кішечки не снилися, вони є серйозним попередженням небезпеки. І сняться вони неспроста. Значить, ви і не підозрювали, що хтось може бажати вам зла, а справи ваші не ідеальні.

Придивіться до найближчого оточення, застрахуйте майно, підтягніть хвости на роботі, будьте уважнішими до близьких людей — і можливо все обійдеться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: