Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна курка?

До чого сниться чорна курка?

Зміст:

Сонник Чорна курка

Сни, в яких фігурували тварини і птахи, здавна вважалися знаковими. Тому, зможе правильно пояснити, до чого сниться чорна курка, може, в першу чергу стародавнє слов’янське сонник. Додаткове тлумачення може дати сонник Міллера. Не зайвим буде дізнатися про цей символ у знаменитого психотерапевта Фрейда, чий сонник будується на аналізі агресивного і сексуального підсвідомого.

Якщо наснилася курка чорного кольору, значить, для різкої зміни ситуації потрібні серйозні рішення. Бути може, ви вже давно обмірковуєте якийсь проект, але ніяк не можете набратися сил і почати діяти. Якщо в такий момент вам пощастило уві сні бачити чорну курку, то знайте, що перший, нехай навіть незначний крок до мрії призведе до швидкого її здійснення. А допоможе в цьому просто щасливий збіг обставин.

Не варто обтяжувати себе додатковими обов’язками, якщо приснилася подібна пташка. Вона говорить про те, що справи в сім’ї і відносини з близькими зараз не в найкращому стані. Тому, додаткова робота буде сприйнята ними як бажання втекти з дому, при цьому кинувши всі невирішені справи виключно на домочадців. Вас обов’язково закинуть цим, через деякий час.

Що думають різні сонники

Якщо приснився курка чорного кольору

Найбільш достовірним прийнято вважати тлумачення, яке дає древній сонник. Це джерело вважає, що курка — це символ побуту і домовитись. Доброму господарю тварини чорного кольору прихильні, вони говорять про те, що потойбічні сили готові допомогти худобі, якщо той раптом загубиться або самкам буде важко розродитися.

Більш сучасні джерела вважають чорний колір зловісним. Адже його спектр є поглинає, а це значить, що тьма може повністю підкорити людину, поглинувши його душу. Сонник Міллера попереджає, що якщо уві сні чорна курка з’явилася жінці, вона дізнається деяку неприємну таємницю.

Стародавнє слов’янське сонник

Перевірений багаторічними традиціями сонник говорить про те, що курка чорного кольору сниться напередодні важливих рішень. Бути може, пора розширювати власну справу або починати його (в першу чергу це стосується сільського господарства).

Але образ це не такий однозначний, як може здатися на перший погляд. Тому що для більш глибокого його тлумачення, важливо точно знати, кому приснилася ця птиця: чоловікові чи жінці.

Тлумачення для чоловіків

Якщо чоловікові приснилася курочка чорного кольору, то, цілком можливо, що він зустріне жінку своєї мрії. Але вона дуже швидко вислизне від нього, залишивши по собі лише спогади оповиті таємницею і невідомістю.

Для одруженої людини такий образ означає, що стародавні істоти нави, які навідуються в реальність, будуть йому допомагати, якщо його робота буде пов’язана з розплодом худоби або аграрними діями.

Тлумачення для жінок

Якщо молодий незаміжньою дівчині приснилася домашня чорна курка, значить молода людина, яка їй сподобався, скоро одружиться з іншою. На жаль, сновидицей ніяк не зможе перешкодити цьому. Є й позитивний момент сну: її звужений скоро зустрінеться з нею, і буде сильно її любити, хоч і буде повною протилежністю її перше кохання.

Які були ваші дії уві сні

Сонник Міллера

Уже більш сучасний сонник, який заснований на психологічних тлумаченнях підсвідомих образів, говорить про те, що чорна курка — символ дрібних неприємностей в сімейному житті. З одного боку — це можуть бути дрібні сварки, непорозуміння між подружжям. А з іншого — знак того, що мрія про сімейне щастя (яким би воно не представлялося сновидцу) відкладається на невизначений термін.

Сонник Фрейда

Німецький психотерапевт вважає, що бачити уві сні курку чорного кольору — до несподіваних знайомств. Бути може, ви захочете усамітнитися практично відразу ж з новим другом. Або ж вам несподівано захочеться випробувати щось новеньке в сексі з перевіреним партнером.

Де бачили птаха

З іншого боку ця пташка може означати незвідане підсвідоме, яке сильно впливає на ваше повсякденне життя. Це можуть бути як старі дитячі травми, так і невдалий перший сексуальний досвід.

Власні відчуття

Для тлумачення подібних снів, важливо також згадати власні почуття. Як саме ви уві сні ставилися до чорної курки?

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: