Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна машина?

До чого сниться чорна машина?

Зміст:

Сонник машина чорна

Мрії, де ключовим об’єктом буде велика машина, можуть наснитися будь-якій людині. Такий масивний об’єкт, як автомобіль, асоціюється у свідомості з власним «Я». Зовнішній вигляд транспортного засобу, його рух, колірна гамма, розкажуть сновидцу про духовний і фізичний рівні розвитку.

Оскільки такі нічні бачення досить популярні, більшість сонників сходяться в тлумаченні, що бачити уві сні чорну машину — до успіху.

А до чого, наприклад, сниться кабріолет або джип?

Що означає сон з чорної машиною

Велика нова машина з’являється в мріях впевнених людей, готових до кардинальних змін. Такі люди часто ризикують невиправдано, тому після таких снів варто обдумати важливі рішення ще раз.

Якщо дівчині приснилася дорога іномарка чорного кольору, їй можна очікувати швидкого підйому кар’єрними сходами.

Сонники

Такий атрибут, як автомобіль в порівнянні з століттям людської цивілізації з’явився досить недавно, тому знайти необхідне тлумачення вийде далеко не у всіх сонниках . Жіночий сонник говорить, що бачити уві сні викрадення віщує появи суперниці. Якщо такий сюжет мрій надає сильний емоційний стрес, можливо друга килимка вже змінила. Що розкажуть народні тлумачення і відомі психоаналітики?

Циганський сонник

Циганський сонник говорить, що в разі, якщо ви потрапили в карету швидкої допомоги, то в реальності необхідно задуматися про можливі наслідки ваших провин. Обміркуйте скоєне, і постарайтеся виправити огріхи, щоб заспокоїти совість і зберегти чистоту карми.

Сонник Міллера

До чого сниться зламана техніка, повідає сонник Міллера. Якщо уві сні автомобіль заглох посеред дороги, то очевидець скоро втратить друзів. Добре налагоджений механізм роботи говорить про труднощі в починаннях, але при цьому гарантує підтримку близьких.

Сучасний сонник

Якщо машина була новою

До чого може снитися образ чорного Кадилака? Сонник підкреслює: власнику такого раритету скоро нелегкий має бути вибір.

Сценарій сну

У кожної людини складається власний сценарій сну. Хтось безпосередній учасник транспортного руху, а кому-то просто вдалося уникнути аварії. Сонник говорить: щоб правильно читати сни, необхідно враховувати всі супутні знаки.

Якщо машина велика і нова, то частіше за все такий символ дає зрозуміти, що людина професіонал своєї справи. Таким людям потрібно докласти мінімум зусиль для досягнення поставлених цілей.

Їхати на машині

Тип автомобіля

Приснилася дорога чорна машина? До блискучої перемоги на особистому фронті.

Якщо чоловік уві сні бачить тонований джип або гоночний автомобіль — це символ зростаючого сексуального апетиту. До чого сниться джип дівчатам? Варто придивитися до оточення, можливо серед друзів є таємний шанувальник.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: